Misja 7 - Hacker wyłącza prąd i powoduje chaos w mieście

Solucje do Emergency 4

Misja 7 - Hacker wyłącza prąd i powoduje chaos w mieście

Postautor: Parkour » 19 cze 2006, 23:49

1.Wysyłamy 2 wozy techniczne po 3 strażaków , wóz policyjny z 1 policjantem , transporter policyjny ze strzelcami , na początek 6 karetek
2.Pierwszym podjeżdżamy pod 1 wypadek a drugim pod drugi prawie na koncu mapy
3.Pierwszym pojazdem technicznym bierzemy strażakami nożyce hydrauliczne i rozcinamy wraki samochodów , natomiast drugim schładzamy ciężarówke gaśnicami , jeśli z cieżarówki przestanie leciec dym sięgamy po nożyce i bierzemy ofiary.
4.Teraz mamy chwile czasu na znalezienie hakera . Haker jest w charakterystycznym domku (mały,biały) z satelitą w lewej stronie mapy.Gdy mamy wolny wóz techniczny podjezdzamy pod domek hakera i strażakiem wyłamujemy drzwi toporkiem , poczym wchodzimy policjantem i zabieramy hakera.
5.Po chwili runeła winda a po minucie runie druga . Wysyłamy 6 karetek i zabieramy rannych
6.Wzywamy 2 wozy strażackie z działkami wodnymi . 2 wozy z możliwością podłączenia węży strażackich oraz podnośnik.
7.Wybucha pożar w dużym budynku wysyłamy wszystkie środki i gasimy pożar (szybko się rozprzestrzenia), Po chwili w ludzie wybijają szybe w sklepie i chcą wtargnąć do środka w celu kradzieży . Wysyłamy szybko policje i strzelcami zabieramy wszystkich podejżanych (będą potrzebne do ich transportu conajmniej 2 wozy policyjne (duże vw) . Gdy zabierzemy wszystkie ofiary , ugasimy pożar, złapiemy hakera oraz złodzieji - misja wykonana
marcin5555512@wp.pl
skiner pl mod
Awatar użytkownika
Parkour
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 970
Rejestracja: 23 kwie 2006, 17:14
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 5

Postautor: Xanadox » 25 lip 2008, 16:03

Dziekuje bardzo za szczegolowy opis, misja-100%
Xanadox
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 10
Rejestracja: 21 lip 2008, 17:52
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: łuki13 » 26 lip 2008, 07:14

Też miałem 100% :)
łuki13
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 24
Rejestracja: 18 lip 2008, 11:00
Lokalizacja: TYCHY

Postautor: CLON » 03 paź 2008, 18:59

Może wam się to wydać śmieszne, ale ja mam problem z tą misją. Wszystko cacy, rannych wywiozłem, dogaszam pożar i albo nieoczekiwana porażka związana z dużą liczbą rannych (których nie ma), albo że przestępcy uciekli z obszaru misji. Gdy już zdenerwowany grałem w tą misję z 5 raz, podstawiłem już masę policjantów przed tym sklepem, a i tak na daremno, bo któryś z przestępców rzucił granat i wszystko wyleciało w powietrze... (oczywiście wyświetliło mi się, że za dużo rannych). Rozumiem, że solucja szczegółowa, a ja niekumaty, ale może ktoś zdoła mi pomóc, i wytłumaczy, jak przebrnąć tą misję :roll:
CLON
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 6
Rejestracja: 03 paź 2008, 18:50
Lokalizacja: Zabrze

Postautor: Midlum » 03 paź 2008, 22:20

Ja zawsze z góry wysyłam wozy gaśnicze w miejsce pożaru aby schładzać budynki i pożar szybko ugasić. Podsylam też odrazu radiowóz po hakera. I karetki tam gdzie mają zawalić się windy. Po tych pod sklepem wysyłam policję i wóz z armatką wodną. Nie pamiętam czy ich się da wyczaić nim rozpoczną burdy ale możesz ich jakby co wcześniej aresztować. Musisz tu szybko dzialać bo nawet jeśloi zaczną się burdy to dobrze mieć policjantów blisko. Jak już klikniej na aresztowanie danego przestępcy to on już nic nie rzuci do ciebie. Poprostu tzreba szybko dzialać i tyle. Możesz skorzystać również z opcji granatów dymnych. Życzę powodzenia.
Prace nad poradnikiem do Winterberga wstrzymane. Postęp: Ok. 35%

Największa i najnowocześniejsza wraz z najlepszym poligonem JRG/SP w Polsce - CS PSP Częstochowa
Awatar użytkownika
Midlum
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 731
Rejestracja: 18 kwie 2008, 00:44
Lokalizacja: Częstochowa
Pochwały: 19

Postautor: CLON » 04 paź 2008, 10:03

Wielkie dzięki, 92 % ;)
CLON
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 6
Rejestracja: 03 paź 2008, 18:50
Lokalizacja: Zabrze


Wróć do Solucje - Em 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron