Jak dodać własne cele misji?

Rozmowy związane Emergency 4 Global Fighters For Life.

Jak dodać własne cele misji?

Postautor: Pelek » 29 cze 2013, 16:58

Siemka, jak większość z was wie, często robię sobie małe modyfikacje, głównie freeplay, teraz chciałbym robić własne misje kampanii. Jak np dajmy na to mam moda Los Angeles, i on ma swoją pierwszą misję (terroryści wysadzają autobus) mamy tam misje, np odnaleźć terrorystów itp, i ja np zrobiłem sobie przeróbkę tej misji, zamiast ataku bombowego terrorystów na autobus zrobiłem sobie dwa małe hotele, na które napadli terroryści, to wygląda tak:
Terroryści jechali autobusem, skasowali kilka samochodów i potrącili przechodnia, zatrzymali się przed dwoma hotelami obok siebie. Wysiedli z autobusu i wparowali do dwóch hotelów na raz strzelając do cywilów, mają kilku zakładników, w jednym z hotelu jest ich główny cel - VIP wraz z generałem wojskowym. Tego pomieszczenia strzegło 2 agentów i 3 żołnierzy. Dwóch agentów stało na zewnątrz pomieszczenia a trzej żołnierze w środku, gdzie odbywało się ważne spotkanie. Terroryści zabili obydwóch agentów i jednego żołnierza. Ale oni zamknęli się w środku, niestety terroryści zdążyli wrzucić do środka gaz radioaktywny, jeden z terrorystów dobija się do drzwi, próbuje je wyważyć. Autobusu pilnuje jeden koleś mający koktajle mołotowa. Wokół policja ogrodziła teren. W środku mamy do dyspozycji 3 oddziały S.W.A.T. i jeden spory oddział żołnierzy Marines. Zapisuję mapę, włączam grę i ładuję misję, natychmiast po starcie misji pojawia się komunikat o nieudanym zadaniu, pisze że nie udało się schwytać terrorystów i uratować cywilów. Wiem że muszę zmienić cele misji, ale nie wiem jak. Ktoś pomoże? A tak wgl to ta misja była tylko tak żebym się pobawił, nie będę jej udostępniał :)
To właśnie nasze NIEDOCIĄGNIĘCIA pozwalają nam uczyć się na BŁĘDACH. Ale tylko te największe KATASTROFY pozwalają nam poczuć jaką potęgę mamy w swoich rękach i jak NIEWŁAŚCIWIE ją wykorzystujemy. Tym właśnie była KATASTROFA W C Z A R N O B Y l U !
Pelek
Awatar użytkownika
Pelek
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2013, 17:54
Lokalizacja: Wielewo

Re: Jak dodać własne cele misji?

Postautor: osp » 29 cze 2013, 17:07

zrób to na pl moda 1.0 demo parę misji :D
Awatar użytkownika
osp
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 775
Rejestracja: 13 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Łuków
Pochwały: 8

Re: Jak dodać własne cele misji?

Postautor: Pelek » 29 cze 2013, 18:13

osp pisze:zrób to na pl moda 1.0 demo parę misji :D

Wiem, ale jak mogę zmienić cele misji? Bo wtedy nie miało by to żadnego sensu :)
To właśnie nasze NIEDOCIĄGNIĘCIA pozwalają nam uczyć się na BŁĘDACH. Ale tylko te największe KATASTROFY pozwalają nam poczuć jaką potęgę mamy w swoich rękach i jak NIEWŁAŚCIWIE ją wykorzystujemy. Tym właśnie była KATASTROFA W C Z A R N O B Y l U !
Pelek
Awatar użytkownika
Pelek
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2013, 17:54
Lokalizacja: Wielewo

Re: Jak dodać własne cele misji?

Postautor: 0202prezesmaciek » 29 cze 2013, 19:01

zobacz na głównej stronie w dziale tworzenie misji
Maciex

Zakończyłem prace nad B-B mod.
Obecnie: obijam się.
0202prezesmaciek
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 676
Rejestracja: 05 cze 2010, 14:26
Lokalizacja: częstoooooochowa
Pochwały: 18

Re: Jak dodać własne cele misji?

Postautor: Pelek » 29 cze 2013, 19:36

0202prezesmaciek pisze:zobacz na głównej stronie w dziale tworzenie misji

Możesz mi zacytować jakąś część gdzie jest opisane jak dodać własne cele misji? Ja nie mogę się do tego doczytać.
To właśnie nasze NIEDOCIĄGNIĘCIA pozwalają nam uczyć się na BŁĘDACH. Ale tylko te największe KATASTROFY pozwalają nam poczuć jaką potęgę mamy w swoich rękach i jak NIEWŁAŚCIWIE ją wykorzystujemy. Tym właśnie była KATASTROFA W C Z A R N O B Y l U !
Pelek
Awatar użytkownika
Pelek
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2013, 17:54
Lokalizacja: Wielewo

Re: Jak dodać własne cele misji?

Postautor: koalas11231 » 30 cze 2013, 10:54

Pelek pisze:
0202prezesmaciek pisze:zobacz na głównej stronie w dziale tworzenie misji

Możesz mi zacytować jakąś część gdzie jest opisane jak dodać własne cele misji? Ja nie mogę się do tego doczytać.

http://emergency.gry-online.pl/index.ph ... zeniemisji :)
koalas11231
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 656
Rejestracja: 09 kwie 2012, 07:18
Lokalizacja: WROCŁAW
Pochwały: 15

Re: Jak dodać własne cele misji?

Postautor: Pelek » 30 cze 2013, 21:59

koalas11231 pisze:
Pelek pisze:
0202prezesmaciek pisze:zobacz na głównej stronie w dziale tworzenie misji

Możesz mi zacytować jakąś część gdzie jest opisane jak dodać własne cele misji? Ja nie mogę się do tego doczytać.

http://emergency.gry-online.pl/index.ph ... zeniemisji :)

Tutaj to ja akurat doszedłem xD Przeczytałem każdy "link" (nie w całości bo pisze temat jaki czytam) i nie doczytałem się. Napisz krótko albo zacytuj jak to zrobić proszę:)
To właśnie nasze NIEDOCIĄGNIĘCIA pozwalają nam uczyć się na BŁĘDACH. Ale tylko te największe KATASTROFY pozwalają nam poczuć jaką potęgę mamy w swoich rękach i jak NIEWŁAŚCIWIE ją wykorzystujemy. Tym właśnie była KATASTROFA W C Z A R N O B Y l U !
Pelek
Awatar użytkownika
Pelek
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2013, 17:54
Lokalizacja: Wielewo

Re: Jak dodać własne cele misji?

Postautor: zakladblacharski » 01 lip 2013, 09:29

Musisz napisać skrypt misji.
zakladblacharski
 

Re: Jak dodać własne cele misji?

Postautor: Pelek » 02 lip 2013, 11:45

zakladblacharski pisze:Musisz napisać skrypt misji.

No, ale jak mam go napisać? Jakim programem? Co napisać? Gdzie to wkleić? Jak to stworzyć?
To właśnie nasze NIEDOCIĄGNIĘCIA pozwalają nam uczyć się na BŁĘDACH. Ale tylko te największe KATASTROFY pozwalają nam poczuć jaką potęgę mamy w swoich rękach i jak NIEWŁAŚCIWIE ją wykorzystujemy. Tym właśnie była KATASTROFA W C Z A R N O B Y l U !
Pelek
Awatar użytkownika
Pelek
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2013, 17:54
Lokalizacja: Wielewo

Re: Jak dodać własne cele misji?

Postautor: Anonimowy » 02 lip 2013, 17:08

skrypty pisze się w notatniku i musisz umieć C++
Nic nie dzieje się wbrew naturze
lecz wbrew temu, co o niej wiemy
Fox Mulder w serialu "Z Archiwum X"


moje gg:45124969

KP PSP Rypin
Awatar użytkownika
Anonimowy
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 423
Rejestracja: 03 lut 2012, 15:17
Lokalizacja: Rypin
Pochwały: 14

Re: Jak dodać własne cele misji?

Postautor: Pelek » 02 lip 2013, 22:26

Anonimowy pisze:skrypty pisze się w notatniku i musisz umieć C++

Później napiszę do Ciebie na gg, tam mi wszystko wytłumaczysz jeśli możesz, żeby tutaj nie spamować. Wytłumaczysz mi co to te C++ i jak pisać te skrypty.
To właśnie nasze NIEDOCIĄGNIĘCIA pozwalają nam uczyć się na BŁĘDACH. Ale tylko te największe KATASTROFY pozwalają nam poczuć jaką potęgę mamy w swoich rękach i jak NIEWŁAŚCIWIE ją wykorzystujemy. Tym właśnie była KATASTROFA W C Z A R N O B Y l U !
Pelek
Awatar użytkownika
Pelek
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2013, 17:54
Lokalizacja: Wielewo


Wróć do Emergency 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości