Misja 16 - Terroryści atakują!

Solucje do Emergency 4

Misja 16 - Terroryści atakują!

Postautor: Adas » 28 cze 2006, 22:41

Od razu mówie ze to nie do końca solucja ale pare porad daje :)

Ustawiamy tak widok zeby miasto było po prawej stornie i po samym środku mapy ustawiamy wóz opancarzony drówgi na damym dole trzeci po lewej tam trche niżej :)

Gdy najdjerzdzaja terrowryscie snajperami ich rozwalamy ciezko to opisac z ten wóz po lwej na dole przejerzdzamy po załtwieniu terrosystow do góry bo tam zaraz pojada i jak nam fuksem uda sie ixch rozwalic zbieramy rannych i tych z chatki bierzemy radiowozem do bazy ale w tedy roznieca sie pozar a mamy mało kasy wiec wysyłamy 5 wozów gaśniczych i jest o tyle dobrze ze obien nieprzechodzi przez ta droge w lesie wiec tamta stornwe zostawiamy goła bez straży jeden woz stawiamy na drodze z miasta ten po prawej u góry tam gdzie są drzewa po drugiej tronie i je ochładzamy jednym wozem jedziemy na sam dół i tam pilnujemy zeby ogień nieprzedostal się przez drogie na te drzewa przy samej rzece a trzeba wozami jedziemy srodkową częśc prawej połowy mapy ustawiamy je zaraz za domami i chłodzimy domy i drzewa ktore są przy samych domach troche to potrwa za ogień dojdzie do wozów wiec zbieramy rannych trzeba nam 2 szpitale polowe ale damy rade i czekamy aż ogień dojdzie do osiedla :P i bedzie gorącooooooo ogień sie sie sam wypali tylko trzymamy te 3 punkty zeby ogień niewdarł się do miasta mi się prawidziwym cudem udało przejśc ta misjie ogień ugasiłem na styk z kasy zostało mi UWAGA 0$ co do grosza wydałem :D le udało sie co prawda z 32%rezultatem ale udało się :D

Wiele ludzi twierdzi ze da sie t przejsc bez rozniecania ognia i go goszenia ale ja przeszedłem tak wiec wam mówię :)
Adas
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 18
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:49
Lokalizacja: co skad?

Postautor: StrusPezdiBimber » 01 wrz 2006, 15:11

Splukales sie do zera? :shock: Mi zostalo jakies 13 000 :D Ale dostalem tylko 69% (najmniej w karierze) za ofiary choc jedynymi poszkodowanymi byly trupy sprzed chatki :(
Ale po kolei:
Wstawiamy wode i wysylamy 4 furgony ze zwyklym policjantem. Trzy z nich rozstawiaja kolczatki na drogach wlotowych (najpierw na wschodniej i zachodniej, pozniej na pozostalych, na polnocnej nie trzeba), po czym wysylamy ich do domu. Niedaleko kolczatek na poludniu i zachodzie rozstawiamy 3 wozy strazackie z ekipa (nie za blisko, zeby wybuchajace samochody ich nie uszkodzily). Czwarty furgon wysylamy na gorke. Jako ze brzydzimy sie przemoca, pana strzelajacego z lewej zachodzimy od tylu i grzecznie zapraszamy do samochodu. Ten drugi jest niegrozny, wiec mozemy spokojnie wejsc do chatki i odprowadzic swiadka do wozu i sio do domu. Dalej wiadomo: szlaufy w dlon i gasimy. Jak swiadek bedzie juz bezpieczny, bandziory sie wycofuja, wiec mozemy bezpiecznie wyslac 2 karetki i pozamiatac przed chatka. Wracamy do bazy, jesli woda zdazyla sie zagotowac, wylaczamy i parzymy kolejna kawe. 7 minut i po krzyku.
StrusPezdiBimber
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 6
Rejestracja: 01 wrz 2006, 14:55

Postautor: GP-T1000 » 30 kwie 2007, 12:56

ja tam ide na calego, wybijam wszystkich terrorystow, samochody wybuchaja, las plonie. ustawiam wozy gasnicze (te z tymi duzymi armatami w miejscach gdzie drzewa za najblizej zabudowan, plus wysylam 2 wozy techniczne w nich po 3 strazakow biore pily i robie wileka wycinke. jak juz wytne drzewa to spkojnie gasze pozar. a i trzeba dosc szybko zbierac trupy kolo chatki, ja ich mialem 13 trupow plus 1 ranny snajper.
GP-T1000
Strażak
Strażak
 
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2007, 12:52
Lokalizacja: Zabrze

Postautor: Jacek PTT » 18 maja 2007, 12:34

A nikomu nie przyszło do głowy że na tej drodze koło domku można wylądować śmigłowcem?
Ja to robię tak:
Ląduję koło domku śmigłowcem ze snajperem i policjantem.
Likwiduję tego strzelającego delikwenta z prawej, policjantem zabieram świadka, wsadzam całą trójkę do helikoptera i odsyłam do bazy i tę część misji mam z głowy, a terroryści niech szukają wiatru w polu a raczej w lesie :)
Jacek PTT
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 13
Rejestracja: 15 mar 2005, 22:10
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: geohound » 11 cze 2007, 13:04

Kurde juz od jedynki mialem problemy z tak rozleglymi pozarami :/ Ja wyladowalem przy domku smiglem z policjantem i snajpem. Wystrzelalem wszystkich i zwinalem do smigla tego jednego goscia (drugiego sie nie da zabrac i wlasnie nie wiem czy zabieram na poklad swiadka czy tego zdrajce)..potem BUM i 3 pozary i juz sa schody... ogien idzie jak w planszy z kopalnia... czyli za szybko

EDIT: Wlasnie moment: przeciez rozstawiajac kolczatki te samochody-pulapki nie dojada do lasu nie?? I wtedy gaszenie odpada w sumie... musze przetetowac
geohound
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 16
Rejestracja: 10 cze 2007, 22:59

Postautor: nelo11 » 11 cze 2007, 16:10

Jeżeli chodzi o ziomka w chatce, to musisz zabrać tego, którego się da, a tego drugiego zostaw w spokoju 8) Odeślij śmigłowiec z tym gościem do bazy. Teraz pożary. Roześlij kilka pojazdów do domów znajdujących się przy ulicy i nie dopuść, aby ogień przeszedł na drugą stronę drogi i wsio. Drzewa się wypalą i po pożarze :) Jak coś jeszcze nie jasne to pisz :wink:
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: geohound » 11 cze 2007, 16:54

Haha mialem racje :D pozar to tylko to podstawione auto :D nic wiecej nie wybuchlo...79% i zostalo mi 4/5 kasy:P
geohound
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 16
Rejestracja: 10 cze 2007, 22:59

Postautor: daniel2505 » 11 cze 2007, 18:58

Po pierwsze I raz trzeba przegrać by zobaczyć gdzie są wozy terrorystów.
Gdy już wiemy gdzie podjeżdżają blokujemy każdy z nich wozem z pompą schładzając żeby po wybuchu nie zapaliły drzew następnie wysyłamy wóz pancerny pod chatkę z 6 strzelcami 5 z nich zdejmujemy gościa , który strzela do chatki potem tego 2 co stoi w krzakach,oczywiście 1 strzelec padnie ale straty na wojnie ,6 wchodzimy do chatki po świadka . pakujemy go do wozu oraz strzelców i do bazy. teraz tylko 5 karetek by posprzątać 5 rannych i wsio.Misja wykonana.



Obrazek
Ostatnio zmieniony 03 lip 2007, 14:40 przez daniel2505, łącznie zmieniany 1 raz
Spolszczenie do Emergency 4 Deluxe
Spolszczenie do Los Angeles Mod 2.0
Spolszczenie do Winterberg 6.0
Spolszczenie do Emergency 2012
Spolszczenie do Emergency 2013 w trakcie :)
Współpraca z zespołem tłumaczy :)
Awatar użytkownika
daniel2505
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 980
Rejestracja: 30 paź 2006, 01:49
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 55

Postautor: nelo11 » 12 cze 2007, 07:17

W akcie desperacji można wyczaić gdzie stoją wozy terrorystów i podjechać do nich wozem z 4 strażakami i od razu po wybuchu przystąpić do gaszenia pożaru zanim się rozprzestrzeni na dobre. Ale to nie zawsze działa :|
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: daniel2505 » 03 lip 2007, 16:23

Dodałem mapkę jak sie komuś przyda to proszę.
Spolszczenie do Emergency 4 Deluxe
Spolszczenie do Los Angeles Mod 2.0
Spolszczenie do Winterberg 6.0
Spolszczenie do Emergency 2012
Spolszczenie do Emergency 2013 w trakcie :)
Współpraca z zespołem tłumaczy :)
Awatar użytkownika
daniel2505
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 980
Rejestracja: 30 paź 2006, 01:49
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 55

Postautor: zimbul » 03 lip 2007, 18:56

ta solucja pomaga dzięki niej prawie przeszłem 3 raz emergency 4 super slucja
Jestem bogiem.... uświadom to sobie.....
zimbul
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 wrz 2006, 21:19
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 12

Postautor: nelo11 » 07 lip 2007, 17:27

No Air (daniel2505), muszę przyznać, że to super solucja jest z tym ochładzaniem wozów terrorystów 8)
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: strazakcspsp » 07 lip 2007, 22:05

Bardzo fajny sposób :wink:
Mam swoja pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej! Włókniarz Częstochowa!
Awatar użytkownika
strazakcspsp
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 984
Rejestracja: 30 cze 2007, 10:17
Lokalizacja: Częstochowa
Pochwały: 58

Postautor: Bulion » 01 wrz 2007, 12:07

HAHAHAH mialem 2 % skutecznosci XD
Bulion
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2007, 17:11
Lokalizacja: TYCHY

Postautor: Dawideas » 01 wrz 2007, 20:07

@up
Napisz do redakcji by napisali o tym newsa na stronie. Myślisz, że to kogoś interesuje? po za tym ta misja była nieźle pogmatwana... trzeba było słać od razu pompy żeby ochłodzić pojazdy terrorystów.
Wobec problemów podchodź zawsze z zimną krwią, wszystko da się rozwiązać poświęcając temu uwagę i chwilę rozwagi.
Szukaj - by ułatwić sobie i innym życie, dopiero gdy uznacie, że to daremne. Poproście o pomoc.
Dawideas
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 981
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:14
Lokalizacja: Mikołów
Pochwały: 29


Wróć do Solucje - Em 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron