Textury ziemi

Wszystko co dotyczy modów do Emergency 3, w tym naszego - polskiego moda. :)

Textury ziemi

Postautor: _maroko.nine.one » 31 mar 2005, 20:30

Uwaga! Co do edytora, jak już pisałem w jednym temacie, pliki podłoża są zapisane w pliku eft. Do nowych misji są potrzebne nowe mapy podłoża. Ja sam nie zdolam ich zrobić. Potrzebna mi pomoc. Ktoś kto dobrze zna się na grafice komputerowej i zgadza się, na robienie mapek nie mnie poinformuje, a ja ewentualnie mu coś przydziele.

Na takich mapkach muszą być wszystkie textury podłoża(łącznie z drogami).

Pliki powinny mieć rozdielczość jakoś 8000 pixceli na 8000.

UWAGA!!!!! BEZ TEXTUR NIE MOŻNA NAWET ZACZĄĆ ROBIĆ MISJI!!!!!!!!!!!! POTRZEBA OCHOTNIKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodam, że można je edytować orginalne.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Radek_1 » 05 kwie 2005, 19:59

Fajnie, a w jednym poście się nie dało? :?
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: _maroko.nine.one » 05 kwie 2005, 20:43

Sory, dało by się, ale by ludzie nie zajrzeli do tego tematu, gdybym zedytował posta, nikt by nie widział, ze coś zmieniłem.

Użyłem textur z misji 2 do 1 misji modu(dokładniej to tylko drogę). Zrobiłem przy niej las, a na niej łącznie 5 wraków i 4 rannych. Będe publikować zdjęcia na stronie modu.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5


Wróć do Mody

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość