Problem ze skryptem alarmowania

Rozmowy na tematy związane z modami do Emergency 4.

Problem ze skryptem alarmowania

Postautor: Dziuras_buk998 » 20 paź 2017, 22:52

Witam, tworzę modyfikację jednostki osp, i napotkałem następujący problem mianowicie po dodaniu skryptu Alarm_FF, skrypt nie reaguje, nie pojawiają się żadne przypisane osoby. Generalnie nie ma żadnej reakcji ze strony skryptu.
Dziuras_buk998
Strażak
Strażak
 
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2017, 19:22

Re: Problem ze skryptem alarmowania

Postautor: Sebek1994 » 21 paź 2017, 12:10

Musisz od nowa ustawić VirtualObiect.
Awatar użytkownika
Sebek1994
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 349
Rejestracja: 01 sie 2013, 13:30
Lokalizacja: Piecki
Pochwały: 10

Re: Problem ze skryptem alarmowania

Postautor: Dziuras_buk998 » 22 paź 2017, 07:51

Cały problem w tym, że wirtualne obiekty mam ustawiane już któryś raz, skrypt który mam pochodzi z forum emergency.de, wszystko się niby zgadza, a po próbie włączenia alarmu nic się nie dzieje ... sprawdzałem je kilka razy pod względem nazw ...

-- 22 paź 2017, 07:51 --

W skrypcie pozmieniałem vo i skrypt nareszcie wyruszył ;) włącza się dźwięk gwiazdkow, wyświetla się komunikat o alarmie, ludzie i samochody pojawiają się w określonym miejscu. Jednak pasażerowie nie chcą wyjść z samochodów, właściwie w dolnej prawej ramce nie widać że ktoś tym autem jedzie a strażacy nie chcą przebrać się w nomexy i wsiąść do auta... Domyślam się że mogę Was denerwować takimi pytaniami, ale jest to mój pierwszy mod i powoli zaczynam to ogarniać. Będę niezmiernie wdzięczny jeśli ktoś doświadczony zechciał by pomóc mi trochę w oskryptowaniu tego moda. W miarę możliwości odwdzięczę się każdej osobie.
Dziuras_buk998
Strażak
Strażak
 
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2017, 19:22


Wróć do Mody

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron