Mod

Wszystko co dotyczy modów do Emergency 3, w tym naszego - polskiego moda. :)

Mod

Postautor: City » 30 wrz 2006, 20:44

MOD PL v0.1b JEST DOSTĘPNY!! - z tego tematu pobrałem modi gów.... niemam wozu techników mam tylko z tego rodzaju wozów dźwig , brak mi kilku straży pożarnych , pogotowia ratunkowego , policji. Ten mod wielkie za przeproszeniem GÓWNO !!!!!
OPCJA SZUKAJ JEST DO TWOJEJ DYSPOZYCJI!!! WIĘC JEJ UŻYJ
City
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 168
Rejestracja: 17 wrz 2006, 11:22
Lokalizacja: ty jesteś
Pochwały: 1

Postautor: Radek_1 » 30 wrz 2006, 21:39

Za przeproszeniem, to nic Ci nie da. Prosim o konstruktywną krytykę bez wyzywania.
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: _maroko.nine.one » 30 wrz 2006, 21:55

Możesz dokładniej opisać problem? W jakiejś konkretnej misji nie ma tych pojazdów? Czy chodzi o freeplay? Gdzieś w jakichś tematach wspominałem, że we freeplaya nie ma co grać, nic w nim nie ruszyłem. Wręcz jak widać wszytko schrzaniłem ;) .

Ten mod wielkie za przeproszeniem...


Nie przeczę, ostrzegałem, ze mod jest trochę... niedorobiony ;) . Jednak używałem do tego innych słów, nie zniżając się do poziomu prezentowanego przez Ciebie.

Tak trochę schodząc z tematu: skoro mod stał się teraz taki popularny i widzę, że brak pojazdów we freeplayu jest trochę dokuczliwy (dla niektórych), to opublikuję łatkę. Wyślę ją prawdopodobnie jutro.

Edit: Łatka jest wzasadzie gotowa, ale sprawdzaąć ją przeraziłem się paroma innymi błędami w grze. W związku z tym jutro opublikuję nieco szerszego patcha łatającego błędy zwiazane z wsiadaniem do pojazdu snajperów i "antyterrorystów", armatką wodną (względy estetyczne) i dodam moze jakies nowe skiny.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: City » 01 paź 2006, 12:41

troche to mało powiedziane na nieskończonej grze nie mam połowy samochodów
OPCJA SZUKAJ JEST DO TWOJEJ DYSPOZYCJI!!! WIĘC JEJ UŻYJ
City
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 168
Rejestracja: 17 wrz 2006, 11:22
Lokalizacja: ty jesteś
Pochwały: 1


Wróć do Mody

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron