Pojazd widoczny tylko podczas ruchu...

Rozmowy na tematy związane z modami do Emergency 4.

Pojazd widoczny tylko podczas ruchu...

Postautor: AdamZ » 11 maja 2014, 21:44

Witam wszystkim. Jestem tutaj nowy, co prawda, czytałem forum, ale nie miałem wcześniej potrzeby rejestrować się tutaj. Po kilku latach przerwy, wróciłem do EM4 i mam pewien problem. Chodzi o to, że część wgranych pojazdów znika w grze... Pojazd jest dostępny normalnie na liście wyboru w wolnej grze, jednak kiedy wyjeżdża z bazy po prostu znika. Jeśli zaznaczam myszką cały plac przed garażami, okazuje się, że wóz, który właśnie wyjechał jednak tam stoi - tylko, że go nie widać. Mam wtedy dostępne wszystkie jego opcje typu włączenie oświetlenia, syren itd. Mogę również wysłać go w dowolne miejsce i co ciekawe podczas jazdy jest on normalnie widoczny, jednak znika za każdym razem kiedy się zatrzymuje. Wie ktoś o co tu chodzi i jak mogę ten problem rozwiązać? :)

Z niektórymi dodanymi pojazdami mam również taki problem, że w ogóle nie wyjeżdżają z bazy, albo wyjeżdżają, ale nie mogą już tam wjechać... Generalnie wszystko z wrzucaniem nowych samochodów do gry robię dobrze, bo część z nich działa normalnie, jednak mam też takie przypadki jak opisany wyżej :roll:
AdamZ
Strażak
Strażak
 
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2014, 21:25

Re: Pojazd widoczny tylko podczas ruchu...

Postautor: gagar » 11 maja 2014, 21:55

Jeżeli wóz znika po wyjeździe z bazy to wchodzisz w edytor klikasz pojazd i na pierwszej stronie w opcjach masz coś takiego custom musisz to zaznaczyć i będzie działać. ;)

Autor postu otrzymał pochwałę
Polak jak se chce to se kurde potrafi.
gagar
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 2345
Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:48
Lokalizacja: Nowogard
Pochwały: 95

Re: Pojazd widoczny tylko podczas ruchu...

Postautor: AdamZ » 11 maja 2014, 22:25

Dzięki za szybką pomoc! Wszystko teraz elegancko działa ;)
AdamZ
Strażak
Strażak
 
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2014, 21:25


Wróć do Mody

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość