Misja 22 - Wiosenna Powódź

Możecie tutaj zadawać pytania związane z Emergency 2: Ultimate Fight For Life

Misja 22 - Wiosenna Powódź

Postautor: demaret » 06 kwie 2009, 22:16

Witam,

Mam ogromny problem. Już po wylaniu rzeki mam za zadanie wypuścić na wodę motorówki. Problem jest taki że niebieskie kółko, które umożliwia mi wypuszczenie motorówki na wodę znajduję się po drugiej stronie rzeki a ja nie wiem jak mam tam dojechać jednostkami. Sprawdzałem jeszcze przed wylaniem i za żadne skarby nie mogę dojechać na drugą stronę rzeki. Widocznie jest coś czego po prostu nie umiem robić i tu prośba do was byście wyjaśnili mi w jaki sposób wysłać jednostki na drugą stronę rzeki.

Z góry dziękuję i pozdrawiam
demaret
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 4
Rejestracja: 06 kwie 2009, 22:12

Postautor: Midlum » 06 kwie 2009, 22:19

A czasem jakiegoś mostu nie musisz rozlożyć? Chyba takie cos się nazywa most pontonowy. Sprawdź czy nie masz dostepnego wozu z takim mostem. http://emergency.gry-online.pl/index.php?dzial=straz tam na samym dole masz ten pojazd, wezwij go i rozłóż ten most, jednostki przejadą i tam spuścisz motorówkę.[/url]
Prace nad poradnikiem do Winterberga wstrzymane. Postęp: Ok. 35%

Największa i najnowocześniejsza wraz z najlepszym poligonem JRG/SP w Polsce - CS PSP Częstochowa
Awatar użytkownika
Midlum
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 731
Rejestracja: 18 kwie 2008, 00:44
Lokalizacja: Częstochowa
Pochwały: 19

Postautor: demaret » 06 kwie 2009, 22:24

no właśnie w tym rzecz że nawet mostu pontonowego nie idzie rozłożyć z tej strony rzeki gdzie moje jednostki są z uwagi na wysoki wał przeciwpowodziowy. Wierz mi że próbowałem już wszystkiego.
demaret
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 4
Rejestracja: 06 kwie 2009, 22:12

Postautor: Efan » 06 kwie 2009, 22:28

Mówiąc 2 brzeg masz na myśli elektrownię prawda? Jeśli tak to przed zalaniem wyślij tylko lawety a potem wszystko inne.

P.S. Mam nadzieję,że pomogłem :wink:
Efan
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 134
Rejestracja: 02 maja 2008, 21:53
Lokalizacja: W-wa/Łomianki
Pochwały: 4

Postautor: demaret » 06 kwie 2009, 22:31

Tak mam na myśli teren nie zalanej elektrowni. Próbowałem tego. Nawet już po zalaniu wysyłając jakiekolwiek jednostki nie daje to rezultatu gdyż pojawiają się one nie po tym brzegu rzeki czyli od strony miasta a nie elektrowni. Nie mam już żadnego pomysłu co do tej misji.

Ale dziękuje za odpowiedzi.
demaret
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 4
Rejestracja: 06 kwie 2009, 22:12

Postautor: demaret » 06 kwie 2009, 22:41

Ok przyznaję się bez bicia że kolega Efan miał rację. Choć wcześniej tak robiłem nie dało to efektów ale musiał być to jakiś błąd w grze. Przed chwilą zrobiłem tak raz jeszcze i podziałało.

Dziękuje za pomoc.

Temat zamykam
demaret
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 4
Rejestracja: 06 kwie 2009, 22:12

Postautor: Midlum » 06 kwie 2009, 22:54

demaret rada na przyszlość: Edytuj posty.
Prace nad poradnikiem do Winterberga wstrzymane. Postęp: Ok. 35%

Największa i najnowocześniejsza wraz z najlepszym poligonem JRG/SP w Polsce - CS PSP Częstochowa
Awatar użytkownika
Midlum
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 731
Rejestracja: 18 kwie 2008, 00:44
Lokalizacja: Częstochowa
Pochwały: 19


Wróć do Emergency 2

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron