Pomocy w 16 misji (awaria reaktora)

Możecie tutaj zadawać pytania związane z Emergency 2: Ultimate Fight For Life

Pomocy w 16 misji (awaria reaktora)

Postautor: Pawlak » 09 lip 2008, 19:28

Pomocy!!!
Próbowałem już w tej misji wszystkiego, przechodziłem ją w przeróżne sposoby... Ciągle wyświetla mi się: "misja niewypełniona", "zbyt wiele ludzi uległo skażeniu" albo "było zbyt wiele ofiar wśród cywili". Tego się nie da przejść!!
Co robić?
Pawlak
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 20
Rejestracja: 09 lip 2008, 18:23

Postautor: Sikor10 » 09 lip 2008, 19:46

"""1. Wysyłasz radiowóz i blokujesz drogę dojazdową do elektrowni (opcja blokada), żeby żaden samochód tam nie przejechał.
2. Teraz wysyłasz wozy strażackie do pożaru (stawiaj na ciężkie wozy strażackie, bo mają najsilniejsze działko i szybko poradzą sobie z pożarem). Tam po prawej stronie elektrowni pali się jakaś ciężarówka, więc uważaj, bo ogień przedostanie się na drzewa i będzie pożar lasu(nieduży, ale będzie:)
3. Wyślij dwa wozy odkarzające z kompletem strażaków i zacznij zabierać ludzi i rannych z terenu elektrowni, ale najpierw zatrzymaj tego skażonego gościa, który wybiera się do miasta na zakupy taką polną ścieżką naprzeciw wjazdu na teren elektrowni.
4. Wyślij jednego strażaka do dwóch pomarańczowych budynków znajdujących się na terenie elektrowni i wyłącz oba reaktory, a następnie udaj się do zaworu ściekowego znajdującego się w prawym górnym rogu elektrowni (zauważysz go, bo tam leją się ścieki do wody). Żeby się tam dostać musisz usunąć któryś z wraków lawetą.
5. Poodkażaj wszystkich, rannych do ambulansu, dogaś pożary i to wszystko:) """
www.strazpozarna.pun.pl

Strona gry o straży pożarnej
Sikor10
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 129
Rejestracja: 07 lip 2008, 12:22
Pochwały: 3

Postautor: Pawlak » 09 lip 2008, 20:39

No kurczę tak łatwo się mówi. Próbowałem tak. Najpierw wysyłam wszystko z bazy. Później helikopterem zostawiam policjanta, który blokuje drogę. Później rozstawiam wozy strażackie, z priorytetem do miejsca, gdzie się pali ciężarówka przeszkadzająca dojść do zaworu ścieków, równocześnie odkażam ludzi przed elektrownią, jak się ugasi pożar to wywożę wraki, zamykam ścieki, wyłączam reaktory, dalej odkażam ludzi i nic. Za dużo skażonych, albo za dużo ofiar w cywilach. Próbowałem najpierw stawiać na odkażanie a potem na wyłączanie reaktorów i ścieków i odwrotnie: najpierw wyłączałem a później odkażałem. I nawet wszystko naraz. Nic. Szybciej działać już nie mogę, bo musiałbym ruszać myszką z prędkością światła :-). Nie wiem, czy w tej misji nie ma jakiegoś błędu... Ale dzięki za info.
Pawlak
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 20
Rejestracja: 09 lip 2008, 18:23

Postautor: Sikor10 » 09 lip 2008, 21:20

a nie możesz jakoś zabarykadować tych ludzi abu nie przemieszczali się i nie roznosili tego skażenia ??
www.strazpozarna.pun.pl

Strona gry o straży pożarnej
Sikor10
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 129
Rejestracja: 07 lip 2008, 12:22
Pochwały: 3

Postautor: Pawlak » 10 lip 2008, 09:21

Tych, których biorę do odkażania później jeszcze raz odprowadzam strażakiem gdzieś dalej od wozu, żeby się nie zarazili od tych skażonych, których przyprowadzam do odkażenia. Więc oni raczej tego nie roznoszą... A jak jest najlepiej robić; najpierw odkażać a później wyłączać reaktory i ścieki, czy na odwrót? A może wszystko naraz?:-) Już właśnie próbowałem wszystkich sposobów i zawsze mam misję niewypełnioną...
Pawlak
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 20
Rejestracja: 09 lip 2008, 18:23

Postautor: roland » 10 lip 2008, 09:39

najlepiej to zablokować dojazd z miasta do reaktora armatką wodną dajesz polecenie lej wodom i nikt nie przejdzie
Awatar użytkownika
roland
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 170
Rejestracja: 13 maja 2008, 17:37
Lokalizacja: czarny las
Pochwały: 3

Postautor: Pawlak » 10 lip 2008, 10:08

Ok, dzięki; spróbuję tak. Ja zawsze stawiałem policjanta i dawałem mu polecenie "blokada".
Pawlak
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 20
Rejestracja: 09 lip 2008, 18:23


Wróć do Emergency 2

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości