PL-mod: Misje

Wszystko co dotyczy modów do Emergency 3, w tym naszego - polskiego moda. :)

PL-mod: Misje

Postautor: bercik » 30 mar 2005, 14:30

proponuje utworzenie listy misji wystepujacych w PL-modzie, lista bedzie utrzymana w pierszym poscie tego watku

:idea: w temacie tym prosze umieszczac rowniez odnosniki do tematow omawiajacych projekty poszczegolnych misji dla PL-moda; umieszczane one beda w tym poscie

lista przeniesiona do http://emergency.gry-online.pl/forum/viewtopic.php?p=3543
Ostatnio zmieniony 13 maja 2005, 20:50 przez bercik, łącznie zmieniany 9 razy
"God, root, what is difference?"

Zapraszam do odwiedzenia mojego serwisu WWW poświęconego szeroko rozumianej "komputerologii" - http://www.opcode.eu.org/ - tam również więcej informacji o mnie.
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

Postautor: _maroko.nine.one » 30 mar 2005, 14:34

1. Pijany kierowca powoduje wypadek(już zacząłem robić ją).
2. Tworzenie blokady drogowej przed uciekającym złodzjejem/mordercą(masz 5 min. na zrobienie jej).
3...
...10 do 15 Pożar lasu
...15 do 20 Porwanie pociągu...
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Strażak Sam » 31 mar 2005, 12:02

po pościgu policyjnym pojazd uderza w budynek i tak dalej...
pożar ogródka działkowego przeradzajacy sie w wielka ognista kule
kot na drzewie (zakażony wirusem)
polowanie na przestępcę
kontrola drogowa
patrol miejski
tłumienie zamieszek
ochrona imprezy masowej
interwencja profilaktyczna - podlewanie łak ( pożar na pół mapy)
wyjazd do rat. chemicznego - wypadek cysterny - wyciek groźnej substancji
pacyfikacja miasta - strajki
awantura domowa
korek na drodze
spięcie instalacji elektrycznej
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: Strażak Sam » 31 mar 2005, 16:06

kolejna misja... topiący się.... PIES :) który gryzie strażaków i trzeba go Shooting ;)
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: Radek_1 » 31 mar 2005, 16:25

Dajemy tu TYLKO i wyłącznie tematy misji oraz odnosniki do tematow omawiajacych projekty poszczegolnych misji dla PL-moda
Ostatnio zmieniony 31 mar 2005, 16:31 przez Radek_1, łącznie zmieniany 1 raz
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: Strażak Sam » 01 kwie 2005, 21:21

jak już mówiłem...

kontrole drogowe - mandaty - kasa na freeplay

pokazy jednostek ratunkowych moze parada wsrod ktorej dochodzi do starc z policja :D
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: Kafar » 02 kwie 2005, 09:38

cóż jeśli to klimat polski to bez rozruby po meczu się nie obejdzie. :)
Kafar
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 13
Rejestracja: 24 mar 2005, 22:20
Lokalizacja: Opole

Postautor: Strażak Sam » 03 kwie 2005, 22:34

nie da się ukryć a jak rozruba to i czasem duży pozar czyli to co strażacy "kochają" najbardziej..
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: Kafar » 03 kwie 2005, 23:31

Jeszcze jedna dośc znana tematyka :)

Zakręt. Noc. Jakiś samochód sportowy ostro wciska gaz do dechy. Przy zakręcie przechodzi jakis człowiek (czy zwierze tak czy siak w sposób w który nie można). Kierowca wyjerzdza za zakretu i chcąc omijać dana postać lub chocby to moze byc samochó który jedzie wolno. A więc wpda w poslizg i koziąkując wlatuje pomiedzy drzewa (gdyz jest to droga w lesie). Misja już sięzaczyna niby prosta aczkolwiek wybucha pożar.

Las zaczyna płonąć we wszystkich kierunkach. Ale w jednym z nich jest kolonia nad jeziorem.

Co trzeba zrobić to już wiecie napewno. :)
GG 800957
Kafar
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 13
Rejestracja: 24 mar 2005, 22:20
Lokalizacja: Opole

Postautor: Strażak Sam » 04 kwie 2005, 09:56

pomysł dobry... natomiast ja mam misje ze skarzeniem miasta ;) leci sobie cysterna ze środkiem chemicznym przez środek miasta.. na zakręcie nie wyrabia i bummm duża chmurka RA pływa sobie po mieście i zakaza ludzi ;)
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: Radek_1 » 04 kwie 2005, 15:26

Tylko i wyłącznie dajemy tu misje i jej opis szczegółowy. Po zebraniu ok. 30 misji wybierzemy kolejność, biorąc pod uwage jej poziom trudności. Posty w których nie ma żadnego pomysłu na misje będą usuwane.
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: _maroko.nine.one » 04 kwie 2005, 20:21

Misja z użyciem psiura z policji:
Ktoś zadzwonił na policje i powiedział, że w szpitalu jest bomba. Po 15 minutach od począdku akcji bomba zrobi bum, chyba, że znajdziesz ją psiurem i rozbroisz technikiem psp. Jak zrobi bum to misja się nie skończy, trzeba będzie zapobiec większej liczbie zabitych i ugasić pożary itp.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: autor » 04 kwie 2005, 20:59

Dobra mam pomysł na 3 misje
1)Pożar w rafinerii:
Grupa terrorystów napadła na bank, rospoczoł się posiciig zdesperowani terroryści porzucili samochód i weszli do rafinerii jeden z nich podłożył bombę przy wejsiću, po czym z karabinem snajperskim wszedł na dach i zranił garstkę turystów i wziął jako zakładników pozostali terorysici zranili wozinego i strażnika poczym udali się wraz z ranymi do wieży strażniczej, gdy przybył snajper aktywowali bombę, która spowodowała pożar zbiorników z paliwem ogieni rozpwszechstrzenił się na przybliskie budynki i las
2) Nieudany start rakiety
Późnym wieczorem astronauci weszli do rakiety i zaczęło się odliczanie pewien pracownik poszedł do składu benzyny po próbki paliwa i spowodował wybuch w tym samym czasie odliczanie skoniczyło się i ognisty podmuch połknął rakiete i dotarł do centrum handlowego
3)Wczoraj teroryść zadzwonili do prezydenta i powiedzieli, że zginie eksperci podejrzewają, że zamach odbędzie się podczas otwarcia nowego kina, na którym prezydent będzie honorowym gośćcem
Tylko głupcy pytają dwa razy. Zapraszam na moje forum
Awatar użytkownika
autor
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 217
Rejestracja: 29 sty 2005, 20:48
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Strażak Sam » 04 kwie 2005, 21:02

to jest myśl.... a co powiecie na atak.... rozjuszonego byka :D:D:D npo co trochę humoru musi być, natomiast kot na drzewie też nie zaszkodzi... albo ogień na dachu wieżowca do któego drabina nam nie sięga :D:D:
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: autor » 05 kwie 2005, 12:03

Może tak: Rozwścieczony byk za wszelką cenę chce zabić toreadora :wink: (ale to tylko pomysł)
Tylko głupcy pytają dwa razy. Zapraszam na moje forum
Awatar użytkownika
autor
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 217
Rejestracja: 29 sty 2005, 20:48
Lokalizacja: Gdańsk

Następna

Wróć do Mody

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron