Misja 23 - meteoryt

Możecie tutaj zadawać pytania związane z Emergency 2: Ultimate Fight For Life

Misja 23 - meteoryt

Postautor: Pawlak » 09 lip 2009, 10:55

Mam takie pytanko: w jaki sposób szukać rannych po ugaszeniu pożarów powstałych wskutek uderzenia meteorytem? Próbowałem przesuwać kamienie i zgliszcza dźwigiem, buldożerem, zaopatrywałem strażaków w każdy rodzaj sprzętu z wozu technicznego i nic. Nigdzie nie mogę znaleźć rannych. Przeszukałem również budynki, do których dało się wejść, nikogo tam nie było. Co mam robić?
Pawlak
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 20
Rejestracja: 09 lip 2008, 18:23

Postautor: zielas32 » 09 lip 2009, 11:09

rozcignij pole trzymajac prawy przycisk myszki nad dany obszar.Np rozciagaj co jakis kawalek (tak jak np zaznaczasz kilka pojazdow rownoczesnie)i wtedy w polu powinien Ci sie wyswietlic jakias osoba na obszarze ktory zaznaczyles.jezeli tam tylko bedzie.
Bogu na Chwałe !
Ludziom na ratunek!
Awatar użytkownika
zielas32
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 751
Rejestracja: 21 gru 2008, 13:12
Pochwały: 33

Postautor: Pawlak » 09 lip 2009, 11:32

Dzięki za radę, ale tak już robiłem (nie tylko w tej misji) i tam nikogo nie ma! Oni są może czymś przysypani, nie wiem...
Pawlak
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 20
Rejestracja: 09 lip 2008, 18:23

Postautor: zielas32 » 09 lip 2009, 11:50

W tej miisji nie ma raczej osob przysypanych o ile pamietam.Pewnie nie odkaziles wszystkich ludzi i dlatego nie chce sie zakonczyc.

A sprobuj przyslac jednostki K-9 z psami i przeszukaj caly teren akcji.Moze psy cos znajda.
Bogu na Chwałe !
Ludziom na ratunek!
Awatar użytkownika
zielas32
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 751
Rejestracja: 21 gru 2008, 13:12
Pochwały: 33

Postautor: Pawlak » 09 lip 2009, 15:53

Nie, no nie widziałem żadnych zakażonych, ale zwrócę na to uwagę... Psy niczego nie znajdują. We "wskazówkach" w grze jest napisane, że można użyć strażaków z linami, żeby pomóc osobom, które spadły, lecz nie mogę znaleźć takich osób i nijak idzie użyć tej liny...
Pawlak
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 20
Rejestracja: 09 lip 2008, 18:23

Postautor: zielas32 » 09 lip 2009, 18:36

To ja juz niewiem co jeszcze jest nie tak w tej misji.A lina to raczej nie jest potrzebna w em2.A w tej misji to nie ma zadnaej dziury zeby znajdowali sie w niej ranni.
Bogu na Chwałe !
Ludziom na ratunek!
Awatar użytkownika
zielas32
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 751
Rejestracja: 21 gru 2008, 13:12
Pochwały: 33

Postautor: Pawlak » 09 lip 2009, 20:29

Jedyni ranni to ewakuowani, którzy byli w radiowozie na drugim końcu mapy. Poza nimi nie mogę nikogo znaleźć. W solucji jest napisane, że po ugaszeniu pożarów trzeba szukać rannych i nie wiem, czy wystarczy takie przeciąganie myszką i zaznaczanie terenu, czy trzeba to zrobić jakimś sprzętem... Nie pamiętasz jak Ty to przechodziłeś?
W misji z wybuchem wulkanu miałem taki sam kłopot, że misja mi się nie chciała zakończyć, więc nie wiem, czy nie mam jakiegoś błędu w grze...
Pawlak
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 20
Rejestracja: 09 lip 2008, 18:23

Postautor: zielas32 » 09 lip 2009, 20:55

A juz wiem!Misji z meteorytem nie przejdziesz.Nawet jesli zrobisz wszystko dobrze.To misja i tak sie nie zakonczy.Ten problem nie wystepuje tylko u Ciebie ale u wszystkich.Jest blad w grze i ta misja sie nie zakonczy.Musialbys skopiowac jakis plik i nadpisac go.Chyba ten z ostatnia misja albo z ta.i ta ostatnia chyba meniasz na nazwe tej z wulkanem i wtedy w grze auto matycznie przeskakuje Ci do ostatniej misji.
a Tak to nie ma szans na przejscie tego.Nawet niewiem jakbys sie staral.

EDIT:Albo sciagnij sobie save do tej misji bo bez tego ani rusz dalej nie ukonczysz gry
Tu masz stronke: http://emergency.gry-online.pl/index.php?dzial=download
Bogu na Chwałe !
Ludziom na ratunek!
Awatar użytkownika
zielas32
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 751
Rejestracja: 21 gru 2008, 13:12
Pochwały: 33

Postautor: Pawlak » 10 lip 2009, 19:53

Ok, dzięki za info, bo próbowałbym do skutku i nie wiedziałbym czemu nie mogę przejść tej misji...
Pawlak
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 20
Rejestracja: 09 lip 2008, 18:23

Postautor: Zari » 10 lip 2009, 20:40

a wystarczyło przeczytać przyklejony temat
http://emergency.gry-online.pl/forum/vi ... .php?t=147
emerytowany MODELER
Awatar użytkownika
Zari
Starszy kapitan
Starszy kapitan
 
Posty: 2143
Rejestracja: 04 lut 2006, 14:42
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Pochwały: 104

Postautor: Pawlak » 13 sie 2009, 17:02

Pierwszy raz meteoryt spadł mi na dolny szpital i też nie mogłem zakończyć, ale może coś wtedy przeoczyłem... Sprawdzę jeszcze raz w takim razie.
Pawlak
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 20
Rejestracja: 09 lip 2008, 18:23

Postautor: Patryk322 » 20 mar 2010, 20:28

jeśli nie możesz przejść tej misji w żaden sposób to wykorzystaj sztuczkę w taki sposób:wchodzisz w MÓJ KOMPUTER -DYSK LOKALNY C-PROGRAM FILES-EMERGENCY 2-SAVE GAMES .i tam wybierasz sobie jakiś plik i klikasz "zmień nazwa" na 230.esg i zatwierdź enterem.Potem zamknij program i włącz emergency 2 i masz tam następną misję bieżesz nie załaduj tylko zacznij misja od nowa
Patryk322
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 19
Rejestracja: 11 mar 2010, 18:02


Wróć do Emergency 2

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość