MOD PL v0.2 - Newsy

Wszystko co dotyczy modów do Emergency 3, w tym naszego - polskiego moda. :)

Postautor: _maroko.nine.one » 30 kwie 2006, 12:07

Zari pisze:bylo powiedziane ze 1 marca ale nieokreslono roku ;P se poczekacie troche ;)


Zari ma racje, nie powiedziałem którego roku. Zresztą powiedziałem, że nad modem gruntowniej popracuję i wydam go puźniej niż zapowiedziałem (szczerze, nie sadziłem, ze tak puźno!). Już nie wiele mi zostało do robienia. Nie powiem, kiedy go wydam, aby znowu nikogo nie zmylić ;) .
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: xexexe » 30 kwie 2006, 12:17

3010 r - Wydanie PL moda v0.2 :D

Maroko takie male pytanko;]
ty wydajesz ten mod do em4 czy do em3 :/?
xexexe
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 124
Rejestracja: 09 lip 2004, 14:04
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: _maroko.nine.one » 30 kwie 2006, 12:20

_maroko.nine.one pisze:Em3 i em4 to praktycznie to samo pod względem moddingu. Ktoś (nie pamietam kto) pisał na forum, że wgrał pierwrzą misję z em3 do em4 i działała bez zarzutów. Prace nd modem do em3 będziemy prowadzić, do premiery em4 w polsce (tzn jescze dłuuugo :) ). Będę w tym czasie myślał nad modem do em4.


Z tego postu łatwo wywnioskować odpowiedź, więc w czym problem?
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Mickul » 26 sie 2006, 09:47

Wiem, że praktycznie nikt nie odpisał na ten temat od 5 miesięcy, ale chce się spytac, czy prace trwają nadal. Ponieważ mam na komputerze dzwięki polskich wozów ratowniczych w foramcie *.wav, więc mogły by się przydac :)
Mickul
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 46
Rejestracja: 26 sie 2006, 09:08
Lokalizacja: Zabrze

Postautor: McMac » 26 sie 2006, 14:10

czy do em3 pl moda?? raczej nie. ale trwają prace nad em4 pl modem.
Lista userów, którzy mnie bardzo wkurzyli: Jur11, misiorek87, Krycha17, Oskarritos, kotek24, Fire998, kewin001, max, Kaczuszka123, grota112, ponti66, roland, lbala18...
Chcesz się dopisać?
"Nie szukajcie a nie znajdziecie"
Awatar użytkownika
McMac
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 662
Rejestracja: 11 maja 2006, 16:58
Lokalizacja: znienacka
Pochwały: 6

Postautor: _maroko.nine.one » 09 paź 2006, 17:20

Teoretycznie trwają. Tylko teoretycznie, więc raczej tych dźwięków szybko potzrebować nie będziemy, ale pogadaj z ludźmi na forum modów do em4.

Edit:
Jak wyżej napisałem prace trwają ;) . Po tym gigantycznym małorobieniu dla moda wznawiam prace. Wszytko zaczynam od nowa. Oto mój pierwszy wóz. Pojazd dla SPATu (smaodzielny pododdział antyterrorystyczny, czyli zntyterroryści :) ). Mam nadzieję, że będą dostępne też w innych kolorkach ;) .
Obrazek
Ostatnio zmieniony 09 paź 2006, 19:18 przez _maroko.nine.one, łącznie zmieniany 1 raz
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: GRZEHO » 09 paź 2006, 18:52

Ja mam takiego spata
Obrazek
Jezeli byś cchiał go do moda pisz do mnie.
Awatar użytkownika
GRZEHO
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 810
Rejestracja: 30 sie 2005, 17:16
Lokalizacja: BIELSKO BIAŁA. . . . . . .

Postautor: City » 09 paź 2006, 18:59

mam pomysł czy SWAT nie było by lepsze (SWAT- angielski organ ścigania "antyterrorystyczny"|SPAT lub Antyterroryści - Polski organ ścigania "antyterrorystyczny".
OPCJA SZUKAJ JEST DO TWOJEJ DYSPOZYCJI!!! WIĘC JEJ UŻYJ
City
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 168
Rejestracja: 17 wrz 2006, 11:22
Lokalizacja: ty jesteś
Pochwały: 1

Postautor: GRZEHO » 09 paź 2006, 19:07

S.W.A.T Jest w ameryce a S.P.A.T w polsce a to ma byc przeciez polski mod nie amerykański.
Awatar użytkownika
GRZEHO
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 810
Rejestracja: 30 sie 2005, 17:16
Lokalizacja: BIELSKO BIAŁA. . . . . . .

Postautor: _maroko.nine.one » 09 paź 2006, 19:37

City, myśl racjonalnie. Jesteśmy w Polsce. Bracia K. jeszcze nie doprowadzają do takiej sytuacji jak w Libanie, wiec nie mamy się co bać najazdu zagranicznych jednostek wojskowych, a co dopiero policyjnych :? . Zresztą SWATu nienawidzę! Rzadko spotkasz jakiś porządny oddział. Zwykle są to praktycznie dzieci uzbrojone w najtandetniejsze pm'y, których przeciętni paintballiści by dokopali. Poszukajcie sobie na video google filmików na temat SWATu. Oglądając niektóre byłem przerażony, ze tacy amatorzy przeprowadzają symulację akcji "antyterrorystycznej"*.

To dotyczy jednostek wsparcia SWATu. Prawdziwy SWAT jest już leprzy, ale nie sądzę by był najlepszą jednostką tego typu na świecie. Gdybyśmy chcieli, nasi AT daliby radę panom z Ameryki.

Wracając do tematu. W Polsce jednostki AT to nie tylko SPAT. W ogóle ten skrót ma kilka rozwinięć. W naszym pięknym państwie porządku chronią jeszcze SPAPy i BOA/ZOA w mazowieckim. Wybrałem SPAT, ponieważ u mnie w moim mieści takowy stacjonuje i jest jedną z leprzych jednostek tego typu w kraju. Możliwe, ze zmienię też założenie, że akcja modu nie rozgrywa się w żadnym istniejącym mieście(nie błagajcie mnie teraz, nie wysyłajcie mi próśb na PW, żeby gra toczyła się w Waszym miesicie).

A co do Twojego wozu GRZEHO, to nie jest najlepiej :? .

* trudno to nazwać akcją AT
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: City » 10 paź 2006, 16:19

wiesz z Braćmi K. to my jeszcze się do komuny wrócimy burdel taki oni robią że strach pomyśleć :twisted: :twisted: :twisted:
OPCJA SZUKAJ JEST DO TWOJEJ DYSPOZYCJI!!! WIĘC JEJ UŻYJ
City
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 168
Rejestracja: 17 wrz 2006, 11:22
Lokalizacja: ty jesteś
Pochwały: 1

Postautor: Mickul » 11 paź 2006, 15:17

Spisują niewinnych ludzi za nic... Np. Fotografowanie, zamiast zając się tymi, co chodzą z gazem po osiedlach i napadają na rowerzystów (Tyczy się niektórych) Dla niektórych szacunek ;)
A ten SPAT chyba w modelu Mercedesa, tylko tekstura zmieniona :|
Mickul
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 46
Rejestracja: 26 sie 2006, 09:08
Lokalizacja: Zabrze

Postautor: Czołgista » 01 lut 2007, 16:46

To dotyczy jednostek wsparcia SWATu. Prawdziwy SWAT jest już leprzy, ale nie sądzę by był najlepszą jednostką tego typu na świecie. Gdybyśmy chcieli, nasi AT daliby radę panom z Ameryki.
SWAT jest jedną z najlepszych tego typu jednostek. A w googlach to raczej przebierańcy są.... :] Niby w "Leon Zawodowiec" też był SWAT -a prawdziwy? Nie. "nasi" AT wątpie żeby dali radę- a to ze względu na brak zcentralizowania AT w polsce, małych funduszy, różnorodnego wyszkolenia i wyposażenia. Zeby porównywać trzeba i jedno i drugie znać :P
dobrze to już było, teraz będzie coraz gorzej.
Awatar użytkownika
Czołgista
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 44
Rejestracja: 14 gru 2006, 22:08
Lokalizacja: krk

Postautor: Parkour » 01 lut 2007, 19:26

City pisze:wiesz z Braćmi K. to my jeszcze się do komuny wrócimy burdel taki oni robią że strach pomyśleć :twisted: :twisted: :twisted:

z tym się zgodzę :)
Więc SPAT jest najbardziej wyszkoloną jednostką specjalną w Europie , Tak samo jak GROM . Pod tym względem Polska nie jest zacofana co pewnie nie jest zasługą braci KwaKwa
marcin5555512@wp.pl
skiner pl mod
Awatar użytkownika
Parkour
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 970
Rejestracja: 23 kwie 2006, 17:14
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 5

Postautor: Czołgista » 09 mar 2007, 11:37

Pododdział nie jest jednostką....
dobrze to już było, teraz będzie coraz gorzej.
Awatar użytkownika
Czołgista
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 44
Rejestracja: 14 gru 2006, 22:08
Lokalizacja: krk

PoprzedniaNastępna

Wróć do Mody

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości