chętne ręce do pracy nad modem pl

Wszystko co dotyczy modów do Emergency 3, w tym naszego - polskiego moda. :)

chętne ręce do pracy nad modem pl

Postautor: Radvanescu » 11 lip 2005, 09:51

jeśli jest taka mozliość to z chęcia pomoge w tworzeniu tego modu.sam chwilowo posiadam 12 misji mojego autorstwa mogo się przydac :)
Radvanescu
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 6
Rejestracja: 01 lip 2005, 10:35

Postautor: KrzysiekBiala » 11 lip 2005, 11:39

nie no ja tu nie rzadze ale z tego co piszesz to bys sie przydał.P.S. zarzuc jakies screeny z tych misji
Awatar użytkownika
KrzysiekBiala
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2005, 12:22
Lokalizacja: Biała k. Płocka

Postautor: bercik » 11 lip 2005, 12:52

... i napisz o nich cos wiecej - tytul, co trzeba zrobic, ..., jakie sa warunki wygranej, przegranej, ...

sterowanie warunkami wygranej / przegranej robiles przes przez pisanie skrypto czy jakos inaczej (w edytorze) ?
"God, root, what is difference?"

Zapraszam do odwiedzenia mojego serwisu WWW poświęconego szeroko rozumianej "komputerologii" - http://www.opcode.eu.org/ - tam również więcej informacji o mnie.
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

Postautor: Radvanescu » 12 lip 2005, 11:12

Niestety dziś nie dodam screen. :(
poniewarz coś mi się zepsuło na kompie. :(
Ale je dodam jeszcze w tym tygodniu,albo nawet dziś wieczorem boć jutro.Mogę powiedzieć tyle pierwsza misja jest to wypadek na przejezdzie kolejowym,druga to wypadek dwóch aut,trzecia pożar,czwarta duży wypadek, piąta pożar rafineri, szósta wypadek na morzu.Bardzo prosze o powiedzenie mi gdzie moge sciagnać e3 mod instakler bo nie ma go na moim kompie ani cd-rom. :P
Radvanescu
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 6
Rejestracja: 01 lip 2005, 10:35

Postautor: Radek_1 » 12 lip 2005, 13:38

Musisz zainstalować jeden z patchów. Jednak uważaj gdy masz piracką wersję bo będziesz miał niemiłą niespodzianke :P
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29


Wróć do Mody

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość