ZAJEBISTY MOD

Wszystko co dotyczy modów do Emergency 3, w tym naszego - polskiego moda. :)

ZAJEBISTY MOD

Postautor: Strażak Sam » 18 kwie 2005, 10:32

Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: _maroko.nine.one » 18 kwie 2005, 15:53

No żeczywiście mod warty obejrzenia, zaraz doje i pogram!

Teraz ocena po graniu
Freeplay planszy jeszcze nie sprawdzałem ale postaram się, co do pozostałych 2 misji to:
1 misja jako tako tyle, że autor zrobił se jaja, robiąc sznur samochodó i ukrywając 1 lawete z wrakiem gdzieś na mapie, przez co misja nie hciała się zakończyć.
2 misja to już totalna masakra. Nie wiem co mam robić, udzielać pomocy rannym w wypadku, rannym przy pudynku gdzie jest duużo policji, czy może łapać jakiegoś typka biegającego z bronią. Na dodatek, ratownikom nie można wydawać poleceń, zauważyłem nie dużo
Strażak nie moze kłaść rannego na ziemi, strzelcy nie mogą wyjąć broni, tylko kolczatkę i granat, których zresztą nie mogą użyć, i nikt nie może wsiadać do pojazdów i wysiadać(tylko jak się kliknie na miejsce, które dana osoba zajmuje w pojeżdzie). Jeszcze jedno. Chciałem poprzestawiać wraki pojazdów dźwigiem thw, ale on stał na czerownym świetle, a ono nie chciao się zanic zmienić!

1 misja jeszcze przejdzie, 2 misja gorzej niż porażka.

W obu modach nie było nowych wozów.

Teraz nieco na temat mapki freeplay. Jest to hamburg mod ze zmienioną nieco mapką freeplay. Nieco tzn. Nowe wozy,w części inne niż w hamburg mod, dodane parę postaci i wzasadzie tyle. Mapa się chyba nie zmieniła chyba boja raz włączyłem freeplaya, jak pierwrzy raz zagrałem w grę, i tylko ten raz, a teraz był 2 raz. Tak żadko grałem, bo freeplay tak mi się tnie, że głowa boli. Wracając do tematu, jest jedna niedorubka - pojazdy bez miejsc(domyślnie, gdy w edytorze misji postawisz pojazd nie ma ani 1 miejsca). Głównym atutem mapki są nowe wozy. Ich wszystkich nie widziałem, ale mogę śmiało stwierdzzić, że są fajne. Więkrzość jest na bazie starych lub zedytowanych. Grając we freeplaya, pomyślałem o naszym modzie i zakładam temat o tej mapce.

Jak przeczytałeś ten post, to gratuluję wytrwałości :wink: .
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Strażak Sam » 18 kwie 2005, 23:46

i o to mi chodziło w pełni subiektywna ocena..

DZIĘKUJĘ
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk


Wróć do Mody

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość