Misjia 7 - Ciężarówka w restauracji

Solucje do Emergency 3

Misjia 7 - Ciężarówka w restauracji

Postautor: viperkamil » 08 kwie 2005, 16:49

Krok pierwszy - wzywamy 2 straże za 1500 z trzema strażakami,3 straże za 2500 bez strażaków, 3 karetki z 3 noszami i 3 lekarzami oraz dwa busy z policjantami.

Krok drugi - wyciągamy z restauracji dwóch ludzi i jednego z samochodu, który został na samym początku staranowany przez tira, leczymy ich.
Policjantami wstrzymujemy ruch pieszych oraz samochodów i usuwamy gapijów, którzy stoja obok tira(aresztujemy i wypuszczamy w bezpiecznej odległości).

Krok trzeci - rozwijamy węże, podłączamy i lejemy wodę na tira, wozami strażackimi też. Dzięki temu, gdy wybuchnie ciecz łatwopalna w ciężarówce to zostanie bardzo szybko ugaszona.

krok czwarty - jeżeli podczas wybuchu nikt nie został ranny, to zwijamy wszystko i jedziemy do bazy.
viperkamil
Strażak
Strażak
 
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2005, 12:47

Postautor: _maroko.nine.one » 09 kwie 2005, 16:04

Łącznie jest 4 rannych. 2 w sklepie, 1 przy miejscu przyjazdu jednostek i 1 w cysternie. Do polewania cysterny, tak aby nie wybuchła wystaczą 2 osoby polewajce wodą jeśli nie 1.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Gość » 10 kwie 2005, 19:40

dokładnie, ale też można uratować tylko dwie osoby i mieć zaliczoną misjię
Gość
 

niee

Postautor: al » 17 wrz 2005, 18:53

gasze ta ciezarowke od poczatku i mimo to ona wybycha!! a pozniej to juz robi sie konkretne zamieszanie ktorego nie moge opanowac!

co mam zrobic zeby ona nie wybuchla??

dzieki

pozdrawiam
al
 

Postautor: _maroko.nine.one » 18 wrz 2005, 15:32

Nie da sie zrobić, żeby nie wybuchła. Lej ją ciagle z 2 źrudeł i podczas wybuchu ogień sie nie rozprzestrzeni.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Gość » 17 sty 2006, 21:00

Nie moge przejsc tego etapu.

W zadaniach wszystkie zadania sa zaznaczone na zielono jako wykonane, a misja sie nie konczy, nie wiem co robie nie tak.

Wzywam dwie straze, amulbans bus, policje i samochody do usuwania wrakow.

Zaczynam polewac od poczatku cysterne, strazakami wynosze dwoch rannych z restauracji, strazakiem z nozycami do ciecia samochodow uwalniam goscia z cysterny i z rozbitego samochodu na poczatku uliczki. Wszystkich 4 rannych odwoze do szpitala. Wybucha cysterna, szybko ja gasze i zabieram wszystkie wraki samochodow. Zwijam wszystkich i misja sie nie konczy, tak jakbym czegos nie zrobil :(

Ktos ma jakis pomysl jak to przejsc? Co robie zle?

pozdrawiam
Zbirkos
Gość
 

Postautor: _maroko.nine.one » 17 sty 2006, 23:59

No wszytko niby ok. Spróbuj jeszcze raz zrobić misję.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: down180 » 15 lip 2007, 02:00

Miałem ten sam błąd.Należy PO WYBUCHU odesłać rannych.Mi się wtedy misja skończyła.




PS.Od razu mówię że temat stary,ale na przyszłość nikt już o niego nie zapyta.Nie chcę postów typu:Po co to odkopujesz...
Since 2007 - retried.
down180
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 226
Rejestracja: 07 cze 2007, 21:11
Pochwały: 7

Postautor: nelo11 » 15 lip 2007, 06:58

Mnie też ta misja wkurzała, ale okazało się, że to mój strażak był ranny od wybuchu auta zaparkowanego pomiędzy dwoma palącymi się budynkami. Szukałem go chyba z pół godziny i wychodziłem z siebie :twisted:
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7


Wróć do Solucje - Em 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron