Emergency 4 nie działa? zajrzyj tutaj

Rozmowy związane Emergency 4 Global Fighters For Life.

Re: Emergency 4 nie działa? zajrzyj tutaj

Postautor: Dawideas » 08 lut 2011, 23:50

tomekkula, z pewnością płyta uszkodzona, a laptop po prostu lepiej odtwarza dlatego instalacja jako tako zakończyła się.
Arafat, emergency jest tak parszywe, że pożera duże zasoby pamięci i przy zasyfionym komputerze strasznie tnie w efekcie, mam dokładnie ten sam problem co Ty a na formata nie mam ochoty.
michu667, to samo... płyta albo spróbuj odpalać instalację jako admin.

Powinniście też mówić skąd macie te płyty i ile czasu już macie je w posiadaniu.
Wobec problemów podchodź zawsze z zimną krwią, wszystko da się rozwiązać poświęcając temu uwagę i chwilę rozwagi.
Szukaj - by ułatwić sobie i innym życie, dopiero gdy uznacie, że to daremne. Poproście o pomoc.
Dawideas
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 981
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:14
Lokalizacja: Mikołów
Pochwały: 29

Re: Emergency 4 nie działa? zajrzyj tutaj

Postautor: Arafat » 09 lut 2011, 08:13

Ha, tyle, że ja już dwa razy od nowa wgrywałem winde :(
Arafat
 

Re: Emergency 4 nie działa? zajrzyj tutaj

Postautor: Dawideas » 09 lut 2011, 22:00

Uuu w takim razie musiałbyś przeskanować wnikliwie kompa może masz wirusa który Ci wrzuca taki proces który podczas działania programu pełnoekranowego zwiększa zużycie procesora...
Nawet formaty nie są w stanie wyplewić takich świństw. Combofix, jakiś programik do ekranowania pracy komputera. Tuneup utilities i inne wspomagacze też są przydatne. Jeśli nie to mógłbyś próbować pobrać z neta i sprawdzić czy to jednak nie wina płyty. Choć wątpię...
Wobec problemów podchodź zawsze z zimną krwią, wszystko da się rozwiązać poświęcając temu uwagę i chwilę rozwagi.
Szukaj - by ułatwić sobie i innym życie, dopiero gdy uznacie, że to daremne. Poproście o pomoc.
Dawideas
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 981
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:14
Lokalizacja: Mikołów
Pochwały: 29

Re: Emergency 4 nie działa? zajrzyj tutaj

Postautor: tomekkula » 10 lut 2011, 11:41

Dawideas tylko ja instalowałem z obrazów na dysku, z tych samych obrazów instalowałem na dwóch innych komputerach i jest ok. A na tych dwóch które opisałem za chiny ...
tomekkula
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 6
Rejestracja: 05 lip 2010, 13:13

Re: Emergency 4 nie działa? zajrzyj tutaj

Postautor: Dawideas » 10 lut 2011, 18:41

Ten sam program do odczytywania obrazów? niekiedy to ma znaczenie, możliwe też, że masz już stary dysk i słabo odczytuje. Przy codziennym i długim użytkowaniu, dysk może siąść nawet po roku.
Wobec problemów podchodź zawsze z zimną krwią, wszystko da się rozwiązać poświęcając temu uwagę i chwilę rozwagi.
Szukaj - by ułatwić sobie i innym życie, dopiero gdy uznacie, że to daremne. Poproście o pomoc.
Dawideas
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 981
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:14
Lokalizacja: Mikołów
Pochwały: 29

Re: Emergency 4 nie działa? zajrzyj tutaj

Postautor: Kamlot » 05 mar 2011, 14:23

Takie info jak by komuś mapy nie działały na win7 64 bity to: wejdź w opcje :arrow: grafika i zmień ustawienia cieni na podłożu mi to trochę pomogło bo widzę chociarz co się dzieje na mapie i inne rzeczy a nie tylko nakładki na kanały pozdro Kamlot :D
Awatar użytkownika
Kamlot
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2011, 18:50

Re: Emergency 4 nie działa? zajrzyj tutaj

Postautor: slabal » 07 mar 2011, 11:04

Witam. Mam pytanko, jak można usunąć zapisane gry. Bo chyba wyczerpał sie limit, a przydało by się coś jeszcze zapisać. Dzięki za pomoc.
slabal
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 3
Rejestracja: 07 mar 2011, 10:56

Re: Emergency 4 nie działa? zajrzyj tutaj

Postautor: Dawideas » 10 mar 2011, 09:00

Program Files\sixteen tons entertainment\Emergency 4\data\Save

Nie mam akurat żadnych save, ale myślę, że poradzisz sobie już dalej, zawsze możesz przywrócić je z kosza.
Wobec problemów podchodź zawsze z zimną krwią, wszystko da się rozwiązać poświęcając temu uwagę i chwilę rozwagi.
Szukaj - by ułatwić sobie i innym życie, dopiero gdy uznacie, że to daremne. Poproście o pomoc.
Dawideas
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 981
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:14
Lokalizacja: Mikołów
Pochwały: 29

Re: Emergency 4 nie działa? zajrzyj tutaj

Postautor: slabal » 14 mar 2011, 11:20

Dzięki. Ale nie o to chodzi chyba. W save są zapisane misje zaliczone z ich wynikiem, potrzebuję natomiast wyczyścić te zapisywane w trakcie gry aby nie powtarzeć od początku. Dlaczego, aby zaliczyć ostatnią, której jeszcze za jednym strzałem nie nadążam. Pozdrawiam.
slabal
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 3
Rejestracja: 07 mar 2011, 10:56

Re: Emergency 4 nie działa? zajrzyj tutaj

Postautor: 0202prezesmaciek » 15 mar 2011, 06:42

ale co? chcesz wyłączyć wydarzenia w kampanii ? ja tak to nie wiem jak ci pomóc ....
Maciex

Zakończyłem prace nad B-B mod.
Obecnie: obijam się.
0202prezesmaciek
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 676
Rejestracja: 05 cze 2010, 14:26
Lokalizacja: częstoooooochowa
Pochwały: 18

Re: Emergency 4 nie działa? zajrzyj tutaj

Postautor: slabal » 23 mar 2011, 12:40

Dzięki za pomoc. Udało się zakończyć grę. A chodziło mi o to, mamy po uruchomieniu Menu gry i z lewej jest Kampania a z prawej Zapisane gry, to te zapisane czy da się wyczyścić bo nie mogłem już nic więcej zapisać. No już inaczej nie potrafię opisać. Pozdrawiam.

No i problem rozwiązał się. Pojawia się na krótko czarny ekran i zrzut do pulpitu jak to opisywane często jest na poprzednich stronach. Tylko u mnie z pulpitu nie działa a jak otwieram prawym i uruchom jako administrator to idzie ale od zera. Dzięki.

Już wiem, zawartość save pojawiła się dopiero po uruchomieniu jako admin, wcześniej była pusta nie wiem czemu, stąd moje zawracanie kolegom głowy.
slabal
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 3
Rejestracja: 07 mar 2011, 10:56

Re: Emergency 4 nie działa? zajrzyj tutaj

Postautor: mbobojar » 30 kwie 2011, 14:05

Zmieniłem grafikę na b.dużą (dokładnie nie pamiętam ile). Po zmianie gra zamknęła się. Jak klikam na ikonkę robi się na 1s. czarny ekran i potem pokazuje pulpit. Co zrobić?
mbobojar
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 12
Rejestracja: 10 gru 2010, 19:40

Re: Emergency 4 nie działa? zajrzyj tutaj

Postautor: 0202prezesmaciek » 30 kwie 2011, 14:14

zmniejszyć parametry ?

jak nie możesz włączyć to jedyny sposób to przeinstalowanie ( odinstalacja i instalacja na nowo ) gry :idea:
Maciex

Zakończyłem prace nad B-B mod.
Obecnie: obijam się.
0202prezesmaciek
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 676
Rejestracja: 05 cze 2010, 14:26
Lokalizacja: częstoooooochowa
Pochwały: 18

Re: Emergency 4 nie działa? zajrzyj tutaj

Postautor: Zari » 30 kwie 2011, 14:56

viewtopic.php?p=53680#p53680
Opis ręcznej zmiany rozdzielczości.
emerytowany MODELER
Awatar użytkownika
Zari
Starszy kapitan
Starszy kapitan
 
Posty: 2143
Rejestracja: 04 lut 2006, 14:42
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Pochwały: 104

Re: Emergency 4 nie działa? zajrzyj tutaj

Postautor: mbobojar » 01 maja 2011, 11:53

Niestety nic z tego :(.
Może trzeba nowy plik em4.cfg?
mbobojar
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 12
Rejestracja: 10 gru 2010, 19:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Emergency 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron