Podpowiedź: Misja z terrorystami atakującymi chatkę

Solucje do Emergency 4

Podpowiedź: Misja z terrorystami atakującymi chatkę

Postautor: krokiet » 17 kwie 2006, 23:11

Mam podpowiedź dla tych, którzy chcą tą misję przejść... alternatywnie :) Tzn. trochę sprytniej, niż gasząc wszystkie pożary (co wydaje się dla mnie niemożliwe).

Można ustawić (bardzo szybko!) blokady policyjne na wszystkich wjazdach do lasu. Wystarczy nawet na początek zablokować przejazd samochodem, a później już kombinować ze strażakami, kolcami, itd. Bardzo fajna i lajtowa misja. W sumie moja ulubiona :)
krokiet
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2006, 11:26

Postautor: daniel2505 » 17 lip 2007, 12:44

To nic nie da nawet jak sie ustawi kolczatki to wozy i tak wybuchną najlepiej blokować je wozami z autopompą wtedy ma to sens z reszta pokazałem na mapce gdzie ustawić trzeba te wozy.:)
Spolszczenie do Emergency 4 Deluxe
Spolszczenie do Los Angeles Mod 2.0
Spolszczenie do Winterberg 6.0
Spolszczenie do Emergency 2012
Spolszczenie do Emergency 2013 w trakcie :)
Współpraca z zespołem tłumaczy :)
Awatar użytkownika
daniel2505
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 980
Rejestracja: 30 paź 2006, 01:49
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 55

Postautor: KrajeS » 20 lip 2007, 21:35

krokiet nawet nic nie wspomniał jak to się odbija na końcowym bilansie ale użycie autopomp jest lepsze gdyż zaoszczędzamy czas.
Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli mi w plecy
Za to że tu z piwem stoje

Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli im w plecy
Za to że stoją z gibonem
Awatar użytkownika
KrajeS
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1225
Rejestracja: 08 maja 2007, 21:29
Pochwały: 6

Postautor: Muka » 06 cze 2008, 21:05

Ja to zrobiłem tak.
Wezwałem 3 helikoptery policyjne (2 na terrorystów i 1 na świadka) i 2 heli ratownicze (lekarz + 2 sanitariuszy). Helikoptery szyyyybko przylatują na obszar misji, więc oszczędzamy sporo czasu. Teraz trudniej: Najpierw lądujemy 2 heli policyjnymi i zgarniamy od tylca terrorystów policjantami (1 terrorysta - 1 policjant). Następnym policjantem zbieramy świadka. Gdy tylko bandyci zostaną zapakowani do helikopterów szybko wysłać ich do bazy żeby zrobić miejsce na lądowanie śmigłowców ratowniczych. Tutaj badamy 2 trupy zabieramy je sanitariuszami i fruu do bazy.
Na poczatku ciężko, ale zrobiłem to za 5 razem (trzeba wiedzieć co najpierw ma lądować).

Dodatkowe wskazówki:
Gra oparta jest na skryptach więc jest to pewne ułatwienie. W grze istnieją "eventy"(jeśli coś zrobisz to coś się stanie). W tej misji znalazłem 2 które pomogą nam zystać na czasie.

1. Gdy chcemy "aresztować" informatora nie aresztujemy go tylko idziemy policjantem do budynku i zwlekamy dopóki nieprzyjaciel wysiądzie z vanów. Wtedy szybko do heli i jazda do bazy.

2. Bardziej pomocny. Zauważyłem że gdy zapakujesz informatora do jakiegokolowiek pojazdu w którym może odjechać do bazy na dole pokazuję się pojazd który wybucha jako pierwszy i powoduje pożar, a my tego nie chcemy. Dlatego informatora trzeba ewakuować jako ostatniego.
Muka
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2008, 21:04


Wróć do Solucje - Em 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość