Misja 5 - Karambol na autostradzie

Solucje do Emergency 3

Misja 5 - Karambol na autostradzie

Postautor: Kulinek » 31 mar 2005, 11:11

Czesc;]

Misja 5 jest calkiem prosta misja a wiec

wysylamy woz strazacki z 2 strazakami i nurkiem [ten co ma nozyce do ciecia metalu] okolo 10 karetek ogolne policzycie sobie i bedzie gralo ....
Wysylamy dzwig ktorym podniesiemy samochod z wody ktory wczesniej nurek zawiazal w liny[trzeba tam dac nurka i dac DIVE]Oczywiscie wszystkie samochody otwieramy i ratujemy ludzi
ALE

PRZEDEWSZYSTKIM WYSYLAMY TECHNIKA ZEBY ZATRZYMAL RUCH[TO JEST TA TABLICA WIELKA NA KTOREJ PISZE STOP TAM MUSICIE DAC ZEBY ON POGRZEBAL W SKRZYNCE]
puzniej stawiamy policjanta lub policjantke zeby pokazywala objazd!!
Trzeba to zrobic odrazu ;];]
Wczasie gdy ratujemy ludzi to wysylamy policyjny chelikopter z 2 ludzmy[policjantami]i pomalu ewakulujemy ich z drugiej strony jezdni do innych wozow policyjnych najlepiej poslac tam 2 duze wozy i 1 maly policyjny po prawej stronie ulicy tez wszystkich aresztujemy !! i zawozimy ze soba do bazy ...

Mysle ze o niczym nie zapomnialem jesli dla kogos jest nie zrozumiale to co napisalem prosze odpisac na posta lub napisac do mnie na GG:xxxxxx
POWODZENIA !!

[update]
UWAZNIE CZYTAC SORX POPRAWILEM BLEDY ALE I TAK PRZECZYTAJCIE Z 3 razy zanim sie zapytacie !!
Ostatnio zmieniony 22 maja 2005, 11:51 przez Kulinek, łącznie zmieniany 2 razy
Amicum Proba
Probatum Ama
Kulinek
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 10
Rejestracja: 31 mar 2005, 11:03
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Robson » 31 mar 2005, 16:48

Solucja całkiem dobra tylko musisz ją poprawić poniewaz niektóre wyrazy trudno odczytać. (No i są błedy ortograficzne).

PS: Gdy poprawisz moderator może ten post skasować
Robson
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 54
Rejestracja: 28 gru 2004, 19:10
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: Patyk » 06 kwie 2005, 18:32

kurde a gdzie jest ten samochod w rzece bo go nigdzie nie widac:/ kto mi pomoze? jak cos to GG: 9296594 czesto niewidoczny jestem:) z gory dzieki:)
Patyk
 

Postautor: NoName_Tychy » 06 kwie 2005, 18:49

na przeciwko tej rozwalonej poręczy jest taka ciemna woda. a jak coś to poszukaj nurkiem tj. myszką i jak się zmieni to będzie się dało dać DIVE wtedy nurek zanurkuje i przyczepi coś A'la boja i dźwigiem wyciągniesz.
NoName_Tychy
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 124
Rejestracja: 05 kwie 2005, 16:58
Lokalizacja: Tychy

Postautor: _maroko.nine.one » 06 kwie 2005, 19:37

możesz też rozciągnąć pole zaznaczania nad rzeką, to zobaczysz pojazd(tylko pasek wytzrzymałości).
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

O co dokładnie chodzi ??

Postautor: zido » 08 kwie 2005, 14:58

>Wczasie gdy ratujemy ludzi to wysylamy policyjny chelikopter z 2 ludzmy[policjantami]i pomalu ewakulujemy ich z drugiej strony jezdni do innych wozow policyjnych najlepiej poslac tam 2 duze wozy i 1 maly policyjny po prawej stronie ulicy tez wszystkich aresztujemy !! i zawozimy ze soba do bazy ...

dokładnie których ludzi trzeba zabrać ??
zido
 

Postautor: _maroko.nine.one » 08 kwie 2005, 15:11

Nalezy pogadać psychologiem, żeby odiechali. Nikogo nie trzeba zabierać, tylko rannych.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: zido » 08 kwie 2005, 15:32

_maroko.nine.one pisze:Nalezy pogadać psychologiem, żeby odiechali. Nikogo nie trzeba zabierać, tylko rannych.


Myslalem ze to zalatwi sprawe ale caly czas oni stoja i nic nie robia a po jakims czasie pokazuje mi sie ze musze od nowa misje zaczynac i nie wiem co robic
zido
 

Postautor: _maroko.nine.one » 09 kwie 2005, 16:02

Trzeba zrobić objazd dla samochodów.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Gość » 17 kwie 2005, 14:22

jak zatrzymac ten ruch bo niemoge tego obczaic chyba wszytko probowalem juz:\
Gość
 

Postautor: _maroko.nine.one » 17 kwie 2005, 14:35

Technikiem thw, taki jeden w niebieskiej terenówce.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Gość » 17 kwie 2005, 14:46

no to przeczytalem wyrzej ale niema nigdzie tego ;p
slepy jestem :/
Gość
 

Re: Misja 5 - Karambol na autostradzie

Postautor: _maroko.nine.one » 17 kwie 2005, 15:15

Kulinek pisze:Czesc;]
PRZEDEWSZYSTKIM WYSYLAMY TECHNIKA ZEBY ZATRZYMAL RUCH[TO JEST TA TABLICA WIELKA NA KTOREJ PISZE STOP TAM MUSICIE DAC ZEBY ON POGRZEBAL W SKRZYNCE]


No, nie ma tego napisanego wprost, ale już wiesz :) .
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Gość » 17 kwie 2005, 15:21

o boze jaki ze mnie idota :D:D teraz jak sobie zmienilem ujecie kamery to widze a ja szukalem na wozach strazackich jakiejs skrzynki D:D:D
Gość
 

mam problem z dokonczemiem misji!!

Postautor: grysza » 25 kwie 2005, 17:19

mam problem!!!kiedy wsztstkich wywioze i aresztuje samochody uprzatne i chcem wznowic ruch wlaczam technikiem i wyskakuje filmyi i ze nie przeszedelm misji bo zle zabezpieczony teren jest !!!
grysza
 

Następna

Wróć do Solucje - Em 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron