Pytanie odnośnie skryptu

Rozmowy na tematy związane z modami do Emergency 4.

Pytanie odnośnie skryptu

Postautor: Nastalski » 30 maja 2014, 10:15

Cześć. Mam takie skromne pytanie, czy jest możliwość dodania drugiej syreny do pojazdu?
Chodzi o to, aby były dwa przyciski, jeden odpala jeden plik dźwiękowy, a drugi inny plik.

Czy to się w ogóle da zrobić?
Nastalski
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 27
Rejestracja: 30 lis 2009, 11:30

Re: Pytanie odnośnie skryptu

Postautor: Nastalski » 30 maja 2014, 13:18

To się dowiedziałem :mrgreen: Jeśli komuś udało się to zrobić to liczę na wskazówki.

Mam jeszcze trzy sprawy odnośnie edyota / em4.

Jaki plik odpowiada za nazwę pojazdu? Tzn. mam po lewej stronie wybór pojazdu, ale jak dodałem np. fiata bravo to po najechaniu na niego pojawia się coś w stylu ID_NAME_FIAT_BRAVO (coś takiego, nie pamietam dokładnie). Gdzie to mogę zmienić?

Kolejna sprawa, dodałem Pathfindera policyjnego, units skopiowałem z T4 z OPP, i w sumie wszystko działa, ale funkcjonariusze w kaskach po wyjściu z pojazdu nie mogą wejść do niego spowrotem.

I kolejne pytanie (już kiedyś pytałem, ale rozwiązania nie znalazłem do tej pory). Czy udało się komuś dodać funkcjonariuszy kryminalnych, tak aby byli oni do wyboru podczas wysyłania jednostki? Pamiętam, że sporo się kiedyś nad tym męczyłem ale nic z tego nie wyszło. Może udała sie komuś ta sztuka?

Pozdrawiam :D
Nastalski
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 27
Rejestracja: 30 lis 2009, 11:30

Re: Pytanie odnośnie skryptu

Postautor: jedrusPL » 25 gru 2019, 01:15

/del
jedrusPL
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 51
Rejestracja: 05 sty 2013, 22:13
Pochwały: 4


Wróć do Mody

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron