Policja - wóz z armatką wodną

Wszystko co dotyczy modów do Emergency 3, w tym naszego - polskiego moda. :)

Policja - wóz z armatką wodną

Postautor: Junior » 10 kwie 2005, 19:58

Stworzyłem polskie malowanie wozu policyjnego z armatką. Jeszcze dzisiaj powinny być kolejne tekstury.

Obrazek

Teksturę można pobrać tutaj: http://zuradajunior.republika.pl/waw.rar

Wiem, że trzeba jeszcze kilkarzeczy poprawić. Jeżeli coś rażąco zwróciło Waszą uwagę PISAĆ!
GG#2040099
Awatar użytkownika
Junior
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 58
Rejestracja: 21 mar 2005, 11:54
Lokalizacja: Olkusz

Postautor: NoName_Tychy » 10 kwie 2005, 20:29

ogolnie zmien kolor. Policja ma taki ciemny zielony. Znaczy sie armatki. Ale na full ciemny tak ze prawie czarny
NoName_Tychy
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 124
Rejestracja: 05 kwie 2005, 16:58
Lokalizacja: Tychy

Postautor: _maroko.nine.one » 10 kwie 2005, 20:38

Nieźle, tylko, że on jest prawie fioletowy. Zastosuj się do rad NoName_Tychy.
Tak wzasadzie woałbym, żebyś szybciej zrobił karetkę, tą na bazie normalnej. Jest niemal najważniejsza narazie.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Junior » 10 kwie 2005, 20:42

Eeeee... granatowy jak nic :) Ale zawsze mogę rozjaśnić. A z kolorem wozów z armatkami w polsce to jest różnie... najlepiej będzie jak wozy będą kolorystycznie współgrać. A karetkę zacznę jutro bo z nią troche więcej zabawy...
GG#2040099
Awatar użytkownika
Junior
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 58
Rejestracja: 21 mar 2005, 11:54
Lokalizacja: Olkusz

Postautor: Strażak Sam » 10 kwie 2005, 21:45

no i wóz musi mieć po bokach mozliwosc rozkładania tarcz ochronnych dla grup szturmujących... o powierzchni 2m z kazdej strony
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: bercik » 10 kwie 2005, 21:46

oczywiscie ze sa ciemno zielone, ale sa tez granatowe: http://www.strazacy.pl/forum/album_page.php?pic_id=1576
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

Postautor: Junior » 10 kwie 2005, 22:21

Strażak Sam pisze:no i wóz musi mieć po bokach mozliwosc rozkładania tarcz ochronnych dla grup szturmujących... o powierzchni 2m z kazdej strony


Ja jestem tylko nadwornym grafikiem nie w mej gesti budowanie na Policyjnych Armatkach takich ustrojstw :P

Armatkę zostawiam narazie granatową (chyba, że mi się tutaj totalnie zbuntujecie), najwyżej poprawie kolor na troszeczke ciemniejszy (ale powiadam Wam! To jest granatowy! :P) i koguty pomaluje (są szare :D).

Jutro się zajmę karetką ponieważ tekstury są troszeczkę pomieszane i jest trochę więcej zabawy z nimi. Trzeba umieścić na niej dużo więcej oznaczeń takich jak: napis "Ambulans" z przodu lustrzay z tyłu normalny, z przodu, z tyłu i po bokach "star of life" (lub jak kto woli krzyż św. Andrzeja), po bokach oraz z tyłu rodzaj zespołu "urzędującego" w karetce (R, W, N, P itd...) oraz dodać dookoła czerowne i niebieskie pasy.
GG#2040099
Awatar użytkownika
Junior
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 58
Rejestracja: 21 mar 2005, 11:54
Lokalizacja: Olkusz

Postautor: szczypior » 10 kwie 2005, 23:08

moze zostac niebieski woz z armatką tylko zmien jego kolor na ciemniejszy, tak mniej wiecej na taki jak na fotce :)
szczypior
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 54
Rejestracja: 03 kwie 2005, 17:08

Postautor: bercik » 11 kwie 2005, 15:36

granatowa jak najbardziej ... to jest aktualne malowanie wozow policyjnych (zielone to pozostalosc po dawnych czasach oraz WJN) ...
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

Postautor: Strażak Sam » 11 kwie 2005, 22:26

cos co kocham... profesjonalne podejście do sprawy.. gratulacje junior..
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: Junior » 11 kwie 2005, 22:34

Sorry, że dzisiaj nie wprowadziłem żadnych uaktualniem, ale rozejrzałem siępo teksturkach wszystkich wozów i stwierdziłem, że czeka mnie długa zabawa :) Szczerze to tekstury są raczej marne, a niesądze, że znajde nowe... także czeka mnie sporo zabawy z retuszem przy zmianie kolorów (najpierw pojazd na biało, a potem wszystkie inne kolory). Armatkę wodną zroniłem dlatego, że była najłatwiejsza do wykonania (cała w jednym kolorze)
GG#2040099
Awatar użytkownika
Junior
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 58
Rejestracja: 21 mar 2005, 11:54
Lokalizacja: Olkusz

Postautor: szczypior » 11 kwie 2005, 22:46

a zmienisz jej kolor na troche ciemniejszy?? bo jakbys to zrobil to moznaby powiedziec ze armatka jest juz gotowa:D
szczypior
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 54
Rejestracja: 03 kwie 2005, 17:08

Postautor: _maroko.nine.one » 15 kwie 2005, 19:52

Ściągnąłęm texturę i obejrzałem ją dokładnie(sam plik) i stwierdzam, że pojazd został zrobiony aż za dobrze. Pracowałeś poprostu za dużo, mogłeś ominąć robienie różnych odcieni koloru i mieszanie ich, chyba że zrobiłeś to w jakimś paint shopie czy photoshopie. Postaraj się tylko znaleść jakiś pojazd-armatkę wodną w internecie(polską) i wzorować się na niej(umieszczenie napisów, kolor itp.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: FIRE GRZEHO » 14 lip 2005, 18:35

A może dało by się ten wóz przerobic na takiego tajfuna

http://t.nycz.bytom.pl/details.php?imag ... ode=search[/url]
FIRE GRZEHO
 


Wróć do Mody

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron