pościg policyjny

Wszystko co dotyczy modów do Emergency 3, w tym naszego - polskiego moda. :)

pościg policyjny

Postautor: Muru » 03 kwie 2006, 15:43

Wiek ktoś z was jak zrobić aby auto podejrzanego uciekało oraz jak dać terroryste do tego auta????
Muru
 

Postautor: Chudy » 03 kwie 2006, 15:58

robisz juz chyba o tym trzeci temat.... nie zasmiecaj forum ok?? jak ci nie odpowiadaja to znaczy ze nie wiedza.... zobacz na zagranicznych forach, poszukaj tutoriali...
"Run, live to fly, fly to live"
Awatar użytkownika
Chudy
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 550
Rejestracja: 15 lut 2006, 10:49
Lokalizacja: Trzemeszno
Pochwały: 2

Postautor: muru » 03 kwie 2006, 16:02

Nie chyba trzeci tylko trzeci zrobiłem prawie całą misje ale nie wiem jak zrobić aby auto złe uciekało i wpadło w kolczatke
muru
 

Postautor: Chudy » 03 kwie 2006, 16:29

mi sie wydaje ze trzeba napisac do tego poprostu skrypt.... ;)
"Run, live to fly, fly to live"
Awatar użytkownika
Chudy
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 550
Rejestracja: 15 lut 2006, 10:49
Lokalizacja: Trzemeszno
Pochwały: 2

Postautor: muru » 03 kwie 2006, 16:32

bo do auta można dawać tylko ranne osoby a jak osoby całe np cywile i terroryści????????????
muru
 

Postautor: _maroko.nine.one » 03 kwie 2006, 16:54

Chudy pisze:mi sie wydaje ze trzeba napisac do tego poprostu skrypt.... ;)


Chudy ma chyba rację. Jeśli tak jest to będzie to w skrypcie misji. Pogadaj z Bercikiem, lub ludźmi z emergency-4.org.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: bercik » 03 kwie 2006, 19:15

istotnie chyba trzeba by skrypt - musialaby byc skonfigurowana w edytorze sciezka ucieczki i wtedy kazemy samochodowi jechac ta sciezka (podobny skrypt kiedys pisalem chyba dla maroko, inny jest w tez LA modzie w misji z prezydentem), wsiadanie wysiadanie da sie rozwiazac poprzez tworzenie - likwidowanie obiektow (tak jak jest z przebieraniem strazakow w wielu modach) ... mozna tez podejrzec jak poscigi sa robione w orginalnych misjach / innych modach ...
"God, root, what is difference?"

Zapraszam do odwiedzenia mojego serwisu WWW poświęconego szeroko rozumianej "komputerologii" - http://www.opcode.eu.org/ - tam również więcej informacji o mnie.
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15


Wróć do Mody

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron