Misja 12 - Wypadek samolotu wojskowego!

Solucje do Emergency 3

Misja 12 - Wypadek samolotu wojskowego!

Postautor: _maroko.nine.one » 02 maja 2005, 16:44

Wyślij 2 helikoptery ratunkowe, 3 karetki, 1 wóz stażacki z ekwipunkiem z 2 strażakami i nurkiem, wóz gaśniczy, wóz odkażający z 3 strażakami, wóz z motorówką, most pontonowy, dźwig, transporter straży pożarnej, wóz thw z inżynierem. W miejscu gdzie możesz rozstaw most pontonowy. W mieście na wieży kościelnej wisi 1 pilot. Ściągnij go helikopterem i odkaź w wozie odkażającym, i odeślij do szpitala. Obserwój pilnie kawłki wraku w lesie tuż przy bazie wojskowej. Jak zacznie się palić wyślij szybko samolot gaśniczy. Pozar powinien się ugasić. Wozem gaśniczym gaś kawałek samolotu, leżący przy lesie i dymiący się(na wyspie z kokpitem samolotu). Zwoduj motorówkę, w miejscu blisko wraku i wrzuć do niej 2 strażaków abc. Zabierz turystów z plaży i odkaź i rannego do szpitala. Gdy otwożysz nożycami wrak pojawi się pilot i skrzynka. Pilota odkaź i do szpitala. Skrzynkę weź inżynierem THW. nurkiem owiń bombę leżącą w wodzie. Wyciągnij ją potem dźwigiem. Zabierz ją transporeterem straży. Przed upływem 20 minut musisz ją usunąć z mapy, bo ją "stracisz".Na terenie bazy wojskowej są 2 trupy. Weź je za pomocą helikoptera. Gdy wszyscy będą odkażeni, pożary ugaszone, ranni w szpitalu, skrzynka i bomba zabrana, misja powinna się skończyć. Czasem może się jednak zdażyć, że misja dalej trwa. Wtedy trzeba zacząć od nowa.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: szczypior » 03 maja 2005, 12:04

te dwa "trupy" w bazie zyją, wystarczy tylko najpierw zbadac ich i zabrac helikopterem do karetki a pozniej poleciec po pilota na wiezy.
szczypior
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 54
Rejestracja: 03 kwie 2005, 17:08

Postautor: _maroko.nine.one » 03 maja 2005, 15:38

Żyją?? No może niezauważyłem, zajmowałem się innymi, a nimi na końcu.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: sniper » 08 maja 2005, 20:28

nom.. ci dwaj żyją.. dzięki wielkie za namiar na tego pilota... ile się go oszukałem to głowa mała:)
sniper
 

NIe moge podniesc skrzynki

Postautor: Sn@kE » 16 sie 2005, 09:26

Jak rozbroje samolot to nie moge wziac izynierem skrzynki nie wiem dlaczego????
Sn@kE
 

Postautor: _maroko.nine.one » 16 sie 2005, 14:54

Zastanów się i poszukaj coś na ten temat na forum.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: mate922 » 08 lis 2005, 20:58

Wiem co zrobić by misja się skończyła! Należy pilnować by te kawałki przy bazie nie zaczeły płonąć. Zaczynają się dymić co jakieś trzy minuty. Wtedy należy wysłać samolot. Przez ten czas wypełniamy resztę. Ważne jest by nie dopuścić do żadnego pożaru. Mnie to pomogło.
Awatar użytkownika
mate922
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 42
Rejestracja: 01 lis 2005, 10:21
Lokalizacja: inny kraj

Postautor: Gość » 05 lut 2006, 22:56

Można zaoszczędzić i nie wysyłać samolotu. Trzeba strażakami wyciąć drzewa w przesmyku, którym dojeżdżamy do rozstawionego mostu.
Teraz zapalić mogą się jedynie leżące kłody, ale do upilnowania tego ognia wystarczą nam dwa wozy bojowe.
Gość
 

Postautor: Ania P » 24 lut 2006, 22:33

Nie dopuscilam do zadnego pozaru, wszyscy ranni w szpitalu, zero zgonow, czarna skrzynka zabrana, ale nie wiem, gdzie jest ta bron, jak mam ja nurkiem "owinac"??? Czy bomba to ta czesc ktora z czasem znika??? Staje sie coraz mniejsza??? Ale na nia nic nie dziala, ani strazak, ani nurek, ani nikt
Ania P
 

Postautor: _maroko.nine.one » 24 lut 2006, 22:37

Ten zmniejszający się elemet to kokpit samolotu. Bomba wystaje z wody małym kawałkiem. Jest przed wrakiem samolotu w wodzie.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: ????? » 15 cze 2006, 21:58

Jak mam zdjąć tego pilota na wieży bo helikopterem mi sie nieudaje?????
?????
 

Postautor: _maroko.nine.one » 15 cze 2006, 23:12

Anonymous pisze:Jak mam zdjąć tego pilota na wieży bo helikopterem mi sie nieudaje?????


Jest takie coś jak drabina :? .
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Carman » 30 sty 2007, 20:31

Czy napewno nie ma jakiegoś patcha do polskiej wersji. Za nic nie mogę przejść tej misji (próbowałem 9 razy (!!!) różnymi sposobami). Uprzedzając niektóre odpowiedzi: Nie chcę kodów, należę do ludzi, którzy uznają tylko uczciwe i pracochłonne ukończenie gry.
Awatar użytkownika
Carman
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 2041
Rejestracja: 18 paź 2006, 15:31
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej
Ostrzeżenia: -1
Pochwały: 76

Postautor: WojteQ » 06 lip 2009, 21:04

Wiem ze nie powinienem odswierzac tematu . ale co to sa za dwa czerwone punkciki w zielonych koleczkach na minimapie jeszcze zanim sie co kowliek przysle na miejsce akcji . ? To sam jest misje wczesniej przy bombie w kinie. ?
" Śubmeś > iśtjudi "
Awatar użytkownika
WojteQ
Starszy brygadier
Starszy brygadier
 
Posty: 1825
Rejestracja: 19 lis 2008, 19:47
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 53

Postautor: jopek79 » 05 sty 2010, 17:03

to są dwaj piloci których musisz uratować lub miejsce mostu który musisz ustawić inżynierem
jopek79
Strażak
Strażak
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2010, 16:54
Lokalizacja: Wejherowo

Następna

Wróć do Solucje - Em 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość