Misja 16 Potrzebuje pilnej pomocy :(

Możecie tutaj zadawać pytania związane z Emergency 2: Ultimate Fight For Life

Misja 16 Potrzebuje pilnej pomocy :(

Postautor: HEJO » 13 kwie 2007, 22:29

Czy ktos moze mi podac solucje jak przejsc 16 misje z ta elektrownia jadrowa?? bo caly czas probuje przejsc i nie moge:( pliska pomozcie bardzo mi sie podoba ta gierka i nie moge sie doczekac juz kolejnej misji ;P
Pliska niech ktos mi pomoze!! Jak cos to moje gg 2158820 ;)
Awatar użytkownika
HEJO
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 30
Rejestracja: 13 kwie 2007, 17:41

Postautor: nelo11 » 13 kwie 2007, 22:47

OK. Widzę, że na naszej stronie są luki w solucjach.

1. Wysyłasz radiowóz i blokujesz drogę dojazdową do elektrowni (opcja blokada), żeby żaden samochód tam nie przejechał.
2. Teraz wysyłasz wozy strażackie do pożaru (stawiaj na ciężkie wozy strażackie, bo mają najsilniejsze działko i szybko poradzą sobie z pożarem). Tam po prawej stronie elektrowni pali się jakaś ciężarówka, więc uważaj, bo ogień przedostanie się na drzewa i będzie pożar lasu(nieduży, ale będzie:)
3. Wyślij dwa wozy odkarzające z kompletem strażaków i zacznij zabierać ludzi i rannych z terenu misji, ale najpierw zatrzymaj tego skażonego gościa, który wybiera się do miasta na zakupy taką polną ścieżką naprzeciw wjazdu na teren elektrowni.
4. Wyślij jednego strażaka do dwóch pomarańczowych budynków znajdujących się na terenie elektrowni i wyłącz oba reaktory, a następnie udaj się do zaworu ściekowego znajdującego się w prawym górnym rogu elektrowni (zauważysz go, bo tam leją się ścieki do wody). Żeby się tam dostać musisz usunąć któryś z wraków lawetą.
5. Poodkażaj wszystkich, rannych do ambulansu, dogaś pożary i to wszystko:)

Sorry, że tak długo ale starałem się napisać wszystko ze szczegółami, żebyś nie miał wątpliwości 8)
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: HEJO » 14 kwie 2007, 21:26

ale policjanta ustawiam na drodze na samej gorze mapy (ulica)?? i tylko tam?? ok czyli najpierw postaram sie szybko poodkarzac tych ludzi jak mi sie misja uda to podasz mi swoj adres domu i wysle ci piwko:P

p.s fajne forum (nie podlizuje sie ale musze przyznac ze bardzo mi sie przydaje) :)
Awatar użytkownika
HEJO
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 30
Rejestracja: 13 kwie 2007, 17:41

Postautor: nelo11 » 14 kwie 2007, 21:54

Tak, tylko tam na tej drodze dojazdowej do elektrowni. Dokładnie, to na tym skrzyżowaniu dróg. Mieszkam w Żywcu, więc możesz mi wysłać Żywca prosto z Żywca 8) Jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania to wal jak w dym :)

Masz rację, bo to najlepsze forum jakie widziałem. Pozostałe są takie jakieś obskurne, albo kiczowate :?
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: HEJO » 14 kwie 2007, 22:24

kurcze musisz mi jeszcze pomoc bo ustawilem juz policjanta na tej drodze i jest ok juz zaden samochod nie moze przejechac ale jest problem odkazilem tego goscia i go puscilem i tam juz powysylalem wozy strazackie z dzialkami zeby gasily budynki powylanczalem ten zawor i reaktory a tu mi wyskakuje ze "zbyt wiele cywilow uleglo skazeniu" i co robic??
Awatar użytkownika
HEJO
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 30
Rejestracja: 13 kwie 2007, 17:41

Postautor: nelo11 » 14 kwie 2007, 22:44

Hmmmm. Sprawdź, czy zdrowi ludzie są odgrodzeni od chorych, bo jeżeli jedna chora osoba pójdzie w tłum zdrowych to cała robota pójdzie pod młot i będziesz musiał od nowa wszystko robić. No i nie muszę chyba dodawać, że musisz to robić szybko, bo szybkość jest przecież wizytówką gry Emergency 8) No i upewnij się, że droga jest zblokowana a policjant nie patrzy np. w tył :| Na pewno jeżeli się pospieszysz i sprawnie wykonasz misję to nie pojawi się ten komunikat...
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: HEJO » 14 kwie 2007, 22:52

ok pomecze sie troszku ale przejde ja :) ale musze przyznac ze ta misja jest &@$*^(@$%^ trudna :P a samochody nadjezdzaja tez z miasta tam na dole?? czy tylko tam od strony miasta po prawo??
Awatar użytkownika
HEJO
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 30
Rejestracja: 13 kwie 2007, 17:41

Postautor: nelo11 » 14 kwie 2007, 22:53

Jest tylko jedna droga, która prowadzi do elektrowni. Zablokuj ją 8)
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: HEJO » 14 kwie 2007, 23:34

JUUUUUUPPPPPPPPIIIIIIIIII przeszedlem huuuuuuuuurrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaa nawet nie wiesz ile sie meczylem na ta misja bo gralem kiedys w Emergency 2 ale sie zatrzymywalem na tej misji huuuuurrrrrrraaaaaaaaa jestes wypasionym kolesiem takich nam wszystkim potrzeba :) dzieki
Awatar użytkownika
HEJO
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 30
Rejestracja: 13 kwie 2007, 17:41

Postautor: nelo11 » 15 kwie 2007, 00:37

Gratulacje. Muszę Ci powedzieć, że ja też z nerwów 5 razy instalowałem i deinstalowałem tę grę, ale w końcu ją przeszedłem 8)
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: HEJO » 15 kwie 2007, 14:48

Neloo pliska pomoz mi z misja Hindenburg 2 ląduje! przeczytalem solucje jaka jest zawarta na tym forum ale i tak wyskakuje mi ze "Pozar wymknal sie z pod kontroli" a zrobilem wszystko jak nalezy rozgonilem gapiow lekki woz str. postawilem przy wiezy obserwacyjnej,1 woz z armatka ustawilem przy stacji benzynowej, 2 z armatka na polu gdzie ladowal ten statek a 3 armatke przy kiosku i po chwili wyskakuje ze "Pozar wymknal sie z pod kontroli" prosze o pomoc (alez te misje sa trudne)
Awatar użytkownika
HEJO
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 30
Rejestracja: 13 kwie 2007, 17:41

Postautor: nelo11 » 15 kwie 2007, 15:24

Doskonale Cię rozumiem i wiem w czym problem. Skup się na wieży obserwacyjnej. Ogień nie może się do niej nawet zbliżać. Nie wiem dlaczego, ale nawet jeżeli zapali się ten krzak obok wieży to już wyskakuje ten komunikat, więc co chwilę musisz go przygaszać. No i oczywiście nie zapomnij o stacji benzynowej i kiosku. To są te 3 punkty kontrolne na które musisz zwracać szczególną uwagę. Pamiętaj o tym.

Wystarczy, że nabierzesz trochę jeszcze wprawy i zobaczysz, że jednak nie są tak trudne jak się wydaje :)
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: HEJO » 17 kwie 2007, 00:00

nelo mam pytanko jak mozna zrobic by przeskoczyc o misje wyzej?? jak to sie robi??=>
Awatar użytkownika
HEJO
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 30
Rejestracja: 13 kwie 2007, 17:41

Postautor: nelo11 » 17 kwie 2007, 07:08

1. Wchodzisz do folderu z grą.
2. Odnajdujesz folder Save lub Savegame i wchodzisz do niego.
3. Gdy już jesteś w folderze, to klikasz w puste pole prawym przyciskiem mychy, wybierasz opcję NOWY, a następnie Creator Document.
4. Powstanie Ci nowy dokument, który musisz nazwać w następujący sposów: xx0.esg, gdzie xx oznacza dwucyfrowy numer naszej misji pomniejszony o 1 np. save misji numer 3 będzie nazywał się tak:020.esg, a save misji numer 18 tak: 170.esg.

Teraz gdy wejdziesz do gry to będziesz miał dostępną nową misję, ale musisz wybrać opcję "Rozpocznij misję od nowa", bo inaczej wyjdzie Ci do Windowsa :P
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2007, 17:55 przez nelo11, łącznie zmieniany 2 razy
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: HEJO » 17 kwie 2007, 13:22

dobra nelo :) a teraz potrzebuje pomocy z wulkanem :P powiedz mi w jaki sposob ty ja przeszedles to bede sie tym kierowal ;)
pozdro
Awatar użytkownika
HEJO
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 30
Rejestracja: 13 kwie 2007, 17:41

Następna

Wróć do Emergency 2

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość