Misja 2 - Piorun uderzył w budynek przy zagrodzie

Solucje do Emergency 3

Misja 2 - Piorun uderzył w budynek przy zagrodzie

Postautor: _maroko.nine.one » 29 mar 2005, 20:40

Wyślij 2 lub 1 wóz techniczny ze strażakami, tymi bardziej nadającymi się do walki z ogniem, 2 karetki i wóz z drabiną i dwoma strażakami. Strażakom z wozów technicznych każ brać węże, podłączyć do hydrantów i gasić budynek. Musisz uważać na drzewo między płonącym budynkiem, a stadniną koni. Nie dopuść do pożaru budynku, w którym są konie, bo trudno go ugasić. Weź wóz z drabiną i postaw go przy płonącym budynku. Każ wysiadać strażakom. Jeden niech wejdzie po drabinie do budynku, drugi niech bierze leżącego rannego przy budynku i położy bliżej karetek. W budynku są ludzie i 1 ranny, przygnieciony jakimś śmieciem. Trzeba go odsunąć i i zabrać rannego. Lekarze niech opatrują rannych, a strażak, niech wyprowadza ludzi z budynku.




Jagby co admin możesz wykorzystac tą solucję na sronie :) .
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: ThaweK » 27 maja 2007, 08:56

wez wcale nie czeba pilnowac drzewa bo one i tak sie wypala a co do budynku z konmi wystarczy wziasc 1 czy 2 strazakow i oni wyprowadza konie ( one pewnie gdzies uciekna ale cotam xD) 2 strazakow gasi wezem (mowie caly czas o stadninie ) a reszta wchodzi i gasnicami lecdz najpierw lepiej ugasic budynek. Uwaga ranna osoba jest przywalona jakims odlamem wiec czeba go odsunac (normalnie tak jak podnosimy osobe) wyprowadzamy i koniec a co do wozuw to dobnrze powiedzial xD
Nie MaM SyGnaTuRki Bo UbaNiMatoR.CoM Sie WaLi x*(
ThaweK
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 7
Rejestracja: 26 maja 2007, 22:24
Lokalizacja: Mysłowice k/Katowic

Postautor: zimbul » 27 maja 2007, 09:02

solucja maroko jest owiele lepsza i wiesz jak długo gasi się stadninę czy wogóle w to nie grałeś
nic niewiesz o tej misji
Jestem bogiem.... uświadom to sobie.....
zimbul
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 wrz 2006, 21:19
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 12

Postautor: ThaweK » 27 maja 2007, 09:20

hahahaha ja mam oryginalke i przeszlem 19 misji ino ta 20 cos mi nie chce wejsc :/ a wiec sie OD-WAL ode mnie !! ja ja przeszlem i TYLKO DODALEM do tej solucji bo tak to jest dobra czy ja cos mowie ?? Ja jakos tak dlugo nie gasilem no chyba ze wy to robicie tyyylko wezami no to oni to dlugo gasza ale jak wezniesz wiecej strazakow to oni biora gasnice wchodza do budynku i gasza ( bo tak to oni tez z zewnacz beda gasic jak sie nie wejdzie )
Nie MaM SyGnaTuRki Bo UbaNiMatoR.CoM Sie WaLi x*(
ThaweK
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 7
Rejestracja: 26 maja 2007, 22:24
Lokalizacja: Mysłowice k/Katowic

Postautor: kulek » 27 maja 2007, 13:28

ThaweK pisze: OD-WAL ode mnie !!
Radze tobie Thawek sie troche opanować no chyba że chcesz wyłapać bana :) Pozdrawiam Kulek
PS: Co do tej stajni wpadam tam 3 strażakami z gaśnicą :)
Tekstury,dźwięki z YT,Modele :)
"Bogu na chwałę,ludziom na ratunek"

OSP GOLCZEWO:
www.ospgolczewo.ubf.pl
Awatar użytkownika
kulek
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 422
Rejestracja: 25 gru 2006, 12:09
Lokalizacja: Golczewo
Pochwały: 7

Postautor: zimbul » 27 maja 2007, 14:12

tak ale jak się będzie paliła stajnia to sie dostaje miej procentów i chyba lepiej jak się stajnia nawet nie zapali czyli trzeba pilnowac dzrzewa
Jestem bogiem.... uświadom to sobie.....
zimbul
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 wrz 2006, 21:19
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 12

Postautor: down180 » 07 cze 2007, 21:23

Wystarczy wysłać 1 wóz techniczny 2 karetki + wóz z drabiną.Strażakiem podnosisz ranną osobę przed budynkiem i do lekarza.Potem podłaczasz węże i gasisz budynek(ale koniecznie na początku ZGAŚ DRZEWO,gdyż może zapalić się od niego stajnia i ten plac zabaw[drzewa]...)Potem strażakiem z drabiną ratujesz przygniecionego ludzia i do lekarza.Zwijasz wóz z drabiną i rozkładasz SKOKOCHRON.Ludzie będą skakać.Po ugaszeniu pożaru,uratowaniu ludzi i wyprowadzeniem ich z domu misja się skończy 100% sukcesem. :)
Since 2007 - retried.
down180
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 226
Rejestracja: 07 cze 2007, 21:11
Pochwały: 7

Postautor: zimbul » 07 cze 2007, 21:39

jak masz pisac solucje to jo bardziej rozpisz bo to troche takie sie po kapowac niemożna
Jestem bogiem.... uświadom to sobie.....
zimbul
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 wrz 2006, 21:19
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 12

Postautor: ziomek5151 » 07 cze 2007, 21:41

widać że dałeś krótkie streszczenie solucji... :o
GG:9184633
ziomek5151
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 357
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:00
Pochwały: 1

Postautor: nelo11 » 07 cze 2007, 22:15

a raczej streszczenie streszczenia solucji :P
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: down180 » 26 cze 2007, 00:35

Jak chcecie...Tylko nie chcę potem ostrzeżeń :) .


Potrzeba:
-______-

-1,2 wóz(wozy)techniczny(techniczne)-JAK SOBIE CHCECIE.
-2 karetki
--1 wóz z drabiną.

__________________________

Misja:

-___-

Jedziesz wszystkim co masz w miejsce pożaru.Wysiadasz strażakami,bierzesz węże i podłączasz je:do dwóch hydrantów naprzeciwko budynku,1 przy budynku.Staraj się aby budynek stajni się nie zapalił.Jeśli się nie zapali będziesz miał więcej %.W międzyczasie sanitariuszami(ew.strażakiem)przenieś w bezpieczne miejsce ofiarę przed budynkiem.Ulecz ją oczywiście :twisted: .Potem podjedź wozem z drabiną do domku i wejdź strażakiem do środka.Podnieś "jakiś" kamień z ludzia i znieś na dół(a już chyba wiesz że rannym trzeba pomagać :D ).Po ugaszeniu pożaru odłącz strażaka i weź SKOKOCHRON.Połóż przed budynkiem.Ludzie będą skakać(na złamanie karku oczywiście).Po odwiezieniu rannych,ugaszeniu pożaru i ewakuowaniem ludzi z budynku,misja powinna się skończyć.


Podoba sie :?: :?: :?:To jest łatwa misja nie ma co tu pisać...
Since 2007 - retried.
down180
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 226
Rejestracja: 07 cze 2007, 21:11
Pochwały: 7


Wróć do Solucje - Em 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości