Misja 18 - Koncert

Solucje do Emergency 4

Misja 18 - Koncert

Postautor: Adas » 28 cze 2006, 22:23

Misja niezwykle prosta


1.) Samolot strażacki
2.) 2 wozy gaśnicze
3.) 3 spitale polowe (albo 2 i 3karetki podajrze)
4.)Wóz techniczny
5.) Wóz z drabiną (niepotrzebny ale trzeba)

Pierwsze co robimy to wysyłamy samolot na porzar który gasi go całego 2 wozami gasimy pozostaloście po samolocie (2drzewa), potem likarzami i strżakami zbieramy rannych niecięzko ich znaleść w miedzy czasie bierzemy nożyce i rozcinamy takie metalowe cos na scenie i bierzemoe rannego i to są już wszyscy zostaje nam tylko jeden ranny którego za chiny niemogłem znaleść :P siedzie on na slupie od bilbordu po lewej od sceny wiec podjerzdzamy tam wozem z drabiną i w moecie rozsuwanie adrebiny ze strażakiem jak to w emergency bywa koles zpada wiec czekamy juz na niego z noszami do karetki i KONIEC MISJI


Zastanawiało mnie jedno ten koles na bilbordzie zanim spadnie jest normalny nie ranny a w panelu pisze ze mam jednego rannego ciekawe co by było jak zamiast drabiny rozłorzył bym trampoline i koles by sie niezabił ? nagle by mi odjeło jednego rannego, czyżby bład gry? :)

Misja oglnie rzecz biorąc strasznie prosta :P
Adas
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 18
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:49
Lokalizacja: co skad?

Postautor: Ford » 30 cze 2006, 00:29

Zastanawiało mnie jedno ten koles na bilbordzie zanim spadnie jest normalny nie ranny a w panelu pisze ze mam jednego rannego ciekawe co by było jak zamiast drabiny rozłorzył bym trampoline i koles by sie niezabił ? nagle by mi odjeło jednego rannego, czyżby bład gry?

Może byłby w szoku i trzeba by było go policjantem zabrać, albo nic by się nie stało po rozłożeniu trampoliny - jeżeli Cię to interesuje to sprawdź :)
Adas pisze:(niepotrzebny ale trzeba)

Rozwaliłeś mnie tym :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ford
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 152
Rejestracja: 14 maja 2006, 18:41
Lokalizacja: Knurów . . . . Posty: 16791

Postautor: DomCia » 18 sie 2006, 01:17

Od niedawna gram w Emergency 4 i robie tak jak napisałeś ale ciągle pożar wymyka się z pod kontroli
:?
KOtki tO cudo!! ;*;*;*;*;*;*;*;*
DomCia
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 3
Rejestracja: 18 sie 2006, 00:45
Lokalizacja: taka wiocha..chyba Koszalin czy jakoś tak...

Postautor: StrusPezdiBimber » 01 wrz 2006, 15:16

Koles na slupie jest jak najbardziej zdrowy, wystarczy rozlozyc pod nim materac. Sam skoczy, otrzepie sie i pojdzie w sina dal :P
A jesli chodzi o pozar to ja pozwolilem sie laskowi w srodku wypalic i pilnowalem tylko zeby sie nie przedostal przez sciezki i biwak.

W tej misji zginal moj pierwszy funkcjonariusz, strazak Sam. Zostal rany podczas wybuchu ciezarowki a ja zaferowany ratowaniem ofiar sprzed sceny nawet tego nie zauwazylem. Uczcijmy go minuta ciszy... :cry:
Ale i tak dostalem maxa za ofiary :P
StrusPezdiBimber
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 6
Rejestracja: 01 wrz 2006, 14:55

Postautor: geohound » 11 cze 2007, 16:57

Ok solucja dosc jasna ale ... co jesli ten samolot nie trafi w ten caly pozar? Ciezarowki od zespolu wywalaja w powietrze, jara sie pol planszy i wogole wtedy nie ma juz co gasic.. :P Wiem bo mi wlasnie nie trafil
geohound
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 16
Rejestracja: 10 cze 2007, 22:59

Postautor: nelo11 » 11 cze 2007, 17:42

Nie ma co puszczać samolotu do tej misji! Postawcie jeden wóz z autopompą po lewej i jeden po prawej i dwa wozy z możliwością podłącznia węży za sceną muzyczną. Niech dwóch strażaków ochładza jedną ciężarówkę z fajerwerkami, a dwóch drugą. Jeden niech ochładza tego białego vana a reszta niech gasi las. Bułka z masłem, no i w międzyczasie ranni 8)
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: daniel2505 » 11 cze 2007, 19:09

samolot jest dobry jak od razu się go pośle.
natomiast ja używam 4 wozy z pompa i 2 armatki i chyba 13 karetek bo jak sie weźmie samolot i armatki to na szpitale nie ma kasy a pożar najważniejszy.no i jeszcze wóz techniczny do rozcięcia sceny i uratowania kolesia co sobie dynda na reklamie he he
Spolszczenie do Emergency 4 Deluxe
Spolszczenie do Los Angeles Mod 2.0
Spolszczenie do Winterberg 6.0
Spolszczenie do Emergency 2012
Spolszczenie do Emergency 2013 w trakcie :)
Współpraca z zespołem tłumaczy :)
Awatar użytkownika
daniel2505
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 980
Rejestracja: 30 paź 2006, 01:49
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 55

Postautor: nelo11 » 11 cze 2007, 19:21

Nie ma tak łatwo. Twórcy przewidzieli, że palącą się scenę można szybko ugasić samolotem i pożar by się nie rozprzestrzenił na las i nie wiedzieć czemu samolot jest tu bezużyteczny, przynajmniej na początku misji.

Wystarczy otoczyć ten mały lasek, a strażakami ochładzać pojazdy i wsio. Ranni do bazy i 100% skuteczności :wink:
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: daniel2505 » 11 cze 2007, 19:24

zgadza się nie zgasisz ale opóźnisz do czasu przyjazdu armatek i wozów z pompą


ale muszę wyprobować twój knyf z wozami z węzami hm
Spolszczenie do Emergency 4 Deluxe
Spolszczenie do Los Angeles Mod 2.0
Spolszczenie do Winterberg 6.0
Spolszczenie do Emergency 2012
Spolszczenie do Emergency 2013 w trakcie :)
Współpraca z zespołem tłumaczy :)
Awatar użytkownika
daniel2505
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 980
Rejestracja: 30 paź 2006, 01:49
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 55

Postautor: geohound » 11 cze 2007, 19:56

Lokej... 79%... tego wiszacego jak sie zdejmie ta poducha to nic mu nie jest... a i ciezarowka mi nie wywalila ale te paczki kolo niej tak :D Wiecej problemow niz z ta misja to mialem z tymi 3 atakami bombowymi w miescie :P a i samolot to racja na poczatku nic nie gasi...
geohound
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 16
Rejestracja: 10 cze 2007, 22:59

Postautor: nelo11 » 11 cze 2007, 19:59

geohound pisze:Wiecej problemow niz z ta misja to mialem z tymi 3 atakami bombowymi w miescie


Czyli z którą misją, bo nie kojarzę jakoś :?
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: geohound » 11 cze 2007, 20:47

To nie misja tylko ten czas miedzy płonacym koncertem a lotniskiem... tam trzeba uratowac miasto przed 3 atakami bombowymi zeby sie odblokowala misja z lotniskiem
geohound
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 16
Rejestracja: 10 cze 2007, 22:59

Postautor: nelo11 » 11 cze 2007, 20:54

Czyli to nie była misja tylko Kampania :evil:
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: zimbul » 11 cze 2007, 21:15

aaaa to to oco ja pytałem w jednym temacie a dla mnie ta misja jest tak prosta że łohohohoho a w polish police modzie samolot gaśniczy w tej misji nic nie daje (niedziała jego woda a pożar dalej płonie)
Jestem bogiem.... uświadom to sobie.....
zimbul
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 wrz 2006, 21:19
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 12

Postautor: daniel2505 » 11 paź 2007, 20:30

potrzeba 6 pustych wozów z pompami
24 karetki
1 wóz techniczny z 1 strażakiem.

Najpierw wysyłamy 6 wozów z autopompą oraz 12 karetek z 24 lekarzami.
4 wozy ustawiamy po bokach sceny koncertowej ta aby ogień nie poszedł na boki a 2 na północ żeby ogień nie przeszedł po drzewach do miasta wtedy jest po misji.Chociaż powiem tak ze jak ogień pójdzie na południe i nawet jak cały las sie spali jest ok.Karetki na środek wystawiamy lekarzy i do boju z ogniem.1 grupa lekarzy na środek tereny 2 grupa na południowy wschód 3 grupa lekarzy na południowy zachód.Lekarze zajmują się rannymi mamy czas żeby pobawić się z ogniem. oraz żeby zdjąć gościa co wisi na reklamie przy użyciu skokochronu.Gdy już się uporamy z ogniem strażakiem bierzemy nożyce i rozcinamy scenę potem trzeba odsunąć 2 kawałki żelaza. zabieramy rannego lekarz go opatruje.Następnie wzywamy kolejnych 12 karetek 24 sanitariuszami i pakujemy rannych do karetek.Kasy zostanie jakieś 8000. Bez samolotu bo nic nie daje on. Misja wykonana.
Spolszczenie do Emergency 4 Deluxe
Spolszczenie do Los Angeles Mod 2.0
Spolszczenie do Winterberg 6.0
Spolszczenie do Emergency 2012
Spolszczenie do Emergency 2013 w trakcie :)
Współpraca z zespołem tłumaczy :)
Awatar użytkownika
daniel2505
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 980
Rejestracja: 30 paź 2006, 01:49
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 55

Następna

Wróć do Solucje - Em 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron