Misja 6 Atak Bombowy na Konferencji - 100%

Solucje do Emergency 4

Misja 6 Atak Bombowy na Konferencji - 100%

Postautor: Lipuch » 21 lip 2010, 08:55

Potrzebujemy:
- 14 Ambulansów Ratowniczych w każdym 1 lekarz i 1 para sanitariuszy.
- 1 Wóz ze zbiornikiem ze 6 strażakami.
- 1 Wóz techniczny z 2 strażakami.
- 1 Policyjny transporter opancerzony z 5 strzelcami.
- 1 Wóz z podnośnikiem hydraulicznym.
- 1 Autodrabina.

Solucja:

Wóz ze zbiornikiem wysyłamy koło palącego się pałacu. Transporter opancerzony wysyłamy koło niebieskiego pojazdu. Terroryści bedą zajęci strzelaniem w opancerzony transporter. 2 strażaków wysyłamy koło połamanych drzew i podłączamy do hydrantów. Gasimy pożar. 1 strażaka wysyłamy za pałac i podłączamy do hydranta i gasimy krzaki i drzewa. 3 strażaków podłączamy do wozu ze zbiornikiem i gasimy pałac. Opatrzamy rannych koło pałacu i wysyłamy ich do bazy. Niektóre osoby są przygniecione przez gruzy które musi usunąć strażak. Następnie rozcinamy 2 limuzyny. Rannych z limuzyn opatrzamy i zabieramy do bazy. Podnośnikiem hydraulicznym uwalniamy osobę przygniecioną kawałkiem dachu. Opatrzamy tą osobe i wysyłamy do bazy. Jedziemy podnośnikiem hydraulicznym koło połamanych drzew. Jedno z nich przygniotło osobę. Podnosimy to drzewo i upuszczamy w inne miejsce. Ranną osobę opatrzamy i zabieramy do bazy. Za pomocą autodrabiny ratujemy życie 2 osobom w pałacu. Opatrzamy te osoby i zabieramy do bazy. 5 strzelcami likwidujemy terrorystów. Opatrzamy ich i zabieramy do bazy. Misja kończy się wynikiem 100% :)
Lipuch
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 10
Rejestracja: 19 lip 2010, 07:42

Postautor: Pyxis » 21 lip 2010, 09:25

ja czasami robię sobie scenariusz z zamachem na pałac prezydencki, i po zakończeniu akcji wzywam policję żeby ogrodzili teren i fajnie wtedy to wygląda :) A jak się ma LA mod to już w ogóle.
www.pustamiska.pl - pomóż :)
http://emergency.gry-online.pl/forum/viewtopic.php?f=14&t=4419&start=420 - już jest odcinek 3x04!
http://www.4shared.com/folder/zV-Pl6vx/Pyxis_Productions.html - Wszystkie komiksy do ściągnięcia!
Awatar użytkownika
Pyxis
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 560
Rejestracja: 21 maja 2010, 18:43
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 11

Postautor: bebek112 » 21 lip 2010, 10:57

zgadzam sie pyxis LA mod jest najlepszy

może masz ochotę zagrać przez neta?? :) :D
bebek112
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 227
Rejestracja: 24 gru 2009, 23:29
Lokalizacja: Piła
Pochwały: 5

Postautor: ungovernable » 24 lip 2010, 17:06

Kto wie jak mam ustawić wóz z drabiną żeby zdjąć tych dwóch rannych z budynku?krąże wokół nich , i ustawiam się ponad pół godziny i dalej nie mogę strazakiem tam wejść,Jedynie co to pojawia się ikonka schładzania
ungovernable
Strażak
Strażak
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2010, 17:04

Postautor: Pyxis » 24 lip 2010, 19:27

bebek112 pisze:może masz ochotę zagrać przez neta?? :) :D

Zastanowię się :) w końcu nie mam co robić na wakacje.
Awatar użytkownika
Pyxis
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 560
Rejestracja: 21 maja 2010, 18:43
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 11

Postautor: MM » 30 lip 2010, 20:37

ungovernable pisze:Kto wie jak mam ustawić wóz z drabiną żeby zdjąć tych dwóch rannych z budynku?krąże wokół nich , i ustawiam się ponad pół godziny i dalej nie mogę strazakiem tam wejść,Jedynie co to pojawia się ikonka schładzania


Proszę pomóżcie ponieważ mam taki sam problem próbowałem już 5razy i nie wiem co jest grane?
Strażak w żaden sposób nie chce wejść po te dwie ranne osoby!?!
MM
Strażak
Strażak
 
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2010, 20:32

Postautor: PanKrab » 31 lip 2010, 00:02

Kiedy na miejsce zdarzenia przyjedzie przez nas przysłany wóz strażacki z drabiną to po ,,objęciu nad nim kontroli'' najeżdżamy kursorem na odpowiednią część pałacu. Wtedy pokażą nam się dwa koła zembate w miejscu strzałki. Klikamy prawym przyciskiem myszy, dzięki temu pojazd ustawi się odpowowiednio w stosunku do budynków, później wsiadamy strażakiem i ładujemy się nim do kosza. Reszta to zabranie rannych do karetek.
Awatar użytkownika
PanKrab
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 62
Rejestracja: 09 cze 2010, 14:13
Lokalizacja: Polska/Warszawa
Pochwały: 4

Postautor: MM » 31 lip 2010, 22:25

Dzięki Dzięki, ten mały niuans mnie męczył.

Pozdrawiam.
MM
Strażak
Strażak
 
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2010, 20:32


Wróć do Solucje - Em 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron