Misja 5 - Karambol na autostradzie

Solucje do Emergency 3

Postautor: _maroko.nine.one » 25 kwie 2005, 17:34

Nie wyłanczaj za nic tego napisu stop!! Jak misja się nie kończy to sprawdź czy wyciągnąłeś samochud z wody i czy kazałeś odjechać gapiom.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: gumis » 08 maja 2005, 11:35

Cze, mam maly problem z ta misja, wszystko robie tak jak pisze tylko ze pokazuje mi sie napis "widz został uderzony srodkiem lokomocji" co jest grane ???
gumis
 

Postautor: _maroko.nine.one » 08 maja 2005, 12:11

Nieprawda, nie robisz wszytkiego co pisze. Nie kazałeś typom z drugiej strony odjechać. Oni jagby co ciągle przyjeżdzają.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: gumis » 08 maja 2005, 18:38

Thanks :) Nastepnym razem postaram sie dokladniej czytac poradniki :)
gumis
 

Postautor: Fans » 13 maja 2005, 15:40

Powiedzcie mi co ja zle robie ze nie moge ukonczyc tej misji,najpierw biore policje i zgarniam tych gapiow co stoja po stronie wypadku, biore helikopter i po drugiej stronie ulicy mowie tym co stoja zeby odjezdzali...przestawiam ta tablica kieruje ruchem wszytskich rannych zabieram wyciagam samochod z wody biore samochody na lawete(nie idzie wziasc tego samochodu co lezał w wodzie:/)ani autobusu tez nie idzie wziasc,biore tylko te samochody co leza porozbijane..i co dalej>>niby koniec misji a mi nie wyskakuje co robie zle,albo czego nie robie??
Fans
 

Postautor: _maroko.nine.one » 13 maja 2005, 17:28

Wraków nawet nie musisz ruszać. Ja przeszedłem tą misję bez ich odsyłania do bazy. Musisz jeszcze dać objazd samochodom.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Fans » 13 maja 2005, 19:54

to na poczatku juz daje objazd jak technik grzebie cos w skrzynce to policjantowi kaze zeby pokazywal zeby samochody jechaly w ten rozjazd z tej drogi,..wiec nie wiem
Fans
 

Postautor: _maroko.nine.one » 13 maja 2005, 21:23

Pamiętaj, że ci gapie wciągle przyjerzdzają.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: xexexe. » 29 paź 2005, 20:02

buhahahaha nie wiem jak to zrobilem ale wykonalem ta misje ale mam fuksa :DDD

Najpierw jedziemy inżynierem do budki, później policją ustawia sie objazd, zamawia sie helikopter z psychologiem i po drugiej stronie jezdni uzywamy psychologa na tych gapiow ( oni przybywaja caly czas, wiec trzeba ich co jakis czas znow odstraszac ) pozniej po tej strony ulicy co jest karambol aresztujemy gapi i odjezdzamy furgonem policyjnym pozniej zajmujemy sie rannymi i bierzemy nurkow na wode ( ta taka ciemniejszej barwy ) i nurkujemy, oni dadza tam taka boje, ( na wodzie ) podjezdzamy dziwgiem wyjmujemy wrak, leczymy rannego

koniec misji

nawet nie trzeba wrakow sprzatac :D


p.s kupilem w miedia markt za 45 zl Emergency 3 PL :D:D
xexexe.
 

Postautor: Gość » 31 sty 2006, 02:05

jakby co to tych gapiów na ulicy po stronie wypadku nie trzeba ruszac. Tylko tych co staoja po drugiej stronie,aha nie trzeba psychologa tylko zwykly policjany...wychodzi taniej. Przy udzielenaiu pierwszej pomocy radze zajac sie najpierw kobieta lezaca pomiedzy wrakami zaraz na poczatku, a potem gosciem z autobusu (po jego uwolnieniu), nastepnie woż z rzeki i reszta rannych.
Gość
 

Postautor: drkramer » 30 maja 2006, 23:11

Witam
Robie wszystko tak jak jest napisane. inżynier włącza napis STOPa potem nie wiem gdzie ustawić policjanta żeby te samochody nie robiły korku. próbowałem wiele wariantów i nic.

Proszę pomóżcie
drkramer
 

Postautor: Zari » 31 maja 2006, 07:33

z 10 m przed zjazdem w prawo ;)
emerytowany MODELER
Awatar użytkownika
Zari
Starszy kapitan
Starszy kapitan
 
Posty: 2143
Rejestracja: 04 lut 2006, 14:42
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Pochwały: 104

Postautor: down180 » 07 cze 2007, 22:00

MAM PROBLEM!!!Wszystko wydaję się ok ale do czasu.Gdy ludzie są wyjęci z wraków(ten w wodzie też) i leczą się,a po drugiej stronie zatrzymałem tych gapiów pojawia się ostrzeżenie o korku.Dałem dla technika żeby pogrzebał w tej skrzynce i dałem objazd na zjazd w prawo.Lecz jeden samochód zatrzymał trochę po rozpoczęciu pasa skrętu w prawo i zablokował cały ruch! POMÓŻCIE!!
Since 2007 - retried.
down180
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 226
Rejestracja: 07 cze 2007, 21:11
Pochwały: 7

Postautor: zimbul » 07 cze 2007, 22:02

bo z tymi gapiami musisz tylko pogradac i oni odjadą
Jestem bogiem.... uświadom to sobie.....
zimbul
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 wrz 2006, 21:19
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 12

Postautor: nelo11 » 07 cze 2007, 22:13

zimbul, ale On nie mówi o gapiach tylko o miejscu z ograniczeniem prędkości. Być może to jest jakiś błąd w grze. Użyj kodu :)
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

PoprzedniaNastępna

Wróć do Solucje - Em 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron