Misja 11- Pożar na wieży wiertniczej

Solucje do Emergency 4

Misja 11- Pożar na wieży wiertniczej

Postautor: Dan-0001 » 02 cze 2006, 11:46

Na początku wysyłamy helikopter techniczny, którym lądujemy na lądowisku wieży, technika wysyłamy do budki koło palącej się wieży, po wyłączeniu jej kierujemy go do budynku obok (jedyny budynek do którego możemy wejść) i wyłączamy nim strumień ropy co ułatwia gaszenie pożaru.Technikiem wracamy do śmigłowca aby móc ewakułować z miejsca tragedi 3 rannych.Wzywamy statek gaśniczy.Reszta rannych znajduje się w wodzi, wyławiamy ich przy pomocy 2 motorówek, które wyładowywujemy na przystani pod którą wzywamy 2 karetki z lekarzami, tam też transportujemy rannych których zabraliśmy z wieży wiertniczej śmigłowcem oraz tych z wody.Wzywamy 2 wozy strażackie z autopompą w każdym po czterech strażaków i wyposażamy ich w węże gaśnicze po czym ładujemy ich na motorówki którymi powinniśmy już zwieść rannych.
Strażków przewozimy na wieżę i podłączamy węże do hydrantów, misja kończy się po odtransportowaniu do szpitala wszystkich posszkodowanych oraz ugaszeniu pożaru.
Czasamik zdaża się że część załogi oraz pracowników platformy ulega skażeniu, wtedy musimy wezwać wóz ABC i przy pomocy śmigłowca technicznego transportujemy ich do niego i oczyszczamy(bez tego nie ukończymy misji).
Awatar użytkownika
Dan-0001
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 6
Rejestracja: 02 cze 2006, 00:54
Lokalizacja: Pabianice
Pochwały: 2

Postautor: krzywoj » 22 gru 2006, 13:26

A co z 2 budkami przy rurociągach. :roll:
Awatar użytkownika
krzywoj
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 149
Rejestracja: 19 lis 2006, 23:38
Lokalizacja: śląsk-Zabrze-ul.!@#$%^&*()
Pochwały: 1

Postautor: daniel2505 » 17 lip 2007, 20:53

węże są również na platformie. taka uwaga tylko
Spolszczenie do Emergency 4 Deluxe
Spolszczenie do Los Angeles Mod 2.0
Spolszczenie do Winterberg 6.0
Spolszczenie do Emergency 2012
Spolszczenie do Emergency 2013 w trakcie :)
Współpraca z zespołem tłumaczy :)
Awatar użytkownika
daniel2505
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 980
Rejestracja: 30 paź 2006, 01:49
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 55

Postautor: shaggy321 » 05 lip 2008, 14:53

No a niech mi ktos powie po zakonczeniu tej misji wracam do miasta i mam zlapac jakis gangsterow.. Gralem 40 min i zadnego nie zlapalem same pozary, wypadki itp. :/ Niech ktos powie co trzeba tam zrobic zeby ich zlapac.
Dzieki wielkie
shaggy321
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 6
Rejestracja: 02 lip 2008, 20:08
Lokalizacja: Stolcowo

Postautor: Carman » 05 lip 2008, 14:55

Ja nie miałem z tym problemów. Było odpowiednio dużo alarmów dla policji. Na Twoim miejscu spróbowałbym zacząć misję od nowa.
Awatar użytkownika
Carman
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 2041
Rejestracja: 18 paź 2006, 15:31
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej
Ostrzeżenia: -1
Pochwały: 76

Postautor: shaggy321 » 06 lip 2008, 10:29

Aha to sproboje ;) Dzieki wielkie
shaggy321
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 6
Rejestracja: 02 lip 2008, 20:08
Lokalizacja: Stolcowo

Postautor: łuki13 » 18 lip 2008, 11:41

A u mnie po tej missji też nie było żadnych przestepców tylko chyba cos sie zrabało i CAŁY CZAS WYSKAKIWAŁA JEDNA I TA SAMA MISJA : pożar wywołany niedopałkiem papiersoa . po kilku minutach tyle było tych pożarów że sie całe miasto jarło :P :twisted: a po ponownym załączeniu gry było to samu ... wkońcu sie wkurzyłem i dałem kod na zakończenie misji : :| :|
łuki13
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 24
Rejestracja: 18 lip 2008, 11:00
Lokalizacja: TYCHY


Wróć do Solucje - Em 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość