Emergency 4 mody - recenzje

Rozmowy na tematy związane z modami do Emergency 4.

Re: Emergency 4 mody - recenzje

Postautor: COMMANDER » 04 paź 2010, 13:12

Przepraszam za odkopywanie tematu, ale pojawiło się więcej modów, jeżeli pozwolicie będę je sprawiedliwie recenzował i oceniał.
Żywa Legenda Tego Forum
Awatar użytkownika
COMMANDER
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 3208
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:47
Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA
Pochwały: 135

Re: Emergency 4 mody - recenzje

Postautor: gruby2319 » 04 paź 2010, 17:21

Świetny pomysł przyda się aby ktoś prowadził recenzje modów godnych uwagi :)
Awatar użytkownika
gruby2319
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 137
Rejestracja: 21 cze 2009, 21:25
Lokalizacja: GDYNIA
Pochwały: 1

Re: Emergency 4 mody - recenzje

Postautor: StormChaser » 26 gru 2010, 13:12

Sorry że odświeżam temat ale doszło kilka nowych modów i pasuje je zrecenzjować :)

Ja może zrobię swoją recenzje PRL-Moda 0.9.2 Beta
Sorry że nie ma screena , ale wiecie chyba jak mój komputer reaguje na tą gre

PRL-Mod jest to mod pochodzenia polskiego , światło dzienne ujżał w Wigilie Bożego Narodzenia 2010.
Jest to wersja beta więc nie wszystko może być dobre , ale mówiąc o modelach są one przyzwoite a w większości są bardzo dobre , w grze znajdziemy m.inn. Warszawki , Syreny , Polonezy , Jelcze , Żuki , Nysy i UAZY
Modele 4/6

W modzie jest dużo pojazdów , najwięcej jest dla milicji , Dzięki temu modowi można poczuć dawne czasu PRL
Będą wydawane następne wersje moda , w którym będą lepiej dopracowane samochody , nowa mapa , więcej skryptów i coraz to więcej lepszych innowacji , pomimo brak kilku skryptów gra się naprawde dobrze

Ogólna ocena moda 5/6

Jeśli komuś się nie podoba albo czegoś nie napisałem to napisać to są moje wrażenia odczute podczas gry , ale też jak najbardziej opisałem to jak to wygląda i możliwe że będzie

Pozdrawiam!
http://datingsidorsingel.com/
Awatar użytkownika
StormChaser
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 2112
Rejestracja: 17 wrz 2010, 20:26
Lokalizacja: Jaslo
Pochwały: 72

Re: Emergency 4 mody - recenzje

Postautor: Snook » 26 gru 2010, 22:42

Polish Mod Modification v. 0.991b

Witaj użytkowniku !
Dziś zaprezentuję recenzję polskiej modyfikacji do gry Emergency 4.
Gra ujrzała światło dzienne w nocy z 31.12.2009 na 01.01.2010.
Wydano wtedy wersję 0.99 moda, a niedługo po tym wyszła wersja z naprawionymi błędami m.in. wsiadaniem inżyniera do Jego wozu, czy syrenami w IVECO MAGIRUSie SD37.
Dodano modyfikacje mapy (+szpital i komisariat policji), ambulans FORD TRANSIT i sterowanie led lights w nieoznakowanym modelu Opla Vectry WRD.
Ocena mapy:
Jest to wersja beta, ale nie ma nowej mapy.
Mapa: 4-/10

Modele:
W PL MODzie znalazły się skiny i modele pojazdów polskiej państwowej straży pożarnej, policji oraz Ratownictwa medycznego i służb technicznych. Można zauważyć, że na większości pojazdów, są tablice rejestracyjne DW (Wrocław) ponieważ z tamtąd pochodzi twórca moda: Morpheus. On również robi skiny do pojazdów. Mamy do wyboru od FSO Poloneza Caro Plus OPI (Autor: Zari) przez Renaulta Midlinera GBA (Carman), aż do Mercedesa VITO PR (Carman). A to nie wszystko!
Nie chcę nikogo wyróżniać, i proszę się nie denerwować, ale wg. mnie najpiękniejszymi modelami w PL MOD 0.991b są:
Policja: KIA CEED WRD Carmana
Straż pożarna: IVECO MAGIRUS SD307 Piotrekk
Pogotowie ratunkowe: Mercedes Sprinter PR (ten z otwieranymi drzwiami z tyłu: Skrypt) - niestety nie znam autora ale chyba Carman
Pogotowie techniczne: Iveco Turbo Daily Laweta Piotrkka
Niestety brakuje tutaj dzisiejszych standardów takich jak SCANIA P380 GCBA, Helikopter Mi-2 Plus LPR (przyczyna to brak animacji i skryptu) lub EC135 LPR. Nic nie szkodzi, bo na osłodę mamy np. Fiata Ducato OPI lub Jelcza 244 GCBA.
Cholera, nie ma helikopterów :(
Modele: 7/10

Skrypty:
Uhh.. i tutaj PL MOD Team się pogrążył :D
Jest bardzo mało skryptów, ale nie zabrakło najważniejszych. Są skrypty SoSi na sterowanie światłami i syrenami oraz światłami awaryjnymi, skrypt na otwieranie rolet w niektórych samochodach, oraz skrypt na otwieranie drzwi w niektórych pojazdach. Fajnie.
Ocena:
Beta.
5+/10

Całość i podsumowanie:
PL MOD jest modem, który przeniesie nas w polskie realia. Realistycznie odwzorowane samochody i personel. Jeśli chcesz mieć Polskę w swoim komputerze, to bardzo warto pobrać tego moda! Jest bardzo dobry, chociaż w wersji beta ;)
Ocena:
6+/10

Pozdrawiam
Snook
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 608
Rejestracja: 21 sie 2010, 14:40
Lokalizacja: Włocławek
Pochwały: 8

Re: Emergency 4 mody - recenzje

Postautor: Dexter_998 » 03 sty 2011, 19:28

Snook pisze:Polish Mod Modification v. 0.991b

Witaj użytkowniku !
Dziś zaprezentuję recenzję polskiej modyfikacji do gry Emergency 4.
Gra ujrzała światło dzienne w nocy z 31.12.2009 na 01.01.2010.
Wydano wtedy wersję 0.99 moda, a niedługo po tym wyszła wersja z naprawionymi błędami m.in. wsiadaniem inżyniera do Jego wozu, czy syrenami w IVECO MAGIRUSie SD37.
Dodano modyfikacje mapy (+szpital i komisariat policji), ambulans FORD TRANSIT i sterowanie led lights w nieoznakowanym modelu Opla Vectry WRD.
Ocena mapy:
Jest to wersja beta, ale nie ma nowej mapy.
Mapa: 4-/10

Modele:
W PL MODzie znalazły się skiny i modele pojazdów polskiej państwowej straży pożarnej, policji oraz Ratownictwa medycznego i służb technicznych. Można zauważyć, że na większości pojazdów, są tablice rejestracyjne DW (Wrocław) ponieważ z tamtąd pochodzi twórca moda: Morpheus. On również robi skiny do pojazdów. Mamy do wyboru od FSO Poloneza Caro Plus OPI (Autor: Zari) przez Renaulta Midlinera GBA (Carman), aż do Mercedesa VITO PR (Carman). A to nie wszystko!
Nie chcę nikogo wyróżniać, i proszę się nie denerwować, ale wg. mnie najpiękniejszymi modelami w PL MOD 0.991b są:
Policja: KIA CEED WRD Carmana
Straż pożarna: IVECO MAGIRUS SD307 Piotrekk
Pogotowie ratunkowe: Mercedes Sprinter PR (ten z otwieranymi drzwiami z tyłu: Skrypt) - niestety nie znam autora ale chyba Carman
Pogotowie techniczne: Iveco Turbo Daily Laweta Piotrkka
Niestety brakuje tutaj dzisiejszych standardów takich jak SCANIA P380 GCBA, Helikopter Mi-2 Plus LPR (przyczyna to brak animacji i skryptu) lub EC135 LPR. Nic nie szkodzi, bo na osłodę mamy np. Fiata Ducato OPI lub Jelcza 244 GCBA.
Cholera, nie ma helikopterów :(
Modele: 7/10

Skrypty:
Uhh.. i tutaj PL MOD Team się pogrążył :D
Jest bardzo mało skryptów, ale nie zabrakło najważniejszych. Są skrypty SoSi na sterowanie światłami i syrenami oraz światłami awaryjnymi, skrypt na otwieranie rolet w niektórych samochodach, oraz skrypt na otwieranie drzwi w niektórych pojazdach. Fajnie.
Ocena:
Beta.
5+/10

Całość i podsumowanie:
PL MOD jest modem, który przeniesie nas w polskie realia. Realistycznie odwzorowane samochody i personel. Jeśli chcesz mieć Polskę w swoim komputerze, to bardzo warto pobrać tego moda! Jest bardzo dobry, chociaż w wersji beta ;)
Ocena:
6+/10

Pozdrawiam


kolega Snook pomylil sie nie jelcz 244 tylko 422 (pewnie pomylil ze starem) :D
Dexter_998
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 666
Rejestracja: 26 wrz 2010, 13:35
Pochwały: 15

Re: Emergency 4 mody - recenzje

Postautor: Snook » 06 sty 2011, 12:46

Tak, pomyliłem. Chodzi mi dokładniej o model wykonany przez piotrkka, czyli STARa z OSP ;)
Snook
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 608
Rejestracja: 21 sie 2010, 14:40
Lokalizacja: Włocławek
Pochwały: 8

Re: Emergency 4 mody - recenzje

Postautor: Morpheus » 06 sty 2011, 19:14

Snook chyba zapomniałeś że w PL-Modzie jest Scania P380 z kabiną brygadową wykonana przez Piotrka ...
PL MOD - Team Leader
Awatar użytkownika
Morpheus
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 441
Rejestracja: 12 gru 2007, 17:21
Lokalizacja: PL - Wrocław
Pochwały: 8

Re: Emergency 4 mody - recenzje

Postautor: Sasquie » 06 sty 2011, 23:42

I 380-tka GCBA od mseifera :wink: .
Awatar użytkownika
Sasquie
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1027
Rejestracja: 21 lis 2008, 13:00
Lokalizacja: Piła
Pochwały: 56

Re: Emergency 4 mody - recenzje

Postautor: Morpheus » 07 sty 2011, 13:26

Sasquie pisze:I 380-tka GCBA od mseifera :wink: .


Raczej Carmana z drobnymi poprawkami zabudowy wykonanymi przez Dawida (91grom91) ;)
PL MOD - Team Leader
Awatar użytkownika
Morpheus
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 441
Rejestracja: 12 gru 2007, 17:21
Lokalizacja: PL - Wrocław
Pochwały: 8

Re: Emergency 4 mody - recenzje

Postautor: Snook » 08 sty 2011, 23:13

To już nie wiem. Chodzi mi o STARa, z OSP wykonanego przez piotrkka. To ten który w tekstórze ma napis "Jolka". Wiecie już który ?
To koniech z Off Topem bo znów ostrzeżenie dostanę xd
Snook
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 608
Rejestracja: 21 sie 2010, 14:40
Lokalizacja: Włocławek
Pochwały: 8

Re: Emergency 4 mody - recenzje

Postautor: Max_997 » 21 lip 2014, 20:16

Rome mod beta , po za niektórymi ciekawymi modelami (min. z polskiego moda) nic ciekawego nie ma .
Zobacz mojego pokemona!

Ty wyluzuj szelki, napisałem mu tylko o co chodzi
by Grzegorz
Awatar użytkownika
Max_997
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 400
Rejestracja: 01 paź 2012, 19:51
Pochwały: 9

Poprzednia

Wróć do Mody

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości