Manhattan V3 - Duży problem

Rozmowy na tematy związane z modami do Emergency 4.

Manhattan V3 - Duży problem

Postautor: koalas11231 » 31 sie 2013, 13:40

Siema, od razu piszę, że to nie mój problem, acz mojego kolegi (później zarejestruje się na forum, zresztą będzie we WMT :D). Chodzi o to, że ładuje moda, ale mod ładuje mu się 3 sek. i jak wchodzi w wolną grę to wywala go do pulpitu. Ja nie mam takich problemów. A on ma o wiele mocniejszego kompa (kupił go 2 tyg. temu). Może jest to wina Windowsa 8 :?: A może musi jeszcze raz pobrać :?: Z góry dzięki ;)
koalas11231
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 656
Rejestracja: 09 kwie 2012, 07:18
Lokalizacja: WROCŁAW
Pochwały: 15

Re: Manhattan V3 - Duży problem

Postautor: Pitek » 31 sie 2013, 13:43

Ja mam też Windowsa 8 ,ale mnie nie wywala u mnie się normalnie gra na tym modzie :)
To może niech go odinstaluje i jeszcze raz zainstaluje :D Może to pomoże a jak nie to niech go pobierze jeszcze raz :)
KP PSP JRG Skarżysko-Kamienna
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 3 w Kielcach.
Pitek
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 216
Rejestracja: 02 sie 2013, 20:06
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Pochwały: 2

Re: Manhattan V3 - Duży problem

Postautor: koalas11231 » 31 sie 2013, 13:49

Pitek pisze:Ja mam też Windowsa 8 ,ale mnie nie wywala u mnie się normalnie gra na tym modzie :)
To może niech go odinstaluje i jeszcze raz zainstaluje :D Może to pomoże a jak nie to niech go pobierze jeszcze raz :)

Ta "instalacja" polega na tym, że folder z modem daje się do folderu "mods"... Więc "reinstalacja" zabardzo nic nie da :D
koalas11231
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 656
Rejestracja: 09 kwie 2012, 07:18
Lokalizacja: WROCŁAW
Pochwały: 15

Re: Manhattan V3 - Duży problem

Postautor: Pitek » 31 sie 2013, 13:53

Niech ściągnie jeszcze a poprzednią wersję co miał zainstalowaną niech odinstaluje i zainstaluje jeszcze raz i potem wgra ten nowy manhattan i go zastąpi :)
KP PSP JRG Skarżysko-Kamienna
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 3 w Kielcach.
Pitek
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 216
Rejestracja: 02 sie 2013, 20:06
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Pochwały: 2


Wróć do Mody

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron