PORADNIK

Rozmowy na tematy związane z modami do Emergency 4.

PORADNIK

Postautor: GRZEHO » 13 maja 2006, 16:30

Poradnik do zmodelera jak robic modele i teskturować

http://rapidshare.de/files/20355430/zmtutor.zip.html
Awatar użytkownika
GRZEHO
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 810
Rejestracja: 30 sie 2005, 17:16
Lokalizacja: BIELSKO BIAŁA. . . . . . .

Postautor: Zari » 13 maja 2006, 17:54

sie ściąga jak zobacze to zedytuje ten post i powiem czy czegoś sie dowiedziałem nowego (mam nadzieje że tak)

EDIT

archiwum składa się z kilku poradników, część w wordzie a część jako strona internetowa, większość jest po angielsku co mi za bardzo nie przeszkadza lecz większość osób będzie miało kłopot, lecz są też pliki po polsku
poradnik jest skierowany zwłaszcza w stronę GTA a w emergency wozy są mniejsze i nie trzeba robić ich aż takich dokładnych i troche inaczej sie je zapisuje ale jeśli chodzi o mnie poradnik dobry choć dość długi
Jeszcze go całego nie przeczytałem ale pewnie znajdę też jakieś nowinki dla siebie

EDIT 2

Pliki w poradniku są zrobione w zmodelerze 1.07 i normalnie zmod 2 ich nie otworzy należy je importować
emerytowany MODELER
Awatar użytkownika
Zari
Starszy kapitan
Starszy kapitan
 
Posty: 2143
Rejestracja: 04 lut 2006, 14:42
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Pochwały: 104

Postautor: _maroko.nine.one » 13 maja 2006, 21:28

Chyba (bo Zari go opisuje mniewięcej tak jak ten, którego mam) miałem ten poradnik, ale za dużo tego i niewiadomo co czytać. Nic nie jest posegregowane, trudno się w czymś połapać.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Zari » 13 maja 2006, 21:44

dokładnie tak poradniki w tym są dobre jeśli znasz dobrze angielski i masz duuzo czasu ;)
emerytowany MODELER
Awatar użytkownika
Zari
Starszy kapitan
Starszy kapitan
 
Posty: 2143
Rejestracja: 04 lut 2006, 14:42
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Pochwały: 104


Wróć do Mody

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron