ZEBRAĆ WSZYSTKO DO KUPY DODTYCZĄCEB MODA-PL I ZACZĄC DZIAŁAĆ

Wszystko co dotyczy modów do Emergency 3, w tym naszego - polskiego moda. :)

ZEBRAĆ WSZYSTKO DO KUPY DODTYCZĄCEB MODA-PL I ZACZĄC DZIAŁAĆ

Postautor: Radvanescu » 12 lip 2005, 11:41

Ja moge dać 12 misji,mod zmieniający swiatła samochodów ratowniczych, i coś takiego co zauwarzyłem na forum temat który mówi ze strażacy mają w wozie swiatełka migające które można rozkładać na ulicy aby ostrzegać o niebespieczenstwie i nnych kierowców. ja to zrobiłem ale ludzie zacznijmy dzialać,tam ktoś wymyślil ruch wachadłowy :idea: to jest pomyśł.Działać
Radvanescu
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 6
Rejestracja: 01 lip 2005, 10:35

Postautor: Gość » 12 lip 2005, 11:57

CZESIA NAS WYPRZEDZĄ NA STRONIE ZNAJDUJĄ SIE SCREENY ICH POJAZDÓW MI SIE PODOBAJE OTO ADRES http://emergency3.proscreener.org/obraz ... &nazev=101 ONE SO DO BRZE ZROBIONE POLECAM
Gość
 

Postautor: Radek_1 » 12 lip 2005, 13:36

No działać.... ale nawet nie było polskiej premiery Emergency 3 :?
Edit:
Co do tego czeskiego modu - podoba mi się :)
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Nowy mod mojego autorstwa!!!!

Postautor: Radvanescu » 14 lip 2005, 19:25

Mam pozwalający podloczyć weze gasnicze do wozow strazackich i 12 nowych misji .NIECH KTOŚ SIĘ MNĄ ZAINTERESUJE JA CHCE POMÓC!!!!!!!!!!!
Radvanescu
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 6
Rejestracja: 01 lip 2005, 10:35

Postautor: bercik » 14 lip 2005, 21:48

obiecales ze dasz jakies screeny z misji ... czekamy

wrzuc tez kod skryptow ktore masz (wraz z jakims komentarzem - ulatwi ewentualne poprawienie / dostosowanie) ...

pokaz tez te swiatelka (screen + opis jak to zrobiles, jezeli uzyles skryptu podaj kod zrodlowy) ...
"God, root, what is difference?"

Zapraszam do odwiedzenia mojego serwisu WWW poświęconego szeroko rozumianej "komputerologii" - http://www.opcode.eu.org/ - tam również więcej informacji o mnie.
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

Radvanecu

Postautor: Radvanescu » 18 lip 2005, 13:30

Chetnie dodam screeny ale niestety niewiem jak je dodać.Dodam jak ktoś mi napisze jak to zrobić.POMOCY!!!!
Radvanescu
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 6
Rejestracja: 01 lip 2005, 10:35

Postautor: Radek_1 » 18 lip 2005, 14:15

Załóż konto na [url]photobucket.com[/url], wyślij zdjęcia i wstaw na forum: Obrazek (bez spacji napisz)
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

SCREENY

Postautor: RADVAENESCU » 18 lip 2005, 14:49

TO SĄ LINKI DO MYCH MISJI !!!!!
MISJA NR.1
Obrazek
MISJA NR.2
Obrazek
MISJA NR.3
Obrazek
NA DZIŚ TYLE JUTRO RESZTA
RADVAENESCU
 

Postautor: Gość » 19 lip 2005, 14:16

co stym modem pl jest tam coś do zrobienia???? :idea: JA MOGĘ STWORZYC MISJE ALE NAS SKRYPTACH ZABARDZO SIĘ NIE ZNAM :cry:
Gość
 

Postautor: JAREK » 19 lip 2005, 14:18

KOLEŚ SIĘ POSTRAL Z MISJAMI A WY TEGO NIE DOCENIACIE WEŚCIE POPACZCIE NA TO TE MISJE SA WIELE LEPSZE OD WASZYCH MISJI!!!!! 8)
JAREK
 

Postautor: bercik » 19 lip 2005, 15:09

czekamy na reszte ... takze opisy rzeczy ktore zrobiles

kazdy kto chce cos zrobic jest mile widziany ... i nie to ze czegos nie doceniamy tylko czekamy na obiecane konkrety ... po zatym sa wakacje i nie kazdy ma teraz dostep do sieci wiec troche cierpliwosci (mnie np. od 20 niema ...)

jezeli ktos chce robic misje to w http://emergency.gry-online.pl/forum/vi ... .php?t=559 zamieszczona jest lista proponowanych tematow ... jezeli ktos ma swoj pomysl tez moze robic i zobaczymy ...
"God, root, what is difference?"

Zapraszam do odwiedzenia mojego serwisu WWW poświęconego szeroko rozumianej "komputerologii" - http://www.opcode.eu.org/ - tam również więcej informacji o mnie.
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15


Wróć do Mody

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron