Emergency 4 mody - recenzje

Rozmowy na tematy związane z modami do Emergency 4.

Emergency 4 mody - recenzje

Postautor: RODRIGEZ » 05 sie 2009, 21:52

Tutaj będę testował i recenzował przeróżne mody do emergency 4:
Na początek Latvia mod
Obrazek
Modele: Modele w tym modzie wyglądają fatalnie, weźmy np. Autodrabinę ZIŁ. Nie dość że wieżyczka nowsza od nadwozia to jeszcze nie ma podpór ani zrobionych, ani animacji. IVECO autodrabina zerżnięta od Zariego nawet nie napisali że jest jego, ma oryginalną polską rejestrację z tyłu lol. Iveco Eurocargo ? cóż to jest po prostu porażka, raz że kabina dziwna, (tekstura i model) 2 że koła ma za małe. No i co powtarzać go 2 razy jako Wóz z nasadami, i z DWP. Model Scanii ekhem wolę to przemilczeć.
Ogólnie modele mają 1/10
Funkcje: Nie ma absolutnie żadnych nowych funkcji, a w niektórych wozach nawet nie działają syreny jak np AUTODRABINA IVECO.

Ogólna nota moda 1/6
Uwagi: Z tak beznadziejnym modem to Ja się jeszcze nie spotkałem.

Kolejnym modem jest Hampshire Mod ( Anglia)
Obrazek
Modele: Modele w tym modzie są poprostu beznadziejne, to dosłowne jeżdżące, migające pudełka. Mają także źle dopasowane obrazki np po wybraniu karetki ? jest obrazek helikoptera ratowniczego ;/.
Interface: Wprowadzenie realnych fotek wozów jest bardzo dobrym rozwiązaniem jeżeli wozy są dobrze wykonane, w przypadku tych boxowatych... .
Mapa: A więc mapa jest podmieniona z tej między misjami w kampanii.
Funkcje: Brak
Ogólna nota moda 0.5/6
Uwagi: Oto kolejny beznadziejny mod,nie pobierajcie tego moda bo nie warto.

Kolejnym Modem jest
Gerledung-Zuig mod (holenderski)
Obrazek
To wygląda na betę gdyż są tylko 4 wozy
Modele: nie są złe, chociaż karetka jest tragiczna.
Funkcje: Brak
Ogólna nota 2/6


Uwagi: Z tych wszystkich 3 modów ten wypada najlepiej.

Florian Hamburg Mod
Obrazek
Modele: Stoją na całkiem dobrym poziomie, są dobrze wykonane, nie które z nich mają brzydko wyglądające koła wbite w ziemie, lub są poprostu przemalowanymi wozami z EM.W Wersji 2.0 Będą wszystkie nowe pojazdy.Ale nie tylko wozy zostały wykonane, równie wszelkiego rodzaju Strażnice,Posterunki i Szpital wyglądają bardzo dobrze. Można by tak opisać każdy model po kolei ale szkoda na to czasu. Modele oczywiście otrzymują 5+/6 Zobaczymy jak tam wersja 2.0 wyjdzie.

Funkcje: Funkcji w tym modzie jest multum do wyboru, do koloru. Od Syren,po światła awaryjne,nowe zdarzenia, budowanie lini gaśniczej po alarmowanie jednostek 5+/6

Mapa: Jest Nowa, świetnie wykonana, zdarzenia są interesujące. Rozmieszczenie budynków jest idealne. 5+/6 za mapę.

Ocena ogólna 5+/6

Uwagi: Osoby nie znające języka niemieckiego, i niemieckich oznaczeń pojazdów specjalnych będą miały spory problem aby zagrać w tego moda. Jeżeli PL mod choć trochę dorówna temu Modu, to będzie można być z niego dumnym.
Ostatnio zmieniony 10 sie 2009, 16:49 przez RODRIGEZ, łącznie zmieniany 2 razy
___________________________________
Największa,Najnowocześniejsza Remiza w Polsce - Bielsko-Biała.Mistrzowie Polski w Ratownictwie Medycznym PSP Bielsko - Biała
___________________________________
Awatar użytkownika
RODRIGEZ
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 996
Rejestracja: 29 maja 2008, 19:44
Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA
Pochwały: 22

Postautor: Kamzik » 06 sie 2009, 10:14

Bardzo dobry pomysł z tym tematem. Będzie wiadomo które mody ściągać a które nie :wink: 8)
Awatar użytkownika
Kamzik
Starszy brygadier
Starszy brygadier
 
Posty: 953
Rejestracja: 21 kwie 2009, 18:58
Lokalizacja: Zakopane
Pochwały: 115

Postautor: norpo1 » 06 sie 2009, 10:30

To ja powiem, że przetestowałem Hampshire mod i nie spodobał mi się - kwadratowe jednostki, a ludzie tacy nie dorobieni, także nie polecam.
norpo1
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 357
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:41
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 8

Postautor: sz4t4n » 06 sie 2009, 12:05

Naprawdę świetny pomysł z tym tematem a moim zdaniem powiniem zostać podwieszony by był lepiej widoczny
sz4t4n
Strażak
Strażak
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2009, 13:16

Postautor: sliwma » 06 sie 2009, 14:03

Bardzo dobry temat, proszę moderację, aby podkleiła temat.
Awatar użytkownika
sliwma
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 396
Rejestracja: 22 maja 2007, 16:01
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 3

Postautor: PTH » 07 sie 2009, 03:17

hmm .. coś mi się zdaje że wyrażasz prywatną niechęć do Latvia mod bo skopiowali Twój projekt/projekty .. Mimo wszystko ocena powinna być wyższa .. Skoro Gerledung-Zuig mod dostał 2/6 ( a pojazdy .. nie ukrywając są pudełkowe i jest ich 4 no i ta "karetka" czy coś ..) to czemu Latvia mod dostało 1/6 mimo iż są 2 nowe budynki, personel i kilkanaście nowych pojazdów ??

Jeśli już taki temat chcesz prowadzić .. to przynajmniej rzetelnie oceniaj ... a nie prowadź się własną urażoną dumą ...

"Każda chwila to szansa aby wszystko zmienić"
Awatar użytkownika
PTH
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 73
Rejestracja: 21 gru 2008, 12:51
Pochwały: 3

Postautor: Carman » 07 sie 2009, 09:09

Zgadzam się z przedmówcą. Postaraj się też w miarę możliwości bardziej szczegółowo opisać poszczególne mody. Informacji jest mało, opisy krótkie. Wiem, że w przypadku tych modów wiele się nie da napisać, ale pamiętaj o tym na przyszłość.
Choć nie miałem okazji przetestować tych modów osobiście to napiszę coś od siebie nt. modeli.

Latvia Mod:
Zaletą jest na pewno duża liczba jednostek. Wiele z nich pochodzi od innych Twórców (Mercedes Atego, Sprinter, Unimog, Iveco, Passat, Land Rover itd.) lub są jest zmodyfikowanymi wersjami modeli standardowych (Volkswagen T4, Sprinter). Na uwagę zasługują jednak autorskie modele rihisa. Subaru Impreza: wygląda całkiem nieźle, choć tekstura jest strasznie mdła. Hyundai SantaFe: chyba najlepszy jego model w tym modzie, wyrazista tekstura + dobre kształty modelu. Ził (albo KrAZ, nie jestem ekspertem od radzieckiej technologii :) ): model ładny, tekstura kolejny raz mało wyrazista, Mercedes E-klasa: wygląda jakby był odrobinę za szeroki, trochę dziwna tekstura
Są jeszcze dwa modele, których identyfikacja nie jest oczywista: coś co przypomina Passata CC (dolny rząd, pierwszy z prawej) oraz Chevrolet Impala ??? (pomiedzy policyjnym Passatem i czarną Imprezą).
Ogólnie pomijając pogłoski o ewentualnym braku licencji na niektóre modele, jednostki w modzie oceniam na 6/10.

Hampshire Mod:
Jak dla mnie to ten mod jest najgorszym jaki widziałem. Pojazdy są okropne. Zastanawia mnie to, że drabiny i belki wyglądają nieźle, a pojazdy to najzwyklejsze pudełka. Mimo to postaram się odgadnąć jakie tu mamy pojazdy. Po kształcie nadwozia wersji kombi i grillach obu radiowozów wnioskuję, że są to Ople Astra. Policyjne vany to najpewniej Fordy Transity. Ambulanse to prawdopodobnie Renault Mastery, choć tego bladożółtego nie jestem w stanie zidentyfikować. Nieco podobny do Toyoty Hiace. Wozy strażackie przypominają Volva FL i FM. Niemniej jednak wszystkie prezentują równie kiepski poziom.
Ocena końcowa modeli 1/10.

Gerledung-Zuig mod:
Nie ma problemów z rozpoznaniem modeli: MAN TGA lub TGL, Mercedes Atego, Unimog oraz Chevrolet Express, który jest tu zdecydowanie najsłabszym ogniwem. Modele bardzo ładne, aczkolwiek rzuca się w oczy, że każdy jest "z innej parafii" tzn. pochodzą od różnych twórców. Ocena końcowa modeli: 7.5/10.
Ostatnio zmieniony 07 sie 2009, 10:35 przez Carman, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Carman
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 2041
Rejestracja: 18 paź 2006, 15:31
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej
Ostrzeżenia: -1
Pochwały: 76

Postautor: RODRIGEZ » 07 sie 2009, 09:48

nie wam to oceniać, i wali Mnie to że skopiowali projekty, JA oceniam nowe modele a nie te zapożyczone od twórców. Ten pierwsdzy z prawej na dole to jest Ford Mondeo z Czeskiego moda, skolei drugi wóz to jest nie Chevy Impala lecz Volvo. A noty są słuszne.
PTH nie znasz się w Geraldelung modzie pojazdy nie są pudełkowe, bo wykonali je: Chidea,Hoppah,Martintjuh. jedynie karetka jest lipna.
___________________________________
Największa,Najnowocześniejsza Remiza w Polsce - Bielsko-Biała.Mistrzowie Polski w Ratownictwie Medycznym PSP Bielsko - Biała
___________________________________
Awatar użytkownika
RODRIGEZ
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 996
Rejestracja: 29 maja 2008, 19:44
Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA
Pochwały: 22

Postautor: szron » 07 sie 2009, 11:35

Tak się z ciekawości zapytam ;]
W tym temacie pisze recenzje RODRIGEZ czy ja na przykład też bym mógł? ;]
Mam parę modów do zrecenzowania. 8)
Katowice JRG 2
Awatar użytkownika
szron
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 309
Rejestracja: 30 mar 2008, 10:28
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 7

Postautor: RODRIGEZ » 07 sie 2009, 11:48

napisz na gg do Mnie
___________________________________
Największa,Najnowocześniejsza Remiza w Polsce - Bielsko-Biała.Mistrzowie Polski w Ratownictwie Medycznym PSP Bielsko - Biała
___________________________________
Awatar użytkownika
RODRIGEZ
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 996
Rejestracja: 29 maja 2008, 19:44
Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA
Pochwały: 22

Postautor: PTH » 09 sie 2009, 23:17

ale Ty się tak nie bulwersuj ... bo to źle na krążenie wpływa ..

poza tym jeśli nawet zrobiłeś kilka dobrych projektów, a nawet modów .. to nie jesteś jakiś "guru" jakimś królem tego forum żebyś mógł lać na wszystkich ... wydawało mi się dojrzały człowiek na jakiego wyglądałeś nie będzie szczeniacko odpisywał "W*** mnie to" ...

wracając do tematu
Może i się nie znam ( bo oficjalnie nie wypuściłem żadnego projektu) .. ale i tak uważam iż Latvia Mod jest lepszy od Geraldelung


EDIT:

super wytłumaczenie :
"... nie są pudełkowe, bo wykonali je: Chidea,Hoppah,Martintjuh ... "

"Każda chwila to szansa aby wszystko zmienić"
Awatar użytkownika
PTH
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 73
Rejestracja: 21 gru 2008, 12:51
Pochwały: 3

Postautor: RODRIGEZ » 10 sie 2009, 02:48

skasujcie zbędne posty.
___________________________________
Największa,Najnowocześniejsza Remiza w Polsce - Bielsko-Biała.Mistrzowie Polski w Ratownictwie Medycznym PSP Bielsko - Biała
___________________________________
Awatar użytkownika
RODRIGEZ
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 996
Rejestracja: 29 maja 2008, 19:44
Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA
Pochwały: 22

Postautor: bionyx » 27 gru 2009, 00:57

tak teraz dopiero zauwazylem ten temat i wiec
czytalem dokladnie wszystkie posty w tym temacie razem z recenzjami
latvia i hampshire przy tym holenderskim modzie wypadaja znacznie lepiej nie muwiac juz o hamburg modzie i nie wiem dlaczego latvia dostal 1/10 a hampshire 0,5 mimo iz jest tam duzo jednostek nie wazne czy sa nowe to modele czy zapozyczone no oczywiscie w angielskim modzie pojazdy wygladaja kiepsko ale przynajmniej nie tak tragicznie jak ta karetka z Gerledung-Zuig
wiem zer to juz stary temat lecz uwazam ze rodrigez zle ocenil trzy pierwsze mody
moja ocena:
Latvia mod 4/10
I ciekawe dlaczego rodrigez nie zrecenzowal LA moda i Winterberga?? albo nie zdazyl albo sie bal wystawic dobra note
Hampshire mod 3/10
Gerledung-Zuig mod i tu powinno byc 1,5/10 te pol dla zachety
Florian-Hamburg nie oceniam bo ocena prawidlowa
http://bion-town.myminicity.com
Wbijac
http://bion-town.myminicity.com/ind

http://bion-town.myminicity.com/tra
Sekai ni Itamio
Awatar użytkownika
bionyx
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 246
Rejestracja: 16 lip 2008, 20:10

Postautor: ratownik112 » 27 gru 2009, 01:59

i po odkopywać stary temat ?
ratownik112
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 41
Rejestracja: 25 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: KRK

Postautor: HatorEM » 27 gru 2009, 13:14

W takim razie, po co sam zabierasz tutaj głos, nic sensownego nie pisząć? :lol:

Temat jest przyklejony, więc można pisać własne recenzje, jeśli ktoś ma czas i chęci.

bionyx
Nie zdążył. Jego oceny nie są miarodajne, zważywszy na sposób w jaki podszedł do recenzowania.
Awatar użytkownika
HatorEM
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1380
Rejestracja: 11 kwie 2009, 21:47
Lokalizacja: Karton Mod :D
Pochwały: 48

Następna

Wróć do Mody

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość