PL-mod: Jak nam idzie w modzie??

Wszystko co dotyczy modów do Emergency 3, w tym naszego - polskiego moda. :)

Postautor: _maroko.nine.one » 18 sty 2006, 23:09

tego chyba nie podam, bo zapeszę :]. Co podawałem, to terminu nie dotrzymałem. Powiem tylko, że nie długo i jak chciał autor w sobotę :D .
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Maku » 19 sty 2006, 00:10

No nie powiem, że fajnie by było w sobote pojeździć polskimi strażakami i policjantami :) Mam nadzieję, że to wszystko będzie ładnie działać nie tylko w misjach ale również w grze free, bo coraz bardziej mi się zaczyna podobać i mnie zaskakiwać. Wie ktoś w ogole ile jest różnych "katastrof" w freeplayu?
Maku
 

Postautor: _maroko.nine.one » 19 sty 2006, 00:22

Ile wypadków we freeplayu jest to wiem :) . Niestety w tej wersji modu mapy freeplaya jeszcze nie będzie, tzn nie będzie wsyztkiego zrobionego, typu szpital, baza policji itp, ale już conieco się zabierałem za tą robotę i nie wychodziło najgorzej.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: _maroko.nine.one » 19 sty 2006, 19:16

Zaszła zmiana, będzie 7 misja. Narazie wyjwaię tylko tyle, że będą w niej specjalne jednostki ratownictwa górskiego, tzn będzie tam GOPR :D .
Ostatnio zmieniony 20 sty 2006, 20:13 przez _maroko.nine.one, łącznie zmieniany 1 raz
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Krzysiek23 » 20 sty 2006, 18:53

super wreszpie mod pl !!! :D :D to mnie powszczymo o myśleniu o em4 !! :)
Krzysiek23
 

Postautor: Gość » 20 sty 2006, 18:56

bendziecie robić całkiem nowe pojazdy typy wojsko itp czy tylko te z em3 orgilalnej pl??? :) :)
Gość
 

Postautor: _maroko.nine.one » 20 sty 2006, 20:17

Znaczy my przemalowywujemy narazie tylko te pojazdy na polskie barwy, ale też np zrobiliśmy skin na karetke, przez co wygląda jakw ięźniarka i skopiowaliśmy ten wóz, wstawiliśmy do policji i tak mamy 2 niezależne pojazdy na bazie jednego modelu, tzn forda transita policji i merca sprintera pogotowia. Robiliśmy tak z innymi pojazdami, uzywaliśmy innych modeli do zrobienia innych pojazdów. Wszytko się ujawni w dniu premiery moda.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Gość » 20 sty 2006, 21:06

Czy Jutro premiera moda czy wszystko idzie zgodnie z planem i mod będzie w tę sobote czy nie ??? :)
Gość
 

Postautor: _maroko.nine.one » 20 sty 2006, 21:35

Nie jestm pewien i nie chcę zapeszać. Może tak, może nie. Zalezy czy bercik zdąży ze skryptami, a wątpię, zeby zawiódł.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: kandek » 21 sty 2006, 10:12

dzisiaj sobota:)
kandek
 

Postautor: --Krzysiek-- » 21 sty 2006, 14:00

Przeciesz sobota trwa nie !!! kandek 8) 8)
www.112polkowice.pl
Awatar użytkownika
--Krzysiek--
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1129
Rejestracja: 20 sty 2006, 21:30
Lokalizacja: Polkowice
Pochwały: 10

Postautor: _maroko.nine.one » 21 sty 2006, 15:41

Jeśli nie uda nam się dzisiaj wypuścić moda to złamię słowo, tak jak już to często robiłem. Tym razem złamię inną i wypuszczę moda nie w sobotę, ale może w niedziele albo poniedziałek. Ale myślę, ze zdążymy dziś, koło 8 wieczór jak nie będzie, tzn że nie ma dziś premiery.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: kandek » 21 sty 2006, 18:29

ale sie podjarałem tym modem;) Pewnie jak juz go puscicie o 8 to nie da rady go sciagnac bo bedzie tłok:)
kandek
 

Postautor: --Krzysiek-- » 23 sty 2006, 21:14

Czy w następnej wersi moda bendzie przemalowywany wóz techniczny(zamias niemieckich napisów polskie ) i czy będą misje związane ze strażą pożarną :) :D
www.112polkowice.pl
Awatar użytkownika
--Krzysiek--
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1129
Rejestracja: 20 sty 2006, 21:30
Lokalizacja: Polkowice
Pochwały: 10

Postautor: _maroko.nine.one » 23 sty 2006, 21:19

Będzie wóz i będą misje :D . Już zacząłem prace nad misją z wzasadzie nieprawdopodobnym wypadkeim na skrzyżowaniu w centrum miasta :D . Pewnie się ucieszysz, bo będzie tam baaardzo spory ruch uliczny :) .
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

PoprzedniaNastępna

Wróć do Mody

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron