wypadek na stacji polarnej

Solucje do Emergency 4

wypadek na stacji polarnej

Postautor: malandro » 01 maja 2006, 00:31

Misja-wypadek w stacji polarnej

W tej misji zostajemy rzuceni na daleka arktyke, aby przeprowadzić tam akcje ratunkową przed misja dobieramy ludzi i sprzęt
Na początku śmigłowcem ratujemy człowieka na skraju lodowca, gdy się nie pospieszymy część tego lodowca runie do oceanu następnie człowieka lezącego na malej krze ratownikami w strojach chemicznych wyciągamy rannych-zakarzonych odkażamy ich i leczymy następnie dźwigiem usuwamy gruz z urządzenia tak, aby technik mógł załączyć turbinę dźwigiem usuwamy pozostałości gruzu w budynku gdzie znajdują się 2 osoby jedna leży druga macha rękoma budynek łatwo dostrzec 3 osoby znajdują się w okolicy budowli przypominającej iglo tam tez znajdują się osoby, które uwalniamy dzięki technikowi i jedna osoba jest ranna na północnym wschodzie kręcą się tam niedźwiedzie
Misja zaliczona gdy
-uratujemy wszystkie osoby
-odkazimy zakażonych
- ostatnie zadanie to chyba chodzi o tych naukowców znajdujących się w budowli
malandro
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 21
Rejestracja: 17 kwie 2006, 20:14
Pochwały: 1

Postautor: Strażak Sam » 17 maja 2006, 14:16

Zapomniałeś wspomnieć że jeśli nie wyciągniemy osób z uszkodzonego budynku a ruszymy pylon podtrzymujący to mamy 2 dodatkowe trupy. więc UWAŻAJCIE, w budynku który został uszkodzony po explozji wyciągnijcie tylko przeszkodę leżącą na ziemi, nie ruszajcie nic więcej zanim nie wyciągniecie ludzi !!
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: geohound » 13 cze 2007, 11:48

To ja Wam powiem ciekawiej ;) Otoz strzelcem ubijamy niedzwiadki (nie wiem czy mozna zabrac ofiare obok nich smiglowcem wiec lepiej zabic miski) dzwigiem podnosimy gruz z generatora energii, odkazamy ludzi. Inzynierem robimy kolko za budynkami zeby sie nie zakazil, wypuszczamy ludzi z lab, dzwigiem podnosimy gruz zeby sie dostac do ofiary i osoby stojacej (srodkowy budynek). Koparka przydaje sie tylko przy zabieraniu tych beczek zeby sie dostac dzwigiem do jeszcze jednego kawalka gruzu przy samym urwisku... i tyle... zero kombinowania tutaj i zadnego bawienia sie w odstawianie chemikaliow koparka.

Jest to o tyle ciekawe rozwiazanie ze nie ma szans czegos zepsuc - nie naruszymy konstrukcji budynkow bo ich nie ruszamy;)
geohound
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 16
Rejestracja: 10 cze 2007, 22:59

Postautor: ziomek5151 » 13 cze 2007, 11:52

geohound pisze:To ja Wam powiem ciekawiej ;) Otoz strzelcem ubijamy niedzwiadki (nie wiem czy mozna zabrac ofiare obok nich smiglowcem wiec lepiej zabic miski) dzwigiem podnosimy gruz z generatora energii, odkazamy ludzi. Inzynierem robimy kolko za budynkami zeby sie nie zakazil, wypuszczamy ludzi z lab, dzwigiem podnosimy gruz zeby sie dostac do ofiary i osoby stojacej (srodkowy budynek). Koparka przydaje sie tylko przy zabieraniu tych beczek zeby sie dostac dzwigiem do jeszcze jednego kawalka gruzu przy samym urwisku... i tyle... zero kombinowania tutaj i zadnego bawienia sie w odstawianie chemikaliow koparka.

Jest to o tyle ciekawe rozwiazanie ze nie ma szans czegos zepsuc - nie naruszymy konstrukcji budynkow bo ich nie ruszamy;)


ja tam załatwiam 1 snajperem.
GG:9184633
ziomek5151
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 357
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:00
Pochwały: 1

Postautor: nelo11 » 13 cze 2007, 12:36

Na jednego misia trzeba 3 kule snajpera :twisted:
Ostatnio zmieniony 13 cze 2007, 15:46 przez nelo11, łącznie zmieniany 1 raz
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: ziomek5151 » 13 cze 2007, 13:09

dla bezpieczeństwa zawsze biore do ochrony snajpera strzelca-
PS
czy ktoś mi powie jak obejść kilka misji :?:
GG:9184633
ziomek5151
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 357
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:00
Pochwały: 1

Postautor: zimbul » 13 cze 2007, 15:18

kodami .......
Jestem bogiem.... uświadom to sobie.....
zimbul
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 wrz 2006, 21:19
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 12

Postautor: nelo11 » 13 cze 2007, 15:49

ziomek5151 pisze:dla bezpieczeństwa zawsze biore do ochrony snajpera strzelca

Powinieneś robiś na odwrót: do obrony strzelca powinieneś brać snajpera

ziomek5151 pisze:zy ktoś mi powie jak obejść kilka misji


Otwórz plik "campaign.xml" za pomocą notatnika i dopisz kilka linijek pod misjami :wink:
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: ziomek5151 » 22 cze 2007, 13:08

nelo11 pisze:
ziomek5151 pisze:dla bezpieczeństwa zawsze biore do ochrony snajpera strzelca

Powinieneś robiś na odwrót: do obrony strzelca powinieneś brać snajpera

ziomek5151 pisze:zy ktoś mi powie jak obejść kilka misji


Otwórz plik "campaign.xml" za pomocą notatnika i dopisz kilka linijek pod misjami :wink:


Ciekawe co mam napisać może ,,aaa...'' z odstępami tak aby zapęłniły 2 linijki :arrow:
GG:9184633
ziomek5151
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 357
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:00
Pochwały: 1

Postautor: Zari » 22 cze 2007, 14:00

chyba logiczne że takie linijki jak masz wcześniej tylko inne numery misji, tak trudno na to wpaść...
emerytowany MODELER
Awatar użytkownika
Zari
Starszy kapitan
Starszy kapitan
 
Posty: 2143
Rejestracja: 04 lut 2006, 14:42
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Pochwały: 104

Postautor: nelo11 » 28 cze 2007, 05:24

pewnie nawet tam nie zajrzał do tego pliku, tylko od razu napisał głupi post :?
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: sobniowska6 » 28 cze 2007, 07:03

ja nie biorę strzelca, tylko zawsze 1 szpital i karetka. karetką podjeżdżam do rannego i szybko ładuje na pake
Grettings for Emergency players !!
Awatar użytkownika
sobniowska6
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 119
Rejestracja: 17 wrz 2006, 10:32
Lokalizacja: Podkarpacie
Pochwały: 1

Postautor: nelo11 » 28 cze 2007, 07:05

fajnie tylko, że nie da się gościa załadować do "lawety" i zwiać, bo najpierw musi gościa lekarz "oblukać" i dopiero, a na to nie ma czasu :)
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: daniel2505 » 11 paź 2007, 23:37

do jednostek które są w samolocie dorzucamy tak 5 strzelców, furgon policyjny i 2 lekarza.
Po wysiadce z samolotu Ładujemy wszystkich do wozów oprócz przewodnika bo on nie ma gdzie wsiąść.:D
Helikopterem zbieramy rannego na pękniętej krze która zaraz runie do wody.
wszystkie wozy ustawiamy obok bramy wjazdowej.do stacji.
helikopterem zbieramy rannych oprócz tych zakażonych, ich zabieramy strażakiem ABC odkażamy potem leczymy i do szpitala.
Na północ wysyłamy furgon z 6 strzelcami miśki padają po 12 strzałach czyli 2 salwy 6 strzelców.Potem zbieramy rannego i odstawiamy do bramy gdzie czekają lekarze.Przewodnika wysyłamy w okolice laboratorium gdzie pies odnajdzie 3 ofiary.Dźwigiem podnosimy kawałek betonu od budynku gdzie jest 1 ranny plus 1 machający człowiek tam też wysyłamy lekarza.Potem zdejmujemy kawałek dachu i ewakuujemy helikopterem rannego i człowieka machającego. spychaczem usuwamy beczki które grodza przejście do 3 rannego pod gruzami.Gdy pies już znajdzie ofiary dźwigiem podnosimy kawałki żelaza i helikopterem transportujemy ofiary do bramy gdzie czekają lekarze.
następnie.Dźwigiem podnosimy kawałki betonów, które grodzą przejście do generatora.Technik uruchamia generator.Potem lecimy do laboratorium. I uwalniamy uwięzionych miałem 98% bo czasu dużo.
Spolszczenie do Emergency 4 Deluxe
Spolszczenie do Los Angeles Mod 2.0
Spolszczenie do Winterberg 6.0
Spolszczenie do Emergency 2012
Spolszczenie do Emergency 2013 w trakcie :)
Współpraca z zespołem tłumaczy :)
Awatar użytkownika
daniel2505
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 980
Rejestracja: 30 paź 2006, 01:49
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 55


Wróć do Solucje - Em 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron