Emergency 4 nie działa? zajrzyj tutaj

Rozmowy związane Emergency 4 Global Fighters For Life.

Postautor: seniu » 23 kwie 2009, 19:09

panowie próbowałem wszystkiego, niestety nadal przy właczeniu na 2-3 sekundy pojawia się czarny ekran, później wraca do pulpitu i nic nie robi.
Mam viste, brak ffshow, macie jakieś propozycje jak to rozwiązać. Jestem fanem tej gry, zmiana kompa zmusila mnie do zainstalowania tej gry. Pomóżcie jak rannem w grze!! Czekam na odpowiedź
seniu
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2009, 19:06

Postautor: strazakcspsp » 23 kwie 2009, 23:39

Usuń i zainstaluj ponownie gre ;)

aa i Laptop czy Stacjonarny :?:
Mam swoja pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej! Włókniarz Częstochowa!
Awatar użytkownika
strazakcspsp
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 984
Rejestracja: 30 cze 2007, 10:17
Lokalizacja: Częstochowa
Pochwały: 58

Postautor: HatorEM » 25 kwie 2009, 23:10

seniu pisze:panowie próbowałem wszystkiego, niestety nadal przy właczeniu na 2-3 sekundy pojawia się czarny ekran, później wraca do pulpitu i nic nie robi.
Mam viste, brak ffshow, macie jakieś propozycje jak to rozwiązać. Jestem fanem tej gry, zmiana kompa zmusila mnie do zainstalowania tej gry. Pomóżcie jak rannem w grze!! Czekam na odpowiedź


Nie wiem, czy moja pomoc okaże się skuteczna, ale spróbuję.
Jeśli podane wcześniej wskazówki nie pomagają to w wypadku wyrzucania gry do pulpitu prawie zawsze odpowiedzialny jest zaśmiecony system. Nie pomoże wtedy żadna reinstalacja gry, czy sterowników do grafiki. Trzeba po kolei:
- najpierw przeinstalować system operacyjny.
- zainstalować/zaktualizować (w razie potrzeby) sterowniki do grafiki.

Niestety, większość gier od dłuższego czasu jest tak pisana, że nawet małe i niewidoczne dla użytkownika błędy systemu mogą zablokować każdą aplikację, mimo że ta będzie spełniać wymagania sprzętowe z naddatkiem.
Awatar użytkownika
HatorEM
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1380
Rejestracja: 11 kwie 2009, 21:47
Lokalizacja: Karton Mod :D
Pochwały: 48

Postautor: seniu » 26 kwie 2009, 19:42

po reinstalu gry nic się nie zmieniło, próbuje to odpalic na laptopie Fujitsu-Siemens Amilo Pa 2548. Myśle, że bałagan w systemie można raczej wykluczyć, gdyż tego laptopa jak i system mam dopiero tydzień. Czekam na dalsze sugestie...
seniu
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2009, 19:06

Postautor: HatorEM » 26 kwie 2009, 22:23

seniu pisze:po reinstalu gry nic się nie zmieniło, próbuje to odpalic na laptopie Fujitsu-Siemens Amilo Pa 2548. Myśle, że bałagan w systemie można raczej wykluczyć, gdyż tego laptopa jak i system mam dopiero tydzień. Czekam na dalsze sugestie...


A laptop jest nowy, czy odkupiony od kogoś. Bo to tez może wiele wyjaśniać. Konfigurację ma dobrą. Konflikt mogą też sprawiać firmowe ulepszacze i gratisy do laptopa instalowane razem z systemem, które poza jego obciążeniem niczego dobrego nie wnoszą.
Napisałem swoją sugestię na podstawie własnych doświadczeń z wieloma "wyskakującymi" do pulpitu grami i tylko po formacie i reinstalce systemu wszystko wracało do normy.
Z tym zaśmieconym systemem to miałem na myśli rejestr. Jeśli przed zainstalowaniem EM instalowane były inne programy, czy też gry w wersji demo, to po ich odinstalowaniu w rejestrze zostawiają po sobie różności.
Jak grę wyrzuca do pulpitu to samo przeinstalowanie jej mało kiedy coś daje. Zresztą, sam się przekonałeś.
Może sprawdź sobie rejestr programem RegCleaner lub podobnym.
Nie mam Visty, ale może spróbuj zainstalować w trybie zgodności z XP, czy coś w tym stylu. W takim wypadku musisz:
- zamknąć okienko z automatycznej instalacji [x]
- otworzyć płytę z prawoklika [otwórz]
- najechać myszką na plik instalacyjny gry i z prawoklika wybrać [właściwości]
- w oknie, które się otworzy powinna być zakładka [zgodność], wchodzimy tam
- zaznaczamy okienko [uruchom w trybie zgodności z]
- wtedy aktywuje się rozwijana lista z wyborem systemów.
- wybieramy ten, który nam pasuje i klikamy na [zastosuj]
- uruchamiamy instalację gry.

Tylko to przychodzi mi do głowy.
Awatar użytkownika
HatorEM
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1380
Rejestracja: 11 kwie 2009, 21:47
Lokalizacja: Karton Mod :D
Pochwały: 48

Postautor: seniu » 27 kwie 2009, 23:34

ufff poradziłem sobie:) niestety nie obeszło się bez formata a raczej zmiany windowsa,;/ w każdym razie dzieki:) zaczynam zabawe od jutra:D
seniu
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2009, 19:06

Postautor: HatorEM » 27 kwie 2009, 23:50

seniu pisze:ufff poradziłem sobie:) niestety nie obeszło się bez formata a raczej zmiany windowsa,;/ w każdym razie dzieki:) zaczynam zabawe od jutra:D

I wyszło, że XP jest dobry na wszystko, a przynajmniej na niektóre gry :D
Vistę miałem tylko kiedyś, z ciekawości, przez 1 czy 2 dni. EM wtedy nie testowałem na niej, bo zupełnie nie przyszło mi to do głowy.
Awatar użytkownika
HatorEM
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1380
Rejestracja: 11 kwie 2009, 21:47
Lokalizacja: Karton Mod :D
Pochwały: 48

Postautor: PSP Durham » 27 kwie 2009, 23:57

ja mam Windowsa Viste i musze powedzec ze na viscie lepiej mi chodzi Em 4 ak na Xp :P nie wiem dlaczego
Lech Kaczyński Has Been Left The Party.
Awatar użytkownika
PSP Durham
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 636
Rejestracja: 17 sty 2009, 15:34
Lokalizacja: POLSKA - Malbork - Anglia - Durham
Pochwały: 9

Postautor: RODRIGEZ » 28 kwie 2009, 00:22

eee Direct x 10 ? :roll:
___________________________________
Największa,Najnowocześniejsza Remiza w Polsce - Bielsko-Biała.Mistrzowie Polski w Ratownictwie Medycznym PSP Bielsko - Biała
___________________________________
Awatar użytkownika
RODRIGEZ
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 996
Rejestracja: 29 maja 2008, 19:44
Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA
Pochwały: 22

Postautor: PSP Durham » 28 kwie 2009, 00:39

taaaaaaa a co ?
Lech Kaczyński Has Been Left The Party.
Awatar użytkownika
PSP Durham
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 636
Rejestracja: 17 sty 2009, 15:34
Lokalizacja: POLSKA - Malbork - Anglia - Durham
Pochwały: 9

Postautor: zielas32 » 28 kwie 2009, 12:48

Tylko ze Vista ma zawsze wieksze wymagania dla gier niz XP i na wiscie nie wszystkie gry dzialaja
Bogu na Chwałe !
Ludziom na ratunek!
Awatar użytkownika
zielas32
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 751
Rejestracja: 21 gru 2008, 13:12
Pochwały: 33

Postautor: PSP Durham » 28 kwie 2009, 14:26

no mozliwe ja sie jeszcze nie spotkalem z taka gra ktora by mi nie chodzila :P a troche tego mam ale ja mysle ze to zalezy od sprzetu i od tego co jest w nim :P
Lech Kaczyński Has Been Left The Party.
Awatar użytkownika
PSP Durham
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 636
Rejestracja: 17 sty 2009, 15:34
Lokalizacja: POLSKA - Malbork - Anglia - Durham
Pochwały: 9

Postautor: seniu » 04 maja 2009, 12:27

zmieniłem windowsa ale nie na xp, na testową wersję nowego windowsa czyli 7:) mam nadzieje ze panowie od microsoftu go nie spaprają bo narazie każdy inny system jest dalek w tyle w porównaniu do 7:)
seniu
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2009, 19:06

Postautor: klimek7 » 31 maja 2009, 14:22

wszystko się zgadza co trzeba usunięte a gra nadal nie działa :( pomóżcie prosze ! :(
klimek7
Strażak
Strażak
 
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2009, 11:51
Lokalizacja: POLSKA

Postautor: sync667 » 06 cze 2009, 19:13

Hej
Mój problem jest taki otóż gdy zainstalowałem grę włączam i gram chwile w multi,a po tym wyłączam poszedłem grać w piłkę i przychodzę włączam grę 5-10 sec. Pojawia się niebieski ekran a komp tak jakby pada czy się wyłącza i trzeba resetować.

Reistall nie pomaga.

Jeśli chodzi o kompa wymagania gry spełnia.
sync667
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 6
Rejestracja: 06 cze 2009, 19:02

PoprzedniaNastępna

Wróć do Emergency 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości