Kilka pytań odnośnie modyfikacji

Rozmowy na tematy związane z modami do Emergency 4.

Kilka pytań odnośnie modyfikacji

Postautor: DarekG » 12 kwie 2015, 17:14

Hej. Ostatnio wróciłem do EM4 i mam kilka pytań odnośnie modyfikacji. Żeby nie spamować i nie zakładać kilku tematów na raz, chciałbym je zadać w tym wątku. Z góry przepraszam jeśli gdzieś na forum są podobne pytania, ale niestety nie udało mi się ich znaleźć.. Tak więc pierwsza rzecz jaka mnie interesuje, to punkty, z których wyjeżdżają jednostki. Czy da się jakoś zrobić, aby część wozów strażackich wyjeżdżała normalnie z bazy, a część z innych punktów na mapie? Np. tam skąd wyjeżdża dźwig, lawety, pojazdy techniczne? Albo tam skąd wyjeżdżają karetki? Chciałbym po prostu, aby jednostki miały szybszy dojazd do pewnych punktów mapy. Bo niestety przy jakimś pożarze dojazd z jednego krańca na drugi zajmuje dużo czasu i na prawdę ciężko poradzić sobie wtedy z taką misją... A taka opcja byłaby też według mnie sporym urealnieniem :) Ewentualnie czy jest możliwość, aby zrobić sobie gdzieś na mapie dodatkową JRG i tam wstawić część jednostek? Na tych nowych mapkach (które niestety mi nie działają) widzę, że jest i JRG i remiza OSP, więc pewnie da radę jakoś to zrobić... No i jeszcze jedna kwestia. Drabina. Skąd mogę pobrać jakieś fajne modele SD? Magirus w PL Modzie, bardzo ładnie wykonany, ale chciałbym jednak mieć w grze jakieś urozmaicenie, żeby nie było samych Iveco. Ściągnąłem swego czasu z niemieckiej strony kilka modeli i próbowałem je dodać do gry przez edytor, jednak mam tam tylko samą kabinę z nadwoziem. Poza tym w porównaniu do pojazdów z PL Moda, te modele są nienaturalnie mniejsze... A no i może są gdzieś w sieci jakieś kontenerowe? Jakieś propozycje?
DarekG
Strażak
Strażak
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2015, 17:11

Wróć do Mody

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości

cron