Misja 8 - Zawalony dach na basenie.

Solucje do Emergency 3

Misja 8 - Zawalony dach na basenie.

Postautor: GoLoT » 11 kwie 2005, 15:26

A wiec wzywamy woz techniczny strazy pozarnej z nurkiem i 2 strazakami a nastepny tylko z 3 strazakami. nastepnie woz technika, dzwig i ok.9x karetke. jednemu strazakowi kazemy wziasc toporek z wozu i idziemy rozwalic dzrzwi z tego kopcacego sie budynku kolo basenu. potem bierzemy technika i wylaczamy wszystkie 3 generatory. dziwgiem przesuwamy czesc sufitu ktora spadla i blokuje wejscie do basenu. Nurkiem wyciagamy (ludzi z basenu 1 juz i tak nie zyje) i bierzemy rannych strazakami i wynosimy ich poza teren basenu. ranncyh leczymy i odwozimy do szpitala. teraz wystarczy strazakami wyciagnac z basenu tych ludzi ktorzy nie sa ranni i kazac im wyjsc z niego.

to chyba wszystko a jak cos jest nie jasno to pod gg:3186547 sluze pomoca :)
GoLoT
 

Postautor: golot89 » 11 kwie 2005, 15:35

aha i zapomnialem dodac ze jesli komus gra wychodzi do windy podczas wylaczania generatorow to niech da na speed 3 i poczeka az wyskoczy ze misja nieudana potem dajemy zeby powtorzyc misje i wszystko powinno byc gites :)
golot89
Strażak
Strażak
 
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2005, 15:28

Postautor: szczypior » 13 kwie 2005, 17:22

ja mam taki problem ze przy wyłączaniu generatora zaczyna mi sciągać ekran w jedna strone i tak zostaje do konca, zeby utrzymac obraz jednego miejsca musze caly czas trzymac wcisniety klawisz strzałki w lewo, miał ktos z was cos takiego??
szczypior
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 54
Rejestracja: 03 kwie 2005, 17:08

Postautor: Apache » 13 kwie 2005, 21:24

Tak, ja. Myszką poruszaj na środku ekranu po kątach, a potem klawisszami!
Apache
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 7
Rejestracja: 06 kwie 2005, 22:32

Postautor: matzas » 18 kwie 2005, 19:18

muszisz wcisnac ESC i potem kontynuluj misje :) proste
matzas
 

Postautor: Kedrus » 24 kwie 2005, 16:51

co zrobic by dalej grac, bo nawet gdy przyspiesze gre, to pozniej nie moge wyniesc ludzi , nie mam pojecia dlaczego.No i oczywiscie wychodzi mi z gry.Pomozcie mi , mam wersje ANG
Kedrus
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 11
Rejestracja: 24 kwie 2005, 16:48
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: _maroko.nine.one » 24 kwie 2005, 17:40

Nie możesz tzn. Co dokładniej??
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Kedrus » 24 kwie 2005, 17:41

gdy strazakiem chce podniesc rannego nie ma w ogole ikonki dzieki ktorej moge to zrobic
Kedrus
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 11
Rejestracja: 24 kwie 2005, 16:48
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: _maroko.nine.one » 24 kwie 2005, 21:17

Musisz zdjąć z niego coś co go przygniata(tak jak babkę w domku w misji 2).
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Ja znam rozwiazanie!

Postautor: Genocide » 30 maja 2005, 09:38

U mnie tesh bylly problemy wylaczalem generatory to blad, przyspieszalem cccczas to blad.WOW! Sie wkurzylem, A oto rozwiazanie , przynajmniej u mnie dizalalo. WYLACZAJCIE GENERATORY W KOLEJNOŚCI OD LEWEJ : 3 , 1 , 2 . U mnie blad niewyskoczyl wtedy!
Genocide
 

Co9s prostego

Postautor: efektus » 02 sie 2005, 12:41

prosta gra hoc mam tylko 13 lat :D
efektus
 

Postautor: Gość » 09 wrz 2005, 06:26

Ja mam ten sam problem co Kedrus i to nie jest kwestia tego, że ofiara jest czymś przygnieciona czy, że coś trzymam w ręce. W ogóle dziwnie sie zachowuje moja załoga. Nurkowie nie chcą wyławiać ludzi z basenu, strażacy nie chcą podnosić rannych, nawet z poruszaniem się mają problemy. Chyba stracili coś zapał do pracy ;]
Gość
 

Postautor: Gość » 15 sty 2006, 23:19

ja mam to samo. nie moge nic zrobic w srodku poza chodzeniem i to tez nie do konca. nie moge nic podniesc ani nic zrobic. pomozcie
Gość
 

Postautor: Gość » 01 lut 2006, 21:48

w 8 misji mam taki problem: po wyłaczeniu generatorów i odblokowaniu przejscia niemogę strażakami brać ludzi ani nurkiem wejść do basenu. Kto wie o co tu chodzi????? :!: :?:
Gość
 

Postautor: EnDzi » 01 lut 2006, 22:21

Mamy chyba ten sam problem co wszyscy? moja grupa ratownicz zachowuje się tak samo jak wasza po wejściu do basenu zachowują się dziwnie Co robić?
EnDzi
 

Następna

Wróć do Solucje - Em 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron