Satelita szpiegowski misja17-Asia prosi o POMOC

Możecie tutaj zadawać pytania związane z Emergency 2: Ultimate Fight For Life

Satelita szpiegowski misja17-Asia prosi o POMOC

Postautor: Asia » 30 sie 2004, 20:28

jeszcze nic nie zrobię a tu........"zginęło zbyt wielu cywili"i klapa :(
Asia
Asia
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 10
Rejestracja: 28 sie 2004, 12:01
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Pacia » 31 sie 2004, 10:34

Powiem Ci że to jest misja która jest dla mnie nie do przejścia, albo mi powystrzelają policjantów, albo mi pociąg ucieknie. Męczyłam się parę dni i lipa. Poszukaj w starych postach tam jest dużo na ten temat, ale mnie nie pomogło. :lol:
Pacia
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 87
Rejestracja: 12 sie 2004, 21:31
Lokalizacja: Kraków

misja 17 - satelita

Postautor: wombat93 » 10 lis 2004, 02:16

wyślij motorówke i duży wóz policyjny (1 policjant + 5 snajperów)
załaduj wszystkich do motorówki i podpłyń do polnej drogi. wysadź wszystkich i przeprowadź ich tą drogą na drugą stronę drogi asfaltowej, następnie przez las aż do miejsca gdzie stoi gostek przy semaforze(4snajperów i policjanta zostaw w lesie poza zasęgiem strzału)1snajper niech zastrzeli gostka przy semaforze,wtedy przyślij policjanta i upewnij się czy jest czerwone światło!. Aresztuj policjantem faceta który przyjdze przełączyć semafor i odprowadź go na bok(do lasu). Z bazy weź helikopter (1 policjant + snajper)i leć na miejsce upadku satelity w lesie na połn-zach,(nie przejmuj się syreną) snajper niech zastrzeli wartownika a policjant aresztuje gościa w garniturze następnie wsadź ich do helikoptera (policjant ,aresztant,snajper) i do domu. Weź następny helikopter(policjant + 2 snajperów) i wyladuj nim na aswalcie za polną drogą wysadź wszystkich, snajper niech zlikwiduje obstawe gościa w kapeluszu a policjant niech go aresztuje, wszyscy do helikoptera i do domu. Teraz weź snajpera z lasu przy semaforze i zastrzel gościa pod suwnicą (niech obejdze budynek od góry ,nie od torów)jak zastrzeli gościa niech wraca a ty weź następnego niech idzie wzdłuż torów i zastrzeli wartownika na wprost kontenera i każ mu wejść :) do tego kontenera. KONIEC! (najlepiej zapisz grę przed wchodzeniem na teren dworca bo jakby coś nie poszło to nie trzeba zaczynać od początku)
Przeszłem tą misję ze skutecznościa 64%.
wombat93
 

Postautor: kamil » 15 wrz 2005, 18:23

a jak przejść 3 misje
kamilo
kamil
Strażak
Strażak
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2005, 20:53

Postautor: Rafcio » 01 maja 2006, 17:40

Zaczynam tą misje przechodzić i wielkie podziękowania dla WOMBAT 93 bo bardzo mi pomógł teraz spisze to na kartke i do boju !!!! :D :D :D :D :D
Rafcio
 

Postautor: Rafcio » 01 maja 2006, 18:36

WOMBAT 93 jak zaszczeliłem tego gościa koło suwnicy to cała zgraja tych kolesi uzbrojonych zeszła sie i nawet mi wszystkich snajperów rozstrzelała powiedz mi w czym zrobiłem błąd ????
Rafcio
 

Postautor: Chudy » 01 maja 2006, 19:31

powiem cize on ciraczej nie odpowie..... zobacz na date ostatniego posta ;)
"Run, live to fly, fly to live"
Awatar użytkownika
Chudy
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 550
Rejestracja: 15 lut 2006, 10:49
Lokalizacja: Trzemeszno
Pochwały: 2


Wróć do Emergency 2

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron