NIEMCY JUŻ KOŃCZĄ MOD-A NOWE POMYSŁY

Wszystko co dotyczy modów do Emergency 3, w tym naszego - polskiego moda. :)

NIEMCY JUŻ KOŃCZĄ MOD-A NOWE POMYSŁY

Postautor: POLICJA POZNAN » 17 lis 2005, 12:26

MAM TAKIE POMYSŁY:
-W jednej misji niech pojawi się W-11 (Dwa pojazdy i nic wiecej)
-Niech bedzie nowa postać prokurator
-Nowy pojazd nieoznakowany policji
-Laweta nie powina mieć sygnałów
-W pojeżdzie cywilnym powina być kolczatka
-Do samochody straży lub policji dołoczyć przyczepe z lampami i sprzetem do działań nocnych
-straż powina mieć na samochodzie 2 lampy którymi można by kierować
-Zrobić misje z kilkoma meczykami w piłke
-Policja na meczach powina mieć tarcze
POLICJA POZNAN
 

Postautor: Gość » 17 lis 2005, 15:18

Z tarczami się zgodze dobry pomysł !!!! :P :P
Gość
 

Postautor: Gość » 17 lis 2005, 15:31

Może stwożyć odział do rozgramiania Burd z tarczami pałami gazem .......... itp. :)
Gość
 

Postautor: POLICJA POZNAN » 17 lis 2005, 17:01

Macie racje
POLICJA POZNAN
 

Postautor: rtx » 17 lis 2005, 17:01

Zrubcie radiowóz marki Polanez :wink:
rtx
 

Postautor: POLICJA POZNAN » 17 lis 2005, 17:43

A JA PROSZE O W-11 BYŁY BY JAJA
:D
POLICJA POZNAN
 

inteligencja

Postautor: sasserworm » 25 lis 2005, 23:44

a może drabina z armatką i żeby samolot nie był dostępny po 3 min bo po 3 min to się las spala i żeby przechodnie byli bardziej inteligentni np. jak zawali sie kino to żeby do niego nie podchodzili
sasserworm
 

Postautor: _maroko.nine.one » 26 lis 2005, 00:40

Plan modu juz jest ustalony i np. samolotu tam nie będzie, więc twoje propozycje na nic się zdadzą. W modzie na cywili nie będziemy przykładać więkrzego wysiłku. Będa tylko sobie chodzić lub oglądać akcję ratowniczą. Co do pomysłów POLICJA POZNAŃ:
MAM TAKIE POMYSŁY:
-W jednej misji niech pojawi się W-11 (Dwa pojazdy i nic wiecej) (i co mają niby robić?)
-Niech bedzie nowa postać prokurator - po co?
-Nowy pojazd nieoznakowany policji (moze, jak starczy czasu)
-Laweta nie powina mieć sygnałów (nie będziemieć(choć są lawety straży pożarnej w Polsce))
-W pojeżdzie cywilnym powina być kolczatka (sie zobaczy, ale wątpie)
-Do samochody straży lub policji dołoczyć przyczepe z lampami i sprzetem do działań nocnych (yyy, przecież takie bajery w em3 są)
-straż powina mieć na samochodzie 2 lampy którymi można by kierować (jak chcesz to sie tym zajmij, bo dla nas to strata czasu)
-Zrobić misje z kilkoma meczykami w piłke (po co kilka meczyków? nie ma w grze modelu stadionu, a robić nie będziemy)
-Policja na meczach powina mieć tarcze (czyt. wyżej)

NIE PODAWAJCIE NAM JUŻ TAKICH BEZSENSOWNYCH POMYSŁÓW, JUŻ USTALILIŚMY CO BĘDZIE W MODZIE!
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: sasserworm » 26 lis 2005, 15:40

ale za nożyczami do ciecia metalu powinien się ciągnąć kabel do sprężarki i powwina być sprężarka w wozie tech straży
sasserworm
 

Postautor: _maroko.nine.one » 26 lis 2005, 17:22

A w wozach powinno kończyć się paliwo i woda(w gaśniczych), powinno się uwzględnić też możliwość wypdku podzczas dojazd na miejsce akcji i podczzas samej akcji, awarja sprzętu, zmiana pogody, ryzyko udeżenia meteorytu, asteroidy lub komety w ratownika, zmęczenie ratowników, możliwośc improwizacji(np przeskoczenie nad maską samochodu, użycie koca leżącego na plaży do tłumienia małego ognia itp), pomoc jak i przeszkadzanie przec cywilów, siły oporu, tarcia i ciężaru obiektu, wszytkie czynniki przyrodnicze, typ nawierzchni drogi, rozkład obiektów( w tym wietrzenie selektywne skał) i wiele wiele innych czynników wpływających na przebiek akcji oraz wiele innych komend dla ratowników.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: autor » 26 lis 2005, 20:19

facet pomyśl sobie jak co dzieni ktoś nam będzie dawał nowy pomysł a my go zrelizujemy to będzie zajmował tyle co gra. A potem na jaki serwer my to władujemy. Marsjaniski?
Tylko głupcy pytają dwa razy. Zapraszam na moje forum
Awatar użytkownika
autor
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 217
Rejestracja: 29 sty 2005, 20:48
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: _maroko.nine.one » 27 lis 2005, 00:39

Nieno nie chodzi mi o rozmiar samego pliku, tylko o czas. Takim jednym pomysłem będziemy zajmować się przez 2 dni. Jak codziennie nam będą dawać takie pomysły i każde będziemy realizowąc, to mod wcale wielki tak strasznie nie będzie pod względem rozmiaru, ale czas. Policz sobie za ile dni skończylibyśmy moda?

Niemartw się, wyręcze cię :wink: . No niestety nie da się tego zapisać inaczej niż wzorem algebraicznym, ale baaardzo prostym :].

2x

x - liczba pomysłów
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: KrzysiekBiala » 27 lis 2005, 22:36

nie no co do tch stadionów to ja moge sie podjac bo widziałem na stronach tekstury
Awatar użytkownika
KrzysiekBiala
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2005, 12:22
Lokalizacja: Biała k. Płocka

Postautor: bercik » 28 lis 2005, 03:14

_maroko.nine.one pisze:A w wozach powinno kończyć się paliwo i woda(w gaśniczych), powinno się uwzględnić też możliwość wypdku podzczas dojazd na miejsce akcji i podczzas samej akcji, awarja sprzętu, zmiana pogody, ryzyko udeżenia meteorytu, asteroidy lub komety w ratownika, zmęczenie ratowników, możliwośc improwizacji(np przeskoczenie nad maską samochodu, użycie koca leżącego na plaży do tłumienia małego ognia itp), pomoc jak i przeszkadzanie przec cywilów, siły oporu, tarcia i ciężaru obiektu, wszytkie czynniki przyrodnicze, typ nawierzchni drogi, rozkład obiektów( w tym wietrzenie selektywne skał) i wiele wiele innych czynników wpływających na przebiek akcji oraz wiele innych komend dla ratowników.


Emergency 4 ;-)

a tak na powaznie to implementacja wielu rzeczy takich jak przewody dla sprzetu hydraulicznego, skonczone srodki gasnicze, ... jest bardzo trudna (a niektorych niemozliwa) na poziomie samego modu (skryptow itp) ze wzgledu na rzeczy wbudowane w sam silnik gry .... (skompilowane w em3.exe) ...
"God, root, what is difference?"

Zapraszam do odwiedzenia mojego serwisu WWW poświęconego szeroko rozumianej "komputerologii" - http://www.opcode.eu.org/ - tam również więcej informacji o mnie.
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

Postautor: autor » 28 lis 2005, 15:05

KrzysiekBiala pisze:nie no co do tch stadionów to ja moge sie podjac bo widziałem na stronach tekstury
a maroko się zgodził
Tylko głupcy pytają dwa razy. Zapraszam na moje forum
Awatar użytkownika
autor
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 217
Rejestracja: 29 sty 2005, 20:48
Lokalizacja: Gdańsk

Następna

Wróć do Mody

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości