Misja 2 : Pożar na składzie opon

Solucje do Emergency 4

Misja 2 : Pożar na składzie opon

Postautor: Parkour » 07 maja 2006, 03:02

1.Wysyłamy 3 wozy strażackie z możliwością podłączenia do nich węży(Strażacy w maskach)
2.Wysyłamy 3 karetki w pełnym składzie
3.Zaczynamy gasić pożar (Radze aby do środka budynku weszło z 4 strażaków bo półki się tam palą) przed tym wyślijcie lekarza do leżącego tam faceta.
4.Po ugaszeniu pożarów wchodzimy 2 strażakami (koniecznie w maskach) i rozwalamy toporkiem drzwi dzięki którym przedostaniemy się do 2 ofiar
5.Strażaków oraz karetki wysyłamy do bazy
KONIEC MISJI
marcin5555512@wp.pl
skiner pl mod
Awatar użytkownika
Parkour
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 970
Rejestracja: 23 kwie 2006, 17:14
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 5

Postautor: daniel2505 » 17 lip 2007, 12:32

Wzywamy 3 karetki 1 Wóz z możliwością podłączenia węży
i 1 techniczny 4 strażaków podłączamy do wozu i gasimy opony ,tych 3 z technicznego biorą gaśnice i gaszą opony w budynku natomiast 1 z 2 pozostałych z wozu do którego podłączyliśmy 4 strażaków 1 bierze toporek i wchodzi do biura 2 zaś wynosi ofiarę z wózka widłowego.ten co wszedł do biura bierze ofiarę i wynosi na parking gdzie czekają karetki. potem wraca po 2 osobę do biura i również wynosi na parking.lekarze opatrują rannych. strażacy gaszą pożar. Rannych wkładamy do karetek i do bazy po ugaszeniu pożarów zwijamy strażaków i do bazy misja wykonana.
Spolszczenie do Emergency 4 Deluxe
Spolszczenie do Los Angeles Mod 2.0
Spolszczenie do Winterberg 6.0
Spolszczenie do Emergency 2012
Spolszczenie do Emergency 2013 w trakcie :)
Współpraca z zespołem tłumaczy :)
Awatar użytkownika
daniel2505
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 980
Rejestracja: 30 paź 2006, 01:49
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 55

Postautor: zimbul » 17 lip 2007, 15:03

solucja daniela znacznie lepsza i dzięki niej zrobiłem przed chwilą na 100% tą misje a z solucją parkoura miałem 74% bo za dużo jednostek wysłać trzeba w solucji parkoura
Jestem bogiem.... uświadom to sobie.....
zimbul
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 wrz 2006, 21:19
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 12

Postautor: Carman » 17 lip 2007, 20:04

Tu moja solucja bardzo podobna do solucji daniela, ale nieco dokładniejsza jeśli ktoś sobie nie radzi (poza tym w mojej wysyła się jeszcze mniej jednostek):

Potrzebne jednostki:
1 cięzki wóz strażacki z możliwością podłączania węży (w środku 4 zwykłych strażaków i 2 z maskami gazowymi)
3 ambulanse (w jednym dodatkowo lekarz)

Przebieg misji:
Podjeżdżamy wozem strażackim na tylną część składu opon (gdzie prowadzi brama). Wysiadamy strażakami, zwykłych zaopatrujemy w węże strażackie i podłączamy do wozu, a jeden z maską gazową pierze strażacki toporek po czym obaj wchodzą do budynku. W międzyczasie wysadzamy załogi ambulansów i jednej grupie sanitariuszy każemy podnieść ofiarę niedaleko wozu strażackiego. Wracamy nimi jak najszybciej do miejsca w którym ofiarę opatrzy lekarz (lekarz zostaje przy drzwiach wejściowych do składu). Jednego ze strażaków z wężem kierujemy za ogrodzenie składu i każemy gasić krzak najbardziej oddalony na zachód, drugi strażak niech gasi opony z tyłu składu. Strażakiem z toporkiem rozwalamy drzwi i zabieramy ofiary z biura, odnosimy lekarzowi, po opatrzeniu odsyłamy do szpitala. Wysyłamy strażaków z maskami po gaśnice. Gasimy nimi regały z oponami poczynając od wschodniej części. Gdy pożar jest ugaszony misja kończy się, a ocena powinna wynieść 100%.

PS: Powiecie, że nie ma sensu powtarzać prawie tego samego. No w sumie tak, ale chciałem rozwiać wszelkie wątpliwości.
Awatar użytkownika
Carman
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 2041
Rejestracja: 18 paź 2006, 15:31
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej
Ostrzeżenia: -1
Pochwały: 76

Postautor: daniel2505 » 17 lip 2007, 20:33

ale jest ryzyko jak sanitariusze będą za blisko ognia to padną jak muchy natomiast lekarz to wytrzymały jest :) bezpieczniej strażakiem, ale jak kto woli i regały szybko sie zapalają.
Spolszczenie do Emergency 4 Deluxe
Spolszczenie do Los Angeles Mod 2.0
Spolszczenie do Winterberg 6.0
Spolszczenie do Emergency 2012
Spolszczenie do Emergency 2013 w trakcie :)
Współpraca z zespołem tłumaczy :)
Awatar użytkownika
daniel2505
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 980
Rejestracja: 30 paź 2006, 01:49
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 55

Postautor: Carman » 17 lip 2007, 20:38

Właśnie dlatego wysyłam sanitariuszy po faceta z wózka widłowego, strażacy w tym czasie mogą już lecieć po gaśnice, a w tym konkretnym przypadku sanitariuszom nic nie grozi, jeśli wszystko robimy wystarczająco szybko. Oczywiście nie mówię, że twoja solucja jest zła, w końcu zimbul przeszedł dzięki niej misję na 100%.
Awatar użytkownika
Carman
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 2041
Rejestracja: 18 paź 2006, 15:31
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej
Ostrzeżenia: -1
Pochwały: 76

Postautor: daniel2505 » 17 lip 2007, 20:46

nie no wcale nie jestem zły.Każdy grę inaczej przechodzi i to jest fajnie że zawsze jest kilka opcji. pozdrawiam :) Carman
Spolszczenie do Emergency 4 Deluxe
Spolszczenie do Los Angeles Mod 2.0
Spolszczenie do Winterberg 6.0
Spolszczenie do Emergency 2012
Spolszczenie do Emergency 2013 w trakcie :)
Współpraca z zespołem tłumaczy :)
Awatar użytkownika
daniel2505
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 980
Rejestracja: 30 paź 2006, 01:49
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 55

Postautor: KrajeS » 20 lip 2007, 21:23

Obie solucje sa dobre i nie ma o co się spierać. Różnice wynikają ze stylu gry .Reasumując to z tych 3 solucji można zrobic jedną naprawde genialną.
Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli mi w plecy
Za to że tu z piwem stoje

Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli im w plecy
Za to że stoją z gibonem
Awatar użytkownika
KrajeS
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1225
Rejestracja: 08 maja 2007, 21:29
Pochwały: 6

Postautor: KeeRIeS » 23 sie 2007, 20:50

Potrzebne wozy:

-1 wóz techniczny z 3 strażakami z maskami gazowymi (ustawiamy na parkingu koło budynku)
- 2 wozy z możliwością podłączenia węży gaśniczych (w każdym po 4 strażaków) (jednego ustawiamy koło rannego, ale nie za blisko , a drugiego za budynkiem)
-3 Karetki pogotowia) w tym jedna koło palącego składu opon, a dwie na drodze koło parkingu

MISJA :

Ludzie z ciężkich wozów strażackich wysiadają i wyposażają się w węże gaśnicze oraz podłączają do wozów i gaszą opony. Skład karetki, która stoi koło rannego obok opon wysiada i lekarz zajmuje sie poszkodowanym. teraz ekipa z wozu technicznego wysiada... Jeden strażak z maska gazową wyposaża się w topór, cała ekipa z maskami gazowymi wchodzi do budynku, strażak z toporkiem rozwala drzwi znajdujące się w budynku po czym odkłada topór i wyposaża się w gaśnice... w miedzy zasie dwóch pozostałych bierze osoby w jednym pomieszczeniu i wyprowadza na dwór... potem dwóch strażaków którzy wynosili rannych wyposaża się w gaśnice i wchodzi do pomieszczenia w którym sie pali...ekipy pogotowia zajmują sie rannymi... ranny obok składu opon powinien już być w dobrym stanie, więc zabieramy go do karetki, i na razie będzie w karetce... ludzi zaczadzonych ładujemy do karetki i wysyłamy do bazy, teraz do bazy wysyłamy karetkę z kierowcą pojazdu który spowodował pożar... pożar powinien być ugaszony, więc odsyłamy strażaków do bazy....

MISJA wykonana z 100%
KeeRIeS
 

Postautor: nelo11 » 23 sie 2007, 22:18

Może się czepiam, ale wzywając tyle jednostek na pewno misja nie zakończy się 100% sukcesem. Za dużo kasy na to pójdzie. Ja w sunie tylko raz wykonałem tę misję na 100% i nie wiem jak to zrobiłem ,ale pamiętam, że użyłem BARDZO mało jednostek.
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: RTx » 23 sie 2007, 22:51

tylko 3 karetki i jeden wóz z 4 zwykłymi i dwoma w maskach i tyle
RTx
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 104
Rejestracja: 01 sie 2007, 10:01
Lokalizacja: kraków

Postautor: nelo11 » 23 sie 2007, 22:56

O właśnie. I jeszcze tylko jeden lekarz. Nie muszę wspominać, że akcja musiała być przeprowadzona niezwykle szybko i sprawnie, żeby nie było strat materialnych.
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: RTx » 24 sie 2007, 07:35

ja nie !@#$%^ dryga misja a tu takie pomysły może jedne strażak i pół karetki wyjdzie najtaniej :x
RTx
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 104
Rejestracja: 01 sie 2007, 10:01
Lokalizacja: kraków

Postautor: nelo11 » 24 sie 2007, 09:05

Możesz jaśniej, bo chyba mało kto wie, o co Ci biega???
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: Dawideas » 24 sie 2007, 09:50

Wydaje mi się, że RTx został zirytowany różnymi opcjami przejścia misji. (Chodziło Mu raczej o koszty :P)
Wobec problemów podchodź zawsze z zimną krwią, wszystko da się rozwiązać poświęcając temu uwagę i chwilę rozwagi.
Szukaj - by ułatwić sobie i innym życie, dopiero gdy uznacie, że to daremne. Poproście o pomoc.
Dawideas
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 981
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:14
Lokalizacja: Mikołów
Pochwały: 29

Następna

Wróć do Solucje - Em 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron