LA Mod 2.5 Pomocy !!!!!!!!!!

Wszystko co dotyczy modów do Emergency 3, w tym naszego - polskiego moda. :)

LA Mod 2.5 Pomocy !!!!!!!!!!

Postautor: Mocias » 24 mar 2008, 20:08

Mam wielka prosbe swietny mod ale jak zrobic żeby strazak ktury moze sie przebrac czyli ten tylko w farmerkach :P Klikam nim na samochód strazacki klikam opcje przebiez sie w strazak zwyklego on podbiega do samochodu i nic w remizie strazackiej w free play jest to samo klikam wloncz alarm do 6 strazkow wyskakuje ich 6 klikam jednym na szafke w remizie opcja przebiez sie np.za nurka on podbiega i sie nie przebiera....
Jak ktos wie jak to zrobic to prosze o pomoc :)
Mocias
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 7
Rejestracja: 22 mar 2008, 21:15

Postautor: Dawideas » 24 mar 2008, 22:04

A poczekałeś dłuższy czas? z tego co wiem to chwilę to zajmuje, ale jeśli to nie to, to nie wiem xD
Wobec problemów podchodź zawsze z zimną krwią, wszystko da się rozwiązać poświęcając temu uwagę i chwilę rozwagi.
Szukaj - by ułatwić sobie i innym życie, dopiero gdy uznacie, że to daremne. Poproście o pomoc.
Dawideas
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 981
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:14
Lokalizacja: Mikołów
Pochwały: 29

Postautor: Mocias » 25 mar 2008, 07:59

Poczekalem chyba 5 minut i nic :)P to moze nocke zarwe i poczekam..:P.Jak ktos wie to niech pisze !!!!
Mocias
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 7
Rejestracja: 22 mar 2008, 21:15

Postautor: Kaspersky » 06 kwie 2008, 15:58

Bo to nie działa w drugą stronę :) Zwykłego strażaka można przebrać by był z butlą powietrza. Niestety, strażaka z butlą na strażaka bez butli się nie da :!:
Kaspersky
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 30
Rejestracja: 12 sie 2007, 18:14
Lokalizacja: Gdynia


Wróć do Mody

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron