Proszę o pomoc w misji z Wulkanem.Co robię nie tak?

Możecie tutaj zadawać pytania związane z Emergency 2: Ultimate Fight For Life

Proszę o pomoc w misji z Wulkanem.Co robię nie tak?

Postautor: jacon » 07 sie 2006, 23:34

Witam, ma problem z przejściem misji z wulkanem zagrażającym miastu.
Ewakuuje ludzi z willi,pobliskich domów,kościoła i tych co stoją najbliżej lasu tego co stoi koło domu w lesie też. Karze odejść ludziom na parkingu tam gdzie będą spadać kawałki skał z wulkanu. No i zaczyna się erupcja. Gaszę armatkami, wspieram się samolotami, wiadomo na tyle ile starcza pieniędzy dosyłam pojazdy. Zabezpieczam most przed zapaleniem. Niestety pożar mi się rozprzestrzenia. koniec misji – pożar się wymkną z pod kontroli.
Podpowiedzcie ja się zabrać do tej misji za mi jeszcze wybuchnie wulkan. Ktoś kiedyś na forum pisał ze trzeba umiejętnie rozstawić armatki wodne w lesie na jakiś placach gdzie nie ma drzew, proszę podpowiedzcie o jakie to chodzi miejsca, naprowadźcie mnie gdzie rozstawić armatki wodne. proszek o pomoc i wskazówki bo meczę się z ta misją już prawie 2 tygodnie :twisted: . dziękuję z góry i pozdrawiam
jacon
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2006, 17:50
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: milka936 » 12 kwie 2007, 20:37

fajnie że ktoś pomógł :D ja też ma problem z tą misją...i to dokładnie taki sam
"So allein will ich nicht sein"
milka936
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 13
Rejestracja: 09 kwie 2007, 17:21

Postautor: nelo11 » 12 kwie 2007, 21:44

Powiem Ci tak. Ja poszedłem na łatwiznę. Jeden lekki wóz strażacki umieszczam w mieście (bo tam spadnie kawałek i wybucha pożar, ale jeżeli będzie tam od razu wóz to ugasi i po problemie). No i teraz gwóźdź programu - pożar lasu. Zasada jest prosta: gaś duże skupiska płomieni samolotami, a niedopałki dwoma ciężkimi wozami strażackimi. Samoloty szybko to ugaszą. Wysyłaj jeden za drugim a pożar na pewno się nie rozprzestrzeni. I wsio. Tylko pamiętaj, aby umiejętnie wysyłać samoloty, żeby nie lały wody w to samo miejsce! Tu jest dobrze, bo samoloty można wysyłać bez ograniczeń. Dopiero w Em3 i Em4 pojawia się ograniczenie.
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: milka936 » 15 kwie 2007, 23:17

ale kasy nie starcza na te samoloty!
"So allein will ich nicht sein"
milka936
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 13
Rejestracja: 09 kwie 2007, 17:21


Wróć do Emergency 2

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości