Problem z LA 2.5

Wszystko co dotyczy modów do Emergency 3, w tym naszego - polskiego moda. :)

Problem z LA 2.5

Postautor: DTh » 15 mar 2007, 14:37

przede wszystkim witam wszystkich na forum!
Od razu pragnę przeprosić za to, że mój pierwszy post jest zarazem nowym topicem.
Mam pewien problem z instalacją LA moda. Mianowicie plik *zip ściągnięty ze strony moda nie chce się rozpakowywać. Pod koniec wypakowywania występuję błąd. Raz udało mi się go wypakować (mimo błędu) ale przy instalacji moda znowu błąd wystąpił i gra oczywiście moda nie widzi... czy ma ktoś może jakiś inny link do moda albo mógłby mi podesłać ów plik (z tym, że ok 80mb będzie raczej ciężko...).
Z góry dziękuję za odpowiedź.
DTh
Strażak
Strażak
 
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2007, 14:30

Postautor: Radek_1 » 15 mar 2007, 18:15

Wydaje mi się, że jest złe archiwum pliku, tzn. błąd crc. Być może plik nie siągnął się cały lub były przy tym jakieś problemy, próbowałeś ściągnąć plik jeszcze raz? (Najlepiej jakimś programem tylu DAP, FlashGet).
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: DTh » 15 mar 2007, 18:48

tak, ściągałem go ze 3 razy. napisywałem, zapisywałem jako nowy. Nawet próbowałem na drugim komputerze. Cały czas to samo. Tak, to błąd crc, tak jak by plik był błędnie pobrany ale plik pobiera się dobrze.
DTh
Strażak
Strażak
 
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2007, 14:30


Wróć do Mody

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości