Misja 10 - Demonstracja w porcie

Solucje do Emergency 3

Misja 10 - Demonstracja w porcie

Postautor: _maroko.nine.one » 01 maja 2005, 19:17

Wyślij policyjną sikawkę, 2 transportery ze strzelcami, 1 wóz opancerzony ze strzelcami, 2 statki gaśnicze, 3 transportery z motorówkami, szpital polowy i dla pewności wóz odkażający chyba, że jesteś dobry. Postaw statki gaśnicze przy czymś na rodzaj betonowego molo, bliżej końca mapy, zwoduj motorówki w miejscu bliżej miejsca przyjazdu jednostek, szpital polowy i wóz odkażający na 2 "molo". Teraz rozpraw się z demonstrantami. Postaw przed nimi sikawkę, i po kolei aresztuj wszystkich. Gdy wszystkich wywieziesz, tankowiec La Columbia ruszy i po chwili walnie w kuter. Motorówką szybko pozbieraj tonących, i na molo, a resztą motorówek zajmij się beczkami wylatującymi ze statku. Gdy motorówka będzie zapełniona puszkami wywieź je na molo, tam gdzie wodowałeś łódki i wracaj. Gdy zbierzesz 14 beczek i odwieziesz rannych misja będzie skończona.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

NIe moge przejsc 10 misji brakuje jednej puszki z tankowca

Postautor: Młody » 11 maja 2005, 23:25

wszystko sie zgadza tylko że z tankowca wylatuje 13 puszek. Gdzie jest ostatnia ??? Zdeseperowany pomocy ............ gg5294107, email gta313@wp.pl. POMÓŻCIE :shock:
Młody
 

Postautor: _maroko.nine.one » 12 maja 2005, 15:17

Wylatują z 2 stron tankowca! Jeśli postawiłeś łudkę na miejscu gdzie wlatują te puszki to one nie wylecą. Raz tak przez pomyłkę zrobiłemi i się dziwiłem, czemu nie chcą wylatywać.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

A to moja wersja solucji!!! :)

Postautor: Vasil7 » 07 sie 2005, 11:35

Na początku wysyłamy 4 busy policyjne i w każdym po 3 policjantów. Gdy podjedziemy busami koło demonstrantów to musimy poczekać chwile aż oni się ruszą i wtedy dopiero zacząć aresztować wszystkich. Jeżeli za wcześnie zaczniemy ich aresztować to wtedy policjanci dostanią [cenzura] i będą potrzebne posiłki!!! Dopóki nie wyślemy ostatniego busa do bazy to tankowiec nie ruszy, więc mamy czas na rozmieszczenie innych pojazdów. Następnie wysyłamy 2x statek gaśniczy(albo 3x , zależy czy ktoś jest sknera i żal mu kasy :wink: ) 2x samochód z motorówka, ratownictwo chemiczne z 3 strażakami i szpital polowy z 3 lekarzami i 1 noszami. Na ostatnim molo wodujemy motorówki a samochody odsyłamy poza molo żeby nie przeszkadzały. Następnie blisko wodowania motorówek stawiamy szpital polowy. Teraz odsyłamy busy policyjne do bazy!!! TANKOWIEC RUSZA!!! Następnie do jednej motorówki wsadzamy strażaka żeby pozbierał beczki(14 beczek) a drugą motorówka zbieramy tonących ludzi. Musimy uważać na beczki bo gdy któraś uderzy w nabrzeże to ZATONIE I NIE SKOŃCZYMY MISJI!!! Jeśli szybko zaczniemy gasić pożar i nie dopuścimy żeby przedostał się na dalszą część statku to będziemy mieć tylko 4 rannych , których po krótkim opatrzeniu wsadzamy do szpitala polowego i odsyłamy do bazy. Następnie do drugiej motorówki też wsadzamy strażaka i zbieramy beczki. Wszystkie 14 beczek musimy przetransportować na molo. Gdy nie będzie już rannych, wszystkie beczki będą na molo i pożar zostanie zgaszony ---- KONIEC MISJI --- :D :D :D misja ogolnie banalnie prosta!!! :wink: :wink: hehe
:D:D:D ..:: POLAK POTRAFI ::.. :D:D:D
Awatar użytkownika
Vasil7
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 3
Rejestracja: 07 sie 2005, 11:22
Lokalizacja: WLKP.

Postautor: Gość » 28 sie 2005, 15:28

no wlasnie a ja mam maly problem bo wyskoczyl mi z tankowca jeden czlowiek do wody i w celach misji pojawilo sie URATUJ WSZYSTKICH TOPIACYCH SIE ok zgadza sie wskoczyl wiec sie to pojawilo ale ja go ratuje a ten cel nadal zostaje nie wykonany wg komputera i czekam czekam i nic misja stoi w miejscu ;/

ps czy aresztujac demostrantow nie mozemy zadnego z nich na tyle poturbowac zeby lezal na ziemi?
Gość
 

Postautor: NoName_Tychy » 28 sie 2005, 19:26

bo jest chyba ich 4 do uratowania :D no i najpierw musisz jeszcze odkazić
NoName_Tychy
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 124
Rejestracja: 05 kwie 2005, 16:58
Lokalizacja: Tychy

Postautor: _maroko.nine.one » 28 sie 2005, 22:52

W miedzy czasie mógł ci wskoczyć do wody jeszcze 1 skoczek.popatrz od drógiej strony, może ktoś tam być.

Tych demonstrantów można tak poturbować, przynajmniej 1, ale nie radze ci zabijać.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Gość » 24 paź 2005, 22:30

Mnie to ci demonstranci zdenerwowali i połowe z nich powystrzelałem :D ale potem wezwałem karetki i ich do szpitala odwiozłem. Możesz z nimi robić co chcesz ale nie mogą ci zginąć.
Gość
 

Postautor: MarBit » 29 gru 2005, 23:58

Ja ta misje gram dlugo i nie moge znalezc wszystkich beczek mam na molo 9 a reszte piec nie moge w instrukcji mi pisze(bo mam spolszczenie) ze musze wszystkie beczki przetransportowac na molo i jeszcze jedno pisze ze musze piec beczek znalezc i tez przetransportowac ale nie moge znalezc tych 5 beczek Pomoze mi ktos bardzo prosze o pomoc moje gg: 4206545 kto wie co z tym zrobic prosze o kontak :|
MarBit
 

Postautor: _maroko.nine.one » 30 gru 2005, 13:03

Ustaw kamere pionowo podejdź i przeszukuj dno przy brzegu. Jak zjanjdziesz to juz niepamiętam corobić, ale chyba wezwać nurka i dźwignąć dźwigiem na ląd. Jak nie możesz znaleść ich to zacznij misję od nowa i wyłapuj jak najszybciej beczki jak będą wylatywać z tankowaca.

ps. czego chciałeś, żeby cie dołonczyć do grupy twórców moda, jak to co zrobiłeś dla nas to tylko okazja do nabicia mi 1 posta :D ?
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: ~`dawid » 08 kwie 2006, 20:50

ja nie moge przejść zbieram wszystkich demonstrantów ( z tablicami) i wysyłam ich do bazy i misja nie udana .Powód nie opanowałeś sytuacji
~`dawid
 

Postautor: _maroko.nine.one » 08 kwie 2006, 20:55

lol
Wiesz, że zdezyły się tam tankowiec i kuter rybacki?
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: `DAWID » 08 kwie 2006, 22:36

ja nie moge przejść zbieram wszystkich demonstrantów ( z tablicami) i wysyłam ich do bazy i misja nie udana .Powód nie opanowałeś sytuacji
A tankowiec nic nie wypakuje . i nic sie nie zdezyło moze jest inny kontenerowiec gdzies dalej od portu ?
`DAWID
 

Postautor: _maroko.nine.one » 08 kwie 2006, 22:40

`DAWID pisze:moze jest inny kontenerowiec gdzies dalej od portu ?


Powodzenia w szukaniu.

Spróbuj zacząć misję od począdku.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: ~dawid » 08 kwie 2006, 22:52

ok od poczatku wezme misje a demonstranci oni musza na mnie najpierw napasc czy ja mam ich zaresztowac
~dawid
 

Następna

Wróć do Solucje - Em 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron