dodawanie egwipunku do pojazdów

Wszystko co dotyczy modów do Emergency 3, w tym naszego - polskiego moda. :)

dodawanie egwipunku do pojazdów

Postautor: Jaxxx » 23 kwie 2006, 19:53

Witam, mam pomysl na przerobienie wozu technicznego straży pożarnej. Mój pomysl to dokladnie wóz techniczny ratownictwa drogowego. Na jego pokadzie planuje umieścić instalacje do podlączenia wężą strażackiego, wąż, gaśnice, apteczke, defibrylator i pacholki do oznaczenia miejsca wypadku, tylko jak by sie do tego zabrac. Pomoże mi ktoś ???????????
Jaxxx
 

Postautor: Chudy » 23 kwie 2006, 19:55

wchodzisz w edytor robisz create new mod wybierasz woz robisz edit i edit trails i tam to wszystko masz.... powiem ze pomysl niezbyt.... ;) Ale tam dodasz tylko ekwipunek z gry.... z wejsciem do wezy t musisz bardziej sie zaglebic....
"Run, live to fly, fly to live"
Awatar użytkownika
Chudy
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 550
Rejestracja: 15 lut 2006, 10:49
Lokalizacja: Trzemeszno
Pochwały: 2

Postautor: Zari » 23 kwie 2006, 20:01

1. nie ma pacholkow jako ekwipunek
2. apteczka i defibrylator to to samo
3. moze jeszcze z armatka miejscem na 9 rannych lub przestepcow i pancerny?
emerytowany MODELER
Awatar użytkownika
Zari
Starszy kapitan
Starszy kapitan
 
Posty: 2143
Rejestracja: 04 lut 2006, 14:42
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Pochwały: 104

Postautor: Jaxx » 23 kwie 2006, 20:12

A jak np dodać apteczkę i defibrylator bo przecież to nie jest na wyposazeniu jednostek straży pozarnej a apteczka jest przypisana do lekarza przecież i i jak ja stwozyc jako dodatkowy sprzet i w pojezdzie umiesic. A kolejne misje pokazuja że warto by bylo miec ja na wyposazeniu pojazdow przyklad misje gdzie jest wielu rannych. A wlasnie mam tez pewnien pomysl ale nie wiem jak go zrealizowac. Chcialbym zrobic taka opcje zeby strazak nie leczyl ludzi jak lekarz a tylko ich ratowal do czasu przybycia karetki taka sama opcja mogla by tez sie tyczyc policjantow i inzyniera THW
Jaxx
 

Postautor: Chudy » 23 kwie 2006, 20:16

Ale to jest juz osobny skrypt... pogrzeb troche w skryptach LA modu i znajdz, moze ci sie uda ;)
Edit:
Ja tez mam wile pomyslow ;)
"Run, live to fly, fly to live"
Awatar użytkownika
Chudy
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 550
Rejestracja: 15 lut 2006, 10:49
Lokalizacja: Trzemeszno
Pochwały: 2

Postautor: Zari » 23 kwie 2006, 20:25

ta kazdy ma pomysly tylko nie ma komu ich robic
watpie zeby ktos tu znal sie na tym na tyle by ci pomoc w takiej sprawie lepiej sie zapytaj wojka Hoppaha
emerytowany MODELER
Awatar użytkownika
Zari
Starszy kapitan
Starszy kapitan
 
Posty: 2143
Rejestracja: 04 lut 2006, 14:42
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Pochwały: 104

Postautor: _maroko.nine.one » 23 kwie 2006, 20:41

Apteczka pobierana z wozu dla jakiegoś innego ratownika niż lekzarza jest w modzie pl 0.1 u goprowców.

Musisz się pobawić edytorem. Musisz go poznać, bo jeśli jesteś jakimś dzieciakiem co własnie dorwał grę i chcesz zaraz zrobić profesionalny mod do niej to nic ciekawego Ci nie wyjdzie.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5


Wróć do Mody

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron