pomoc do misji z superexpresem

Możecie tutaj zadawać pytania związane z Emergency 2: Ultimate Fight For Life

pomoc do misji z superexpresem

Postautor: hooli » 20 lis 2004, 14:23

kto mi powie jak sie obsługuje tą motorówką nie moge zabrać strażaków na pokład jak to siee robi? może jest co czego niezrobiłem a musze żeby uratowaxć tych z zatopionego wagonu? prosze o pomoc :o
hooli
Strażak
Strażak
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 lis 2004, 11:38

Postautor: Kolbas » 20 lis 2004, 18:34

Motorówką musisz podpłynąć jak najbliżej brzegu tak by mogli wsiąść strażacy.

Uwaga: Ale przed tym musisz zamknąć zapore

Freerider
gg: 3329551
e-mail: kolbas_2004@tlen.pl
SWAT TEAM
http://www.nsc.fora.pl/
Awatar użytkownika
Kolbas
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 143
Rejestracja: 05 gru 2003, 22:28
Lokalizacja: łódź city

Postautor: jacon » 14 lip 2006, 01:12

Witam.
Tak się składa ze też jestem obecnie w tej misji z super ekspresem. tylko że ja ma problem z dźwigiem.
PAMIĘTAJ ABY POLICJANTEM ZAMKNĄĆ ZAPORĘ!!!
Co do motorówki i strażaka: Wysyłasz motorówkę z miejsce oznaczone niebieskim kółkiem, wodujesz motorówkę,
następnie straszakowi każesz zabrać nożyce hydrauliczne,
pochodzisz
do zwodowanej motorówki i każesz mu wsiąść do niej. następnie podpływasz do wagonu w wodzie, klikasz na motorówkę i wypuszczasz strażaka na wagonik. Każ strażakowi otworzyć drzwi w wagonie, po chwili strażak będzie stał na wagonie z ranna osobą,
klikasz na strażaka i następnie na motorówkę aby wsiadł do nie z ranna osoba i do brzegu. i tak do skutku aż wyciągniesz z wagonik wszystkich rannych.
Pozdrawiam. Mam nadzieje ze trochę pomogłem
jacon
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2006, 17:50
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: Ernest-11 » 14 lip 2006, 11:28

Najpierw z każdym trzeba pogadać psychologiem potem przegonić policjantem aby było miejsce na odłamek i wagon, w kwestii motorówki wodujemy i najpierw podprowadzamy 2 strażaków z nożycami i dopiero wsadzamy.
Jak macie ochotę pograć po południu w multi pisczcie na gg 10662909 abo mail ernest-11@o2.pl
Ernest-11
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 132
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:29
Lokalizacja: Witosław
Pochwały: 2


Wróć do Emergency 2

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości