Misja 18 ( problem )

Możecie tutaj zadawać pytania związane z Emergency 2: Ultimate Fight For Life

Misja 18 ( problem )

Postautor: Zazio » 28 sty 2005, 16:32

mam problem.
ledwo co rozpoczne gaszenie mam w posiadaniu 8 samochodów gaśniczych i gasze pożar ale po chwili włancza się komunikat koniec misji i pozar wymknoł się z pod kontroli
robie wszystko dokładnie to co pisze w dziale solucje na temat tej misji, i nic niepomaga cały czas pisze że pożar wymknoł się zpod kontroli jak pali się tylko sam sterowiec

Edit by Mod: Pisz w jednym poście, a nie w 3
yo, yo, yo witam wszystkich fanów emergency 2
Zazio
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 11
Rejestracja: 27 sty 2005, 19:32
Lokalizacja: Wojkowice

Postautor: Pacia » 28 sty 2005, 17:10

Takie życie. Taka misja. Musisz próbowac jeszcze raz. Za którymś razem się uda. Pomyśl o użyciu samolotów. Pozdrawiam
Pacia
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 87
Rejestracja: 12 sie 2004, 21:31
Lokalizacja: Kraków

Postautor: _maroko.nine.one » 28 sty 2005, 17:32

Musisz najpierw sprowadzić 3 czy tam ile możesz aramatek wodnych i ustawić je tak aby pożar się nie wymykał. Pamiętaj o fabryce i lesie na górze. Wspieraj się samolotami. Uważaj na budynki typu wieża kontrolna. Jest tam 2 ludzi(ja ich kiedyś usmarzyłem, ale misja się zakończyła). Jeszcze jedno. Nie opisuj swojego problemu w postach tylko w 1, jeśli chcesz sobie nabić parę postów więcej to jest tylko jedno rozwiązanie - często odwiedzać to forum.
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Zazio » 29 sty 2005, 13:53

OK. dzienki za podpowiedź będe próbował jeszcze raz. I sory że napisałem swój problem w trzech postach a nie w jednym.
yo, yo, yo witam wszystkich fanów emergency 2
Zazio
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 11
Rejestracja: 27 sty 2005, 19:32
Lokalizacja: Wojkowice

Postautor: _maroko.nine.one » 29 sty 2005, 22:49

Dobra dobra nie musisz przepraszać, to i tak nie moje formu. Tylko mówie tak na przyszłość, byłem na wielu forach, na jednym nawet dostawało się bana, za jeden post nie na temat.
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Zazio » 30 sty 2005, 21:45

to co pisze w solucjach o tej misjii to jest chyba nieprawda, niejestem pewien czy dobrze sądze, ale jak robie to samo co pisze w solucjach to i tak przegrywam misję. :(
yo, yo, yo witam wszystkich fanów emergency 2
Zazio
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 11
Rejestracja: 27 sty 2005, 19:32
Lokalizacja: Wojkowice

Postautor: Pacia » 30 sty 2005, 22:06

Już Ci raz pisałam, ta misja wesług mnie ma jakiś błąd. Trzeba robić tak jak w solucji, ale często weskakuje że pożar wymknął się spod kontroli. Powiem więcej ja spotkałam się też z dwoma dziwnymi sytuacjami. Raz na pokłądzie samolotu, ani nigdzie w koło nie było ognia a misja się nie kończyła. Po godzinie gaszenia zrestartowałam misję. A miałam też przypadek że zaraz po rozpoczęciu drugiej część misja skończyła mi się sukcesem. nie zdążyłam nawet ścuągnąć dodatkowych armatek.
Pacia
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 87
Rejestracja: 12 sie 2004, 21:31
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bercik » 30 sty 2005, 22:59

jezeli dokona sie odpowiednio przemyslanego rozlokowania jednostek w pierwszej czesci misji, druga konczy sie sukcesem po ~2 minutach ...
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

Postautor: Zazio » 01 lut 2005, 20:14

niema problemu zeby ulokować jednostki bo starcza mi tylko kasy na 3 armatki. Ale póżniej jak przysyłam więcej jednostek to one jadą tak wolno że wszystko zdązy się spalić a ich niebędzie na miejscu, a znowu jak bym przyśpieszył gre to ogień będzie się szybciej rosprzestrzeniał. Niewiem ale ta misja jest bardzo dziwna według mnie nieda się jej przejść :(
yo, yo, yo witam wszystkich fanów emergency 2
Zazio
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 11
Rejestracja: 27 sty 2005, 19:32
Lokalizacja: Wojkowice

Postautor: bercik » 02 lut 2005, 13:16

zamieszczam link do save'ow obrazujacych jak mozna przejsc ta misje - http://www.newworld.n17.waw.pl/~rrp/misja_18.zip ...
bylo o tym kiedys na forum TopWare
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

Postautor: Gość » 02 lut 2005, 22:28

dzienki, myślę że to coś pomoze bo niemam zamiaru długo męczyć się z tą misją
Gość
 

Postautor: Piotrek » 12 lut 2005, 16:41

Jesli zdażają się takie przypadki, że nie zdążymydziałać, a już przechodzimy misję, to chciałbym, żeby mi się tak zrobiło. A co do opinii że solucje na tej stronie to nieprawda to się nie zgadzam. Nie jestem orłem w E2, dlatego da sie zobaczyc wiele moich postów. Jednak przy ich pomocy i kilku innych graczy doszedłem do 18 misji i dalej będe działał zgodnie z solucjami.
Piotrek
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 14
Rejestracja: 09 lut 2005, 17:34
Lokalizacja: Łódź


Wróć do Emergency 2

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron