Kłopot z misją 21: Wybuch wulkanu

Możecie tutaj zadawać pytania związane z Emergency 2: Ultimate Fight For Life

Kłopot z misją 21: Wybuch wulkanu

Postautor: Pawlak » 30 cze 2009, 21:54

Mam problem z misją, w której wybuch wulkanu zagraża miastu. Ewakuuję ludność z domów, parkingów i ulic i zostawiam parę wozów. Gdy wulkan wybucha, gaszę pożary samolotami i wozami, odkażam ludzi, ratuję wszystkich z kościoła i osobę leżącą obok niego, sprawdzam wszystkie domy itp., czy nie ma tam rannych, wszystkim udzielam pomocy, więc chyba koniec misji. Odjeżdżam wozami, a misja nie chce się zakończyć...
Czy ktoś mi może pomóc? Może wiecie o jakichś haczykach, o których nie wiem, a co trzeba jeszcze wykonać?...
Pawlak
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 20
Rejestracja: 09 lip 2008, 18:23

Postautor: lechia_chwm » 30 cze 2009, 22:09

Najpierw żeby zapoznać się z sytuacją, to poczekaj, aż wulkan wybuchnie i wtedy dowiedz się:
- gdzie od upadku kamienia powstanie pożar w mieście
- oraz gdzie w lesie powstają mniejsze pożary także od upadku gruzu
- teraz weź misję od nowa. Ewakuuj ludzi z kościoła (duży budynek na północy miasta oraz parking na południu miasta na którym stoją ludzie.
- ustaw jeden lekki wóz strażacki obok tego miejsca, w mieście w którym powstanie pożar (już wiesz gdzie), aby od razu został ugaszony.
- 2 ciężkie wozy strażackie ustaw obok mostu.
- Teraz najważniejsze: Gaś główne centrum (obok wulkanu) pożaru samolotami, ale tak żeby nie lały wody dwa razy w to samo miejsce. Pożar nie może dostać się do miasta. Pojedyncze palące się drzewa gaś wozami.
- Teraz wyślij buldożer na wschód miasta i tam z dziury w ziemi leci dym, obok leży głaz. Musisz zatkać tą dziurę tym głazem przy pomocy buldożera.
- Niedaleko tej dziury jest kilka budynków. Posprawdzaj je policjantami, czy w środku nie ma skażonych, jak tak to przyda się wóz ABC.
- Ostatnia rzecz, którą musisz zrobić, to sprawdzić czy nikt w mieście nie oberwał jakimś odłamkiem i nie jest ranny i udziel pomocy.

Solucje napisał:Nelo11
POMOGŁEM? DAJ POCHWAŁĘ
NIC CIĘ TO NIE KOSZTUJE
A MNIE MOBILIZUJE :D

Opanowanie
Perfekcja
Profesjonalizm
Awatar użytkownika
lechia_chwm
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 681
Rejestracja: 28 mar 2009, 13:32
Lokalizacja: I kompania Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku
Pochwały: 17

Postautor: zielas32 » 01 lip 2009, 10:07

musisz jeszcze buldozerem zatkac dziore tam obok lezy taki kamien i tym kamienieniem i wtedy misja sie zakonczy.bo sie wydobywaja jakies gfazy.
Bogu na Chwałe !
Ludziom na ratunek!
Awatar użytkownika
zielas32
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 751
Rejestracja: 21 gru 2008, 13:12
Pochwały: 33

Postautor: Pawlak » 01 lip 2009, 16:19

Robię podobnie, bo już wiele razy robiłem tą misję i mniej więcej się orientuję gdzie powstają pożary. Jedyna różnica to taka, że ewakuuję ludzi z miasta i domów, a zostawiam ich w kościele, bo później mam rannych tylko w jednym miejscu. Zatykam również dziurę z gazami. Dzięki za radę, spróbuję wywieźć ich najpierw z kościoła, może to coś pomoże...
Pawlak
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 20
Rejestracja: 09 lip 2008, 18:23

Postautor: lechia_chwm » 01 lip 2009, 17:39

musisz jeszcze buldozerem zatkac dziore tam obok lezy taki kamien i tym kamienieniem i wtedy misja sie zakonczy.bo sie wydobywaja jakies gfazy.

Przecież to jest w moim poście... Czytaj a potem pisz...
POMOGŁEM? DAJ POCHWAŁĘ
NIC CIĘ TO NIE KOSZTUJE
A MNIE MOBILIZUJE :D

Opanowanie
Perfekcja
Profesjonalizm
Awatar użytkownika
lechia_chwm
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 681
Rejestracja: 28 mar 2009, 13:32
Lokalizacja: I kompania Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku
Pochwały: 17

Postautor: zielas32 » 01 lip 2009, 18:23

Przecież to jest w moim poście... Czytaj a potem pisz...


Skopiowac cale i czytac to samo co napisal i zrobil Pawlak tez umiem.

A sprawdz jeszcze domek w lesie gdzie sie pali tam chyba tez ktos jest.
Bogu na Chwałe !
Ludziom na ratunek!
Awatar użytkownika
zielas32
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 751
Rejestracja: 21 gru 2008, 13:12
Pochwały: 33

Postautor: Pawlak » 02 lip 2009, 12:46

Tak, domki sprawdziłem, bo też były dla mnie takie podchwytliwe. Zrobię to w takim razie jeszcze raz od początku, może w trochę innej kolejności i zobaczę co będzie. Możliwe, że mam jakiś błąd, bo miałem podobny kłopot już z jedną misją.
Pawlak
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 20
Rejestracja: 09 lip 2008, 18:23

Postautor: zielas32 » 02 lip 2009, 13:28

Juz wiem jaki to blad Moze to jest to jak np wywozisz ludzi to nie odwoz ich z mapy tylko zostaw gdzies na dole w bezpiecznym miejscu bo osoby ktore wywozisz zostaja zakazone.Nawet jesli sa w bezpiecznym miejscu.Niewiem dlaczego tak sie dzieje.

Tez nie moglem przesc tej misji odrazu ale na koncu zobaczylem ze w samochodzie policyjnym czesc osob ktore ewakuowalem zostala zakazona i musialem je odkazic.
Sprobuj zostawic wszystkie ewakuowane osoby z miasta i kosciola w bezpiecznym miejscu .Najlerpiej przy wiezdzie jednostek na mape i zobaczysz ze beda zakazeni jak odkazisz misja sie powinna wtedy zakonczyc.
Bogu na Chwałe !
Ludziom na ratunek!
Awatar użytkownika
zielas32
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 751
Rejestracja: 21 gru 2008, 13:12
Pochwały: 33

Postautor: Pawlak » 02 lip 2009, 14:27

Ludzi wywożę na trawę za most obok jeziorka, później ich odkażam, bo kiedyś mi zaczęli umierać i się zdziwiłem, stąd teraz już wiem. Ale dzięki! :-)
Pawlak
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 20
Rejestracja: 09 lip 2008, 18:23

Postautor: Pawlak » 02 lip 2009, 18:46

Próbowałem wieloma sposobami, ale nic z tego... Dzięki za pomoc!
Pawlak
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 20
Rejestracja: 09 lip 2008, 18:23

Postautor: zielas32 » 02 lip 2009, 19:00

moze masz kogos rannego.Albo sa jeszcze ludzie zakazeni.jak zakonczysz gasic i zatkasz dziure to sprawdz jeszcze budunki obok dziory i wielki budynek na polnocy tam tez o ile pamietam sa ludzie.Bo ta misja musi sie zakonczyc.
Bogu na Chwałe !
Ludziom na ratunek!
Awatar użytkownika
zielas32
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 751
Rejestracja: 21 gru 2008, 13:12
Pochwały: 33

Postautor: Pawlak » 02 lip 2009, 19:40

Po gaszeniu i zatkaniu dziury sprawdziłem wszystkie budynki, do których się dało wejść i w tych, gdzie byli ludzie, byli oni zdrowi (z niektórych budynków ewakuowałem wcześniej ludność). Później jeszcze sprawdzałem lasy, czy nie ma tam jakiegoś leżącego człowieka ale nic. W miejscach uderzenia głazów też nikogo nie było. Więc naprawdę już nie wiem. Chyba, że coś przeoczyłem, ale robiłem to dość dokładnie 2 razy.
Pawlak
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 20
Rejestracja: 09 lip 2008, 18:23

Postautor: (Kuba) » 29 cze 2010, 10:09

A bierzesz osobę koło kościoła?
http://s1.pl.ikariam.com/reg.php?fh=59988b37284dd8395e8cd03b557eab03 << proszę pykać ^''^
(Kuba)
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 49
Rejestracja: 12 lip 2009, 20:07
Lokalizacja: Radom
Pochwały: 1


Wróć do Emergency 2

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron