Dźwig upada na kościół

Solucje do Emergency 4

Dźwig upada na kościół

Postautor: Reenok » 10 lis 2008, 20:31

Przy renowacji kościoła dźwig upad bo błoto się zapadło pod nim. Jest dwóch rannych jeden swobodnie leży, drugi leży przygnieciony. Wysyłamy 2 karetki z sanitariuszami i lekarzami i wóz techniczny z 2 strażakami. Po przyjeździe na miejsce bierzemy strażaka żeby wzioł 2 robotników z miejsca gdzie spadnie kawałek rusztowania ,a drugim lecimy do przygniecionego i odsuwamy płyte nad nim. Opatrujemy rannych. Po chwili runie kawałek rusztowania i zacznie się pali. Bierzemy strażaka z gaśnicą i gasimy. Zabieramy rannych, po ugaszeniu wywyłamy strażaków do bazy KONIEC.



Ps. Jest to mój pierwszy poradnik więc się nie czepiać :roll:
Reenok
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 5
Rejestracja: 10 lis 2008, 13:37
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Dawideas » 10 lis 2008, 22:17

Pierwszy czy nie powinieneś załatwić sobie słownik albo mozillę firefox która zaznacza błędy. (W dodatku pierwsza misja jest tak banalna, że tylko przedszkolak nie przeszedłby jej za pierwszym razem).
Wobec problemów podchodź zawsze z zimną krwią, wszystko da się rozwiązać poświęcając temu uwagę i chwilę rozwagi.
Szukaj - by ułatwić sobie i innym życie, dopiero gdy uznacie, że to daremne. Poproście o pomoc.
Dawideas
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 981
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:14
Lokalizacja: Mikołów
Pochwały: 29

Postautor: Reenok » 11 lis 2008, 12:29

Podaj przykład gdzie zrobiłem błąd oprócz upadł bo mi ł nie weszło.
Reenok
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 5
Rejestracja: 10 lis 2008, 13:37
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Emergency » 13 cze 2009, 19:47

Solucja spoko. Zapraszam do przeczytania mojej.
Awatar użytkownika
Emergency
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 363
Rejestracja: 08 lut 2009, 15:02
Lokalizacja: Zwoleń
Pochwały: 15


Wróć do Solucje - Em 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości